• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvňáčci. Jakou metodou se učí vaše ratolesti číst?

26. září 2010 
no, malá je šťastná..Z triedy vychádzala pyšná a natešená..Samé jednotky :dizzy_face: :dizzy_face: Deti mali aj horšie známky, lebo je tam pár exotov-ubližujú druhým, nechcú sa učiť, pomôcky do školy-to nehrozí, aby si doniesli, skôr berú od detí, ktoré si ich donesú...atď.To je asi v každej triede tak. :frowning2:

Ale podstata je taká, že dnes sa bude oslavovať..naše prvé vysvedčenie :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my sme uz doma. Veronika je tiez stastna. Ma zo vsetkych predmetov "velmi dobre" + diplom "pochvala za usilovnu pracu" Len tak dalej..... Gratulujem vsetkym prvakom. Aj u nas v triede boli horsie hodnotenia.
29. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chtela jsem se zeptat mate nekdo zkusenosti z dvoj jazycnou skolkou??
29. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute....
aj my sme doma....máme samé jedničky....a absolvoval 4 také predmety že ani tom neviem/teda okrem korčulovania/:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /
29. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my mame same 1 a k tomu poxvalu triednou ucitelkou za usilovnu pracu a vzorne spravanie :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my sa môžme pochváliť, máme samé veľmi dobre :slight_smile: ... nakoniec sme si urobili malú oslavu doma a teraz sa už išla hrať ku kamarátke
29. led 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme tzaklé samé+pochala za svědomitou práci.: moc jsme si den užili až do večera a super večeři s tatínkem doma. No krása.

tak krásné pololetní prázdniny.
30. led 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme mali tiez ciste jednotky :grinning: maly sa velmi tesil asi ako kazde dieta hned po skole sme isli do Prahy s kamaratmi do herne prespali sme u jeho najlepsieho kamarata dnes sme boli lyzovat zajtra je na plane kino a plavanie:slight_smile: a v nedelu oddychujeme:slight_smile:))
30. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my mame prvačku.tiež mala same jednotky.aj vaše deti mali znamkovanu telesnu,hudobnu a vytvarnu?my sme mali.mala bola natešena.je to take pekne ked sa deti tešia.ako odmenu dostala pekne farbičky a vybrala si pizzu. :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej,výchovy sme mali aj my známkované :dizzy_face:
31. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mali asi všetci známkované :slight_smile: aspoň bolo viac jednotiek :grinning:
31. led 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak jaky bylo vysvedceni adysek mel samy jednicky a pochvalu :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes ráno to bolo veselé..Nie a nie z postele, ledva išla do školy..Asi ich tam bude musieť pani učiteľka preberať z prázdninového spánku..dnes pôjde bez pripomienok o 19,00 do postele.. :pensive:
2. únor 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
o kolkej chodia spať vaše prvačence?ja by som bola najradšej keby vika pišla spať o tej 19,ale sa mi to neako nedari.ona je vtedy smedna :grinning: ,potrebuje na vecko,a všetko ine by vtedy robila len nech nemusi do postele.rano nama problem vstať,ale všetko jej trva strašne dlho :wink:
2. únor 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme obě děti do 19hod v posteli až nanějaké vyjímky. :slight_smile:
2. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíha...tak to chodia skoro spať...našu ženiem do postele o 20tej, ale kým zaspí, ak je aj pol 9 :rolling_eyes:
no a včera....poobede zaspala a spala 2 hodiny, no samozrejme sa jej večer nechcelo spať...ešte o pol 10 vybehla z postele na wcko...ale našťastie ráno vstala celkom dobre :sweat_smile:
2. únor 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasej sa tiez nechce do postele. Lahnut si ide okolo 20,30 hod, este rozpravku pocuva, kym zaspi. Nerobim z toho vedu, pretoze vzdy rano vstane. Rano ju budim o 7,00 hod.
2. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
naša vstáva 6,45, lebo tá kým sa vymotá, naraňajkuje...trvá jej to ako slimákovi :rolling_eyes: ...a 7,25 odchádza do školy
2. únor 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja vika dnes nešla do školy ma niečo v oku.tak išla s mužom na očne.na ake kružky chodia deti?my na anglicky a umelecko-dramaticky.a ešte som sa chcela spitať.rodičovske ste mali kolko krat?
2. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme spať tak do 20.00 :dizzy_face:
náš chodí na angličtinu a výtvarku....
rodičká sme mali zatial len 2 :unamused:
2. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nika chodi na basketbal 2x do tyzdna, pocitace- raz za dva tyzdne, zdravotnicky kruzok 1x do tyzdna. Rodicovske sme mali 2x.
2. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naša chodí spať tak okolo 20,30..Nie a nie zaspať..Tiež, vždy má príšerný hlad, nedokáže ležať lebo ju hrozne bolia nohy, chrbát..Alebo sa bojí, keď sa pozrie do okna... :grinning: :grinning: Ale dnes ju dám spať o 19,00 aj keby traktory padali..
2. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
naša má 2 krúžky - plavecký a šikovné ruky

a rodičko sme mali len 1..teraz na polroku nebolo vôbec, čo mi je záhodou :confused:
2. únor 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiež beriete slovné úlohy z matiky??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes sa s nimi trápime celé poobedie :unamused:
2. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci...ešte nie...už máte PZ č.2?...naši len končia č.1
2. únor 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
naši dnes končia PZ 1,tie uráče....a asi dostanú konečne tú 2-ku....
tie slovné úlohy robia do písanky malej :sunglasses:
3. únor 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše malá vstává kolem 6.30hod aby stihla bus. musím z domu po 7hod. jinak chodím na angličtinu a potom na sportovky. rodičák jsme měli 2krát.
3. únor 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš už je od 6.30 v družine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je šikulka. v kolik vstává? :slight_smile:
3. únor 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vstáva 6.10 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek