• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvňáčci. Jakou metodou se učí vaše ratolesti číst?

26. září 2010 
cafte, my sme uz tiez doma :wink: mame oranzovu maslicku a je 1.A, 24deti a skvela ucka :grinning: zvladol to uzasne :wink: Risko chytil taku divnu, no uvidime..ajka nastupuje az vo stvrtok. mam nejake foto, tak kuk :wink:
Nasi maju do konca tyzdna 3hodky, ale zajtra idu este na obed a potom uz ficia v druzine.
u nas sa prvaci v skole vobec neucia v druzine- cielene, aby si oddychli a okrem toho potrebuju kazdy isty pristup a ten im tam nevedia poskytnut...my sme sa ucili so stasimi velmi malo :sweat_smile: nebolo treba :wink: citali mi v kuchyni, matiku stihli na hodinach a na DU dostavali cca 4riadky :wink:
ja som nervozna skor z toho stvrtku :wink:
arabeska, aj ajka a aj radko su najmladsi v triede :wink: vobec nic to neznamena :wink: radko bude asi aj najmensi :grinning:
2. zář 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my sme 1.A :dizzy_face:

barborka má celý tento týždeň len 3 hodiny...končia 10,40
budúci týždeň sa učia len 4 hodiny každý deň
a až potom nabehnú na poriadny rozvrh
a doniesť si majú papučky, tašku, desiatu, pastelky a plyšáka :grinning:
zapísala som ju aj do družiny a na obedy.....nech mám troška menej roboty s varením, lebo sa zbaštím kadečo, ale ona preberá a to by ma nebavilo vyvárať a potom nad tým dáma ohrnie nos...idú na obed a do družiny kamošky, tak ide aj ona...sama to tak chcela
2. zář 2008 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
som pridala fotky :wink:
2. zář 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj davidko je 1.A :grinning: a cervenu stuzku dostal :slight_smile:

verulka,radko xodi kam do skoly?inak davidko je najmladsi ja najmensi :grinning: ale uplne to zvladol dnes,hned uz si tam kamosa nasiel a sedi vedla takej strasne zlatej blondiny :grinning: :grinning:
ja som v tom strese rano zabudla doma fotak tak sme sa fotili iba mobilom :confounded:

inak ja netusim ci sa s nimi budu v druzine ucit,tak ci tak sa s nim budem ucit aj ja doma :slight_smile:
2. zář 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja dostala knižku a nejakú "listinu" že je oficiálne prváčka :slight_smile:
2. zář 2008 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak aj my sme dnesok zvladli perfekne, len ma zarazilo ze maju 2krat do tyzdna 5hod. a 3 krat 4hod. Ved take nieco tu nikto nepise. Druzinu mame aj my a vraj zalezi ako je sikovne dieta a podla toho si moze robit aj ulohy s pani ucitelkou, alebo si to moze nechat na doma. Od zajtra zaciname aj s druzinou. Tak zatial :slight_smile:
2. zář 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak aj my sme už tu :grinning: Nini skáče ako na pruižinke, že ani netušila ako perfektne môže v škole byť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Učiteľku majú proste geniálnu ani neverím, že by mohla niečo pokaziť, družinárka bude ťažší oriešok taká staršia dáma a móresy ale aj to je život :sweat_smile: Nini sadla rovno do prvej lavice a nik ju už odtiaľ asi nedostane :sunglasses: Nevie sa dočkať zajtrajška. Celý týždeň končiíme o 11,30 a potom majú obed. Tiež som ju prihláila na obedy, variť jedno jedlo denne mi rozhodne postačí a ako píšeš bzuco bude jej to vzácnejšie. S družinou ešte neviem, musím sa poradiť s manželíkom. Asi to aspoň vyskúšame a potom sa uvidí. Toho učenia sa aj bojím aj sa teším. Ale verím, že budú dobre zmotivovaní. Ešte sa neviem rozhodnúť ako s krúžkami v tom prvom ročníku..... Myslíte, že sa dá niečo stíhať popri tých školských povinnostiach?
2. zář 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som dala malého do družiny,napriek tomu že som na MD a denne varím :dizzy_face:
lebo napr.stredy budú chodiť na klzisko,v utorok bude angličtina až 7.hodina a tak.....aby som ho nemusela brať domov na obed a letieť s ním naspäť do školy :confounded:

a tie družinárky s nimi robia všelijaké aktivity poobede,tak nech sa vyblázni :dizzy_face: úlohy si nerobia v družine myslím :confounded:

a z krúžkov chodíme na výtvarku.....on strašne rád kreslí....chodil tam aj minulý rok.....no dnes sme zistili že zmenili učku a tá nová sa mu nepozdávala......tak som ho dnes zapísala do štátnej umeleckej....predtým chodil do súkromnej :confounded:

bzučo,pekné fotečky....a máte krásne lavice....my máme také staré :unamused: hodím foto aj ja :dizzy_face:
2. zář 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte hlásim že to dopadlo dobre :grinning: družina ešte neni poriešená až v priebehu týždňa
zajtra už maju dve hodiny a maju si priniesť desiatu tak naša slečna si myslí že idu na piknik :grinning:
2. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no supeeeer, vsetci sme to zvladli, inak druzina je super vec, aj sa lepsie deti skamaratia :wink:
petra, my mame 3x do tyzdna 5h...a konecne im zrusili tu povinnu prestavku po 4tej hodine, lebo to bol des...
ar, tam kde je malickova :grinning:
2. zář 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásne rááánko :dizzy_face:

tak barborka je v škole, martinko spí....no väčší kľud svet nevidel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ráno sme zvládli v pohode, som sa trošku bála toho, ako vychystať seba a 2 deti, urobiť raňajky a desiatu a neprísť do školy neskoro :sweat_smile: ...ale celkom sa to dalo...akurát som si musela privstať o 6,00 :rolling_eyes:
3. zář 2008 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bzuco, caf, my sme to tiez uspesne stihli..teraz chodi muz do prace strasne skoro, tak vsetko riesim sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedava ako zajtra, kedze musim ist aj s ajkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: to budu chalani v skole najneskor o 7,10 :sweat_smile:
3. zář 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne tiež MM chodí iž o pol 7 do práce, takže som na všetko sama....

a to sa "teším"...ako ich budem chystať v zime...poobliekať to množstvo vecí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. zář 2008 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj, no ani nevrav, ale zase oni su uz velki a oblecu sa sami :wink: teda okrem miminiek :wink: zvladneme :sunglasses:
3. zář 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Včera som nebola v práci tak som sa sem dostala až dnes. Tak máme to za sebou. Prvý deň býva vždy v pohode a dúfam, že tak ako sa páčilo našim deťom včera tak im to vydrží aj dalších 10rokov :grinning: :grinning: :grinning: Aj náš malý bude v družine ale funguje len do 15.30h, čo sa mi teda vôbec nepáči, lebbo mne pracovná doba kočí tiež až o 15.30. Takže by som mala začať chodiť na školenia ku Coprfildovi aby ma naučil dajaké "rýchlopremiestňovacie" triky :grinning: :grinning: A ráno zasa školu otvárajú až o 7.10 a družiny ráno niet. :frowning2: Normálne sa zamýšlam ako to funguje v iních rodinách. Čo majú v každej rodine babku na dôchodku či čo??!! Inak máme do konca týždňa tiež len 3hodiny a rozvrh ešte neviem ale šokovali mi lebo prvákom zrušili cudzí jazyk, ktorý doteraz v škole normálne vyučovali. A tak. papa
3. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bardott,u nás je ranná družina od 6.30 a poobede do 17 :confused: :confused: :confused: :confused:
fakt to máte krátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinda ani nevrav. Veď som z toho v šoku ako to budem všetko stíhať. Na MD ešte ísť nemôžem ...... tak fakt neviem. Som z toho dajaká nešťastná. No čo žiť sa musí. Tá vaša družina by mi bodla ako soľ. Máte to úplne ideálne. Takže pozdravujem vášho pána riaditeľa. :grinning:
3. zář 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme riaditelku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
myslela som že je to všade rovnako s družinou :confounded:
3. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš a nieje :frowning2: :frowning2: . Už sa neviem dočkať kedy pôjdem z práce. Som nedočkavá aký referát mi podá malý zo školy. Tuším to prevážim viac ako on. Sranda. :slight_smile:
3. zář 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava : prežívam. :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme družinu ráno od 5,45 a poobede do 16,00
3. zář 2008 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby pomóóóc. Práve mi volala mama do práce, že malý hučí odkedy prišiel zo školy. V škole im pani učiteľka kázala nakresliť každému 1 koliesko a náš malý sa nudil tak nakresil ešte ďalšie 2. A pani učiteľka ho nepochválila lebo chcela aby nakreslili len 1 koliesko a nie 3.Vraj jej povedal, že veď on nakresil 3 kolieska každé zvlášť..... Tak a tohoto presne som sa bála. Náš malý totiž keď si dačo zaumieni tak s ním nehne ani pár volov. Radťe čo teraz......
3. zář 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame za sebou aj 2 den davidko dostal 2 vcelicky :dizzy_face: herec maly uz aj s uckou vyhupal,mali nakreslit seba a on nakreslil spidermana ( :rolling_eyes: ) a uhral to na to ze to je on v kostyme spidermana :grinning: tak dostal vcelicku za kreativitu :grinning:

u nas je druzina od 6:30 tusim d 16:30,inak kocky co u vas stoji druzina?lebo u nas 370sk co je o 150 sk viac ako za nu plati moja krsna :confused:

verulka :grinning: a koho ma triednu?

bardott,klud vsetko bude ok,oni si musia este zvyknut na seba
3. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám veľký strach ........ a družina je u nás za minimálny poplatok 70Sk/mesiac. No ale zasa funguje ako funguje.
3. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bardott,skolku ako zvladal?
3. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bez problémov. Učiteľky zo škôlky vraveli, že je jeden z najšikovnejších. No ale vieš ja to posúdiť nedokážem lebo každá mama má na svoje dieťa zvýšené nároky.
3. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak potom bud v klude,ona si musi zvyknut na novu ucitelku,prostredie,spoluziakov...je to prenho strasne vela zmien tak je logicke ze to nenesie moc dobre,ale uvidis za to coskoro prejde a ons a zacne do skoly tesit :slight_smile:
3. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ar.....my platíme za družinu 100,- mesačne a obed stojí 27,-

barborka prišla normálne unavená z školy, som chcela ostať s deckami von, ale vraj si ide domov oddýchnuť :astonished:
3. zář 2008 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si teda držme palce navzájom, aby sa naším dietkam darilo a ďakujem za podporu. Snáď to bude dobré. Paaa
3. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my mame suverenne najdrahsiu druzinu 331 Sk mesacne- z toho sa 301 odvadza miestnemu uradu ci komu a 30sk ostava skole na odmeny pre deti...no ceny su euracske :grinning: ale zase druzina funguje super, toho roku od 6 do 17,30 a maju kopu kruzkov
bardott, skus pokecat s uckou, ze nech ho vela chcvali a jemu skus vysvetlit, ze treba robit, co sa ponom chce :wink: vid arabeskina ucitelka- vcelicka za kreativitu :grinning:
my v pohodicke,
arabeska, no malickovu predsa :sunglasses:
3. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek