• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvňáčci. Jakou metodou se učí vaše ratolesti číst?

26. září 2010 
My máme dnes tiež MDD, športujeme a varíme pre celú školu guláš
1. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsetko dobre detom k ich sviatku MDD. Nasi sa pravdepodobne dnes ucia :unamused: ,nemali nic napisane v zrkadielku. Minuly tyzden vo stvrtok boli v ZOO a v piatok v kine, tak to mali v ramci skoly k MDD :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše dětičky včera měli hoblinkovou dílničku vyrobáběli nějaké stojánky ze dřeva moc super akce. jinakse učili,a le něměli Dú. Odpoledne jsme měli rodičák.Nikol sedí se svojí lskou a pkěně spolu kecají a tím pádem se zhoršili ve známkách snad to pí.uč nějak rozčísne. :wink: taky musím o prázdninách s dcerou oběhat der. nesutále si stěžuje na boest hlavy a občas zvrací, dokonce i ve škole. :frowning2:
2. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši mali včera športový deň, počasie moc nevyšlo, Samko vyhral pohár
dnes išli na školský výlet na hrad Červený kameň, tak som zvedavá, ako to dopadne
2. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
naši sa včera učili,ale dnes išli na výlet....a v piatok idú na celodenný výlet na farmu za zvieratkami a opekačku :dizzy_face:
2. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak onedlho ma čaká výlet, bude dosť náročný hneď ráno okolo 10 máme rozprávkový festival Pat a Mat v Bojniciach, potom hneď zámok, za tým múzeum praveku a okolo 16. hod poobede planetárium. Takže s prvákmi urobíme okolo 300km tam aj späť tak mi držte palce nech to zvládnem.
3. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gagus,zvládneš....tíško závidíme.....deti budú určite nadšené :dizzy_face: a užite si to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme mali na MDD športove dopoludnie a aj počasie vyšlo :slight_smile: a včera sme mali rodičovske spojene s vystupenim OSLAVA RODINY.bolo pekne :slight_smile: dnes sa učia a zajtra a v piatok maju mať branne čvičenie v prirode samozrejme podla počasia :wink:
3. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Aj Vase deti pisali koncorocne testy z matematiky a zo slovenskeho jazyka? V utorok sme pisali z matematiky a zajtra pisu zo slovenciny. A nemozu to pisat so svojou ucitelkou. Zda sa mi to dost stresujuce pre prvaka. A este to budu vyhodnocovat na % a hodnotit ktora trieda bola lepsia. Detom povedali, ze to je taka sutaz.
3. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
naši to ešte nepísali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
naši už dnes písali niake príklady z matiky, ale zuzka vraví že vraj ešte niečo budú písať
4. čer 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
naši asi až nabudúci týžden...dnes išli na výlet na ZOO farmu :dizzy_face:
5. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
5. čer 2009 ve 12:05 • hayerova
ahojte, tak ako ... máte posledného vrabčeka, je tam Zuzkina trieda ... vraj džudisti, ale to boli len u nich v triedy, inak ona tam nechodí, ale je to zlaté
11. čer 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi držte palce, zajtra ráno o pol 7 vyrážame na dlho očakávaný výlet. Hádam to prežijem
11. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gagus,jasné,myslíme na teba....hlavne nech počko vyjde a detičky poslúchajú :dizzy_face:

tu sa inak teraz poobede riadne pokašlalo počko...bola burka,okosilo sa a fúúúka :angry:

naši inak tiež už pomaly finišujú....matiku prac.list ale ešte nemajú dorobený....a zo šlabikára čítajú básničky a odpisujú ich do zošita....
11. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak adysek mel vcera zkouisky v karate udelali vsici uz se moc neuci bo se blizi vysvedceni :grinning: :grinning: minuly tyden byli na detskym dnu u nas :sweat_smile: :sweat_smile: ve meste
11. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už sme matiku skončili ... už podostávali aj niake nové zošity k roku, čo sme platili 7,3€
12. čer 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.my ešte mame par stran z matematiky,z čitanky tiež čitaju a prepisuju,len keby tie dlžne a čiarky neboli.a sem tam sa stane,že vynecha pismeno :confounded: .dnes maju pisať vystupny test,ale ani nevedela,či s pisania,alebo z matematiky.dufam,že ho nespacka :sunglasses:
12. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my sme dva dni na chybách, včera 2 a dnes tri, moje nervy ... teraz trénuje, drvím ju ako sirotu :angry:
12. čer 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa je uz otestovana aj z matiky aj zo slovenciny aj z citania, znamky ma uzavrete. V skole dokoncuju slabikar a matematiku, ostatne predmety uz nemaju.
12. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je též konec. :slight_smile: dodělává se matematika a jnak pohoda. nikolka má nějaké střevní potíže je druhý den doma.
16. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my už finišujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes mali v škole mobilné dopravné ihrisko :grinning: :grinning: :grinning:

a zajtra idú na výlet do mesta a na zmrzku :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výlet sme úspešne zvládli, odchádzali sme ráno o pol 7 vrátili sa večer o pol 10. Videli sme kus Slovenska , urobili 169 fotiek a unavili sme sa teda aspon ja na dva týždne dopredu, ale ináč bolo fantasticky. Deti boli vynikajúce a rodičia ešte viac.
17. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gagusinka to ste boli aj s rodičmi ... kolko máš v triede detí?
17. čer 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko....
gagus,riadny výlet veru....vravela som že zvládnete :dizzy_face: a som rada že ste si to tak pekne užili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz ťa čaká ešte vysvedčká vypísať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
v triede mám 25 detí, ale mám takých super rodičov, že takmer všetci sa dobrovoľne prihlásili tiež, fotky máme na stránke, tak kuknite. Inač predstavenie nemalo chybu a planetárium tiež.
Lucinda konečne už vysvedčenia vypisuje pc, čo som nesmierne rada.
18. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
gagusinka a na akej stránke, rada sa pozriem ... škoda že aj naša nič také nespravila, ja by som tiež určite išla
19. čer 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.chrobaci.spaces.live.com je to nasa triedna stranka, pre lepšiu informovanosť rodica o všetkom, čo sa v škole deje
19. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminečky..
Gagusinka prosim porad , viem že sú dáke pracovné zošity na opakovanie prvého ročníka, ale neviem v kníhkupectve nikde zohnať...., raz sa to tu tuším už aj spomínalo ale neviem nájsť.....čo by si ty odporúčala ?
19. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek