• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvňáčci. Jakou metodou se učí vaše ratolesti číst?

26. září 2010 
Iprost díky, do košile se mu nevešla sádra, tak jsme zvolili tohle :slight_smile:

My máme aktovku Piráti z Karibiku, kupovala babička a trefila se. Matýsek je moc spokojenej.

A co vy jakou máte?
25. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme tuto: http://www.topgal.sk/tasky/skolske/CHI-128/R---Khaki/
Vybíral sám, prý protože má úchyty na skate...ale skejtík se tam nevejde :grinning: . No ale jsem ráda, že jsem mu nevybírala sama, protože bych se netrefila. Ukazovala jsem mu s fotbalovým balonem a Cars a ty nechtěl!
On chtěl nějakou jako má jeho 16ti letý bratránek a takhle to dopadlo :zipper_mouth:
25. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás nakonec vyhrála klasická aktovka od firmy EMIPO ta s vyššímy zády, je na ní fotka psa
http://www.skolni-aktovky-batohy.cz/skolni-aktovky/vyssi-s-anatomickymi-zady/......bohužel tu co přesně máme tady není..............sám si ji vybral už asi před rokem a nakonec mu ji přinesl jéžíšek :grinning:
25. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme anatomický batoh Power rangers, vybíral sám syn. :grinning:
25. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tady se to rozjelo, my máme:

http://www.topgal.cz/batohy/CHI-550/G---Red/, koukala jsem na vaše batohy, nádhera, to za nás tak nebylo, nebo za mě :grinning: :wink: .

Dnes jsem se dozvěděla, že v práci 1. září budu mít volno, tak jsem ráda, že budem všichni pokupě. :slight_smile:
Co se týká oblečení, podle počasí :wink: , přemyšlím, přemýšlím... u těch holek to není jen tak :wink: :grinning:
26. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Topgal, zahlédla jsem ho náhodou, když jsem u nás procházela kolem výlohy Bati, dcerce se moc líbil a hned ho chtěla, tak ho má. Je to tenhle:

http://skolnibatohy.cz/zbozi/68/skolni-batoh-chi-533-h/
26. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme též topgal a jsme s ní naprosto spokojený(Kačka jde do druhé)

Maminky-ze středočeského kraje, kterým budou dojíždět děti autobusem do školy-nevím, zda to víte, ale je jízdné zdarma!!!! Necháte si ve škole potvrdit papír(z ČSAD), se kterým si dojdete na ČSAD a tam Vám vystaví průkazku(musíte mít fotku a rodný list dítěte), ta stojí 150kč a vaše děcko jezdí zdarma :wink:
27. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky mám pro mojí dceru Sandru batoh Topgal. V první třídě ho měla také a byli sme s ním moc spokojeni. Ted sme sli hned vybirat z batohu od topgalu. Vybrali sme nakonec tenhle, moc se sandričce líbil a nechtela zádný jiný

http://www.topgal.cz/batohy/skolni/CHI-133/H---Pink/

Maji tam ted na nekteré batohy dobre slevy, premyslim, že ji koupim jeste jeden nejaky levnejši, ona ho stejne stihne brzo usmudlat.Poradíte mi nekterý?

http://www.topgal.cz/vyrobky-v-akci/
27. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se docela líbi tento: http://www.topgal.cz/batohy/HIT-100/I---Violet/ ....ta barvička Violet i ta šedá.
Fakt slušná cena!
Kačko...už po roce kupujete nový? Nevydržel? A během jednoho školního roku bude nosit dva batohy, chápu to dobře? :confused:
27. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Topgal (i pouzdro atd.) kupovala u nás v obuvi, jsou tam výrazně levnější než na webu Topgal :wink:
27. srp 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle jsem našla, je to spešl pero pro první psaní. Setkala jste se s tim už některá? Vypadá to dobře :slight_smile:

http://www.mlekonto.cz/pronase/4/105
27. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marfuuusko ..... to nevypadá vůbec špatně. Ale u nás ve škole chtějí klasiku, ty dřevěnky, akorát trojhraný :dizzy_face:
27. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nejdřív počkám co nám řeknou, abych to nekupovala zbytečně.

Nám toho totiž moc něřekli. Měli jsme koupit aktovku, penál, pytlík na přezůvky, přezůvky a cvičky. Jinak zatim nic, tak jsem trochu nervozní co na nás vybalej :confounded: . Vy toho máte nakoupeno víc nebo plašim zbytečně?
27. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám dali na internet (a teď už i na školu vyvěsili) seznámek - jsou to převážně věci na výtvarku :rolling_eyes: , pak to co píšete vy + 3x tužka trojhranná, guma. Jo a takový ty desky na sešity a písmenka. Obaly ještě nekupuju, ty asi až budu vědět přesně.
No ale vzhledem k tomu že máme hned v úterý rodičák, tak už se docela děsím, že toho bude mnohem víc. :zipper_mouth:
28. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my jsme dostali už u zápisu seznam, co do první třídy pořídit. Je to komplet všechno, od výtvarných potřeb, přes psací tabylky, fólie, tužky až po potřeby na tělocvik. No docela průvan v peněžence. Celá ta výbava mne stála 1500,- bez penálu a tašky a bot. No co se dá dělat. A to dneska jedeme ještě do města koupit nové rifle a nějaká trika.
28. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak nám řekli, že máme koupit jen bačkory,cvičky, balónek a čvihadlo.........na kreslení sehnat nějakou starou košili........jinak všechno dostanou ve škole.včetně desek na písmenka a pero na psaní, tempery, vodovky....

na psaní nám doporučila paní učitelka to obyčejné jednorázové pero tornádo
28. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavusko tak to máte fajn, to my jsme museli komplet všechno koupit.
28. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme na tom podobně jako Martina. Ale zase po nás nechtějí balonek a švihadlo......zatím :grinning: .
Já nevím....neměla bych si najít nějakou brigádičku? Jo a ještě jsem dnes ve školní jídelně nechala 270Kč za kartičku a 10 obědů!
A nevite náhodou, když už jsme u těch financí, platí se školní družina?
28. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iprost u nás se družina platí, chtěj to pololetně a je to 1000Kč, takže 200 na měsíc.

Teď jsem byla na stránkách školy a my máme tř.schůzku hned první den, když děti budou v družině.

Dneska jedeme do Globusu, musíme koupit cvičky a tenisky na sucháč, jak má ruku v sádře, tak by je nezvládl zavazovat.

Jo jinak věci na výtvarku a pytel na lavici dostanou ve škole.
28. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se družina platí taky první den, ale náš mladej chodit nebude ale na obědy jo. Nese některé dítko kytku?
28. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my si platíme taky (vybavení do školy) skoro vše, i družina se platí, nevím kolik a průkazku musíme taky ještě vyřídit. No máme toho taky ještě dost :wink:.

Kytku no o tom jsem neuvažovala, ale není to špatný nápad :slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se to už krátí............už jen pondělí a je to tu :grinning: :grinning: :grinning:

mě včera škola ještě stála jedny botasky se spider-manen u deichmanna..........co bych pro drobečka neudělala, aby se mu ve škole líbilo :sweat_smile: :sweat_smile:
30. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavuska: tak to jsme na tom stejně,jdeme do 1.třídy a taky jsem malému kupovala všechno spider-man, nic jiného nechtěl :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to je sranda já musim taky koupit v Deichmanu spiderman tenisk :grinning: y. Jen doufám, že je ještě budou mít až se tam dostaneme :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak ty tenisky ještě nemáme! S tím se bude muset něco udělat :grinning:
Luky zase dostane svoje první hodinky, aby se mu šlo lehčeji do školy......včera to na něho nějak padlo, slzy v očích....tak jsem dělala, že škola je děsná psina a že si to budeme užívat. Nedám na sobě přece znát, že na mě už to padá delší dobu :frowning2:
31. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iprost, tak hodinky zítra dostane Matýsek taky už mu i docela jdou :slight_smile: . A já jak jsem byla statečná, tak to na mě padlo včera večer a dneska jsem snad víc nervozní než před vlastní svatbou :sweat_smile:
Mám strach jak mu to půjde, jestli bude hodnej a jak mi sedne učitelka, to je pro mě teda hodně důležitý.

Já jsem dokončila školu před dvěma rokama a pořád jsem si říkala, že to bude prča s Matysem ve škole a najednou mi to taková sranda nepřijde a vidim to z jinýho úhlu, toho rodičovskýho :fearful:
31. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase kupuju téměř všechno s Barbie nebo s Witch, už mi z toho jde trochu hlava kolem! Ale dneska už od rána je Adka rozmrzelá a že zítra do školy nepůjde, nejhorší to asi bude večer.
31. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek