Školní batoh pro prvňáčky Bagmaster, máte někdo?

alca321
20. čer 2015

Máte někdo tento batoh?Chtěla bych vědět jak jste spokojení.děkuji

jajina.c
24. čer 2015

Já jsem ho taky synovi koupila ( s motivem auta ) . Mám pozitivní reakce z okolí a za tu cenu by měl něco vydržet 🙂.

alca321
autor
24. čer 2015

A mužu se zeptat kolik kapes váš batoh má,tento má 4

jajina.c
24. čer 2015

Ten náš má 3 velké a jednu kapsu má na přední straně. Máme tento: http://www.batohy-skolni.eu/detail/5449860/skol...
snad se sem mohou dávat odkazy...

alca321
autor
24. čer 2015

Tento je právě čtyř-komorový a já právě přemýšlím jestli to nebude moc kapes pro prvňáčka

martina678
22. črc 2015

jeee ten je moc hezký! já našla něco podobnýho tady
http://www.stil.cz/Produkty/Skolni-batohy-aktov...
nechci úplne ružovvý křiklavý baťoh, něco hezkýho, ale nech je holčičí. Segrina dcerka jede v září prvně do školy a ja mám tu čest jí koupit první baťoh 🙂 🙂 🙂 snad se jí bude líbit 🙂

alka2015
25. črc 2015

My jsme za cenu Bagmasteru koupili batoh, pytlik, nějaké další školní potřeby. Batoh je kvalitní, sednul hezky na záda, odzkoušeli jsme v krámě a pak objednali jinde. Teď už se jen těšíme na první školní den, který se neskutečně rychle blíží .......

zora_74
28. črc 2015

Já chtěla pro našeho prvňáčka aktovku, ale nakonec si vybral od Bagmaster Robota (ujíždí teďka na Transformers - tak to vyhrál robot) - je to stejný typ batohu jako je ten s kytičkama co uvádí alca321. Má 4 komory. Chtěla jsem právě aktovku, protože je jednokomorová, ale nakonec to u malýho vyhrál tento. Trošku mám taky obavy. Malej je zbrklej, tak uvidíme jak se bude orientovat. Možná, že hned nevyužijeme všechny komory, ale zase předpokládám, že vydrží 3 roky (tak se pak více komor bude hodit), vypadá pěkně, kvalitně šitý. Dobrý, pevný materiál. Koupili jsme nakonec k němu i krabičku, pytlík a penál s bagrem. Syn ho dostal k narozeninám.
Fotka není moc kvalitní, je to focené přes dětský foťák z narozenin. Ale dobře mu padne. Hned si vybavil penál perem a tužkama

marycka
10. srp 2015

@zora_74 Já chtěla pro syna taky aktovku, ale nakonec si náš prvňáček vybral ten stejný bagmaster jen s hadem, ale trochu mi na něm vadí ta poslední kapsa u zad. Ten zip mi přišel v obchodě celkem krátký, tak bych se chtěla zeptat, jestli nemáte vyzkoušeno, jak se tam strkají desky s učením.

zora_74
12. srp 2015

No my jsme do teď desky na sešity neměli koupené. I jsem zvažovala, jestli je vůbec v první třídě využije, ale nakonec jsem podlehla tlaku hypermarketů 🙂 a máme desky doma. Zkoušela jsem je tam dát. Já je tam dám v pohodě, ale je pravda, že když to zkoušel malej, tak se mu trošku zadrhly na tom vnitřním tvarovaném rámu, který tam je. Ale když jsem ho na to upozornila, čím to je a zkusil to znovu, tak je tam pak už dal dobře. Půjde tedy o zvyk a asi bude třeba trošku tréning. Ale koukala jsem, že se desky vejdou i do druhé komory, takže snad to bude dobrý.Zatím jsme desky zkoušely bez učení, protože do první třídy jde až od září a ze školy jsme měli předepsáno koupit jen penál, pero a dvoje tužky.

marycka
18. srp 2015

@zora_74 My právě desky máme napsané v seznamu ze školy. Asi zítra ještě jednou vyrazíme do obchodu, aby si to tam vyzkoušel. Náš Kuba je hrozný zmatkař, tak se toho batohu trochu bojí, ale snad to zvládne a nebude pořád něco hledat... Díky, M.

marycka
29. srp 2015

Tak už ho máme taky, s hadem. Vypadá moc hezky, ikdyž na zádem ho má syn obří. Snad do něj rychle doroste 🙂