Děti jsou na sebe vulgární, otec neplatí alimenty

fifina1234
24. únor 2018

Už se nemohu dívat na to,jak jsou někdy v týdnu na sebe docela snesitelnosti,ale začíná víkend a vše se změní .jsou na sebe vulgární nedokáží si pomoci.kazdy na sebe žaluji a dokonce jsou schopni se navzájem i uhodit.kazdy den se snažím jim vštěpovat chovani,ale už jsem opravdu na konci sil. Jsem rozvedená bývalý manžel alkoholik mi neplatí alimenty.socialni urad ,abych dostala příspěvek mne donutili předat podání trestního obvinění na neplacené výživné na policii,nikdy jsem nikoho neudával a zvlášť ,že je to otec mých dětí je mi to nepříjemné.ted dostal čtyři měsíce s podmínečně na dvanáct měsíců.takze už čistý rejstřík mít nebude.je mi z toho dost smutno ale já teď jsem nemocná žádný příjem a nevím co mám cítit a delat

drakenn
24. únor 2018

Máš evidentně krizi. Což děckam moc neprospívá.
V první řade si ale vybíj z hlavy, žes zavarila chudáčkovi alkoholik ovi. Jak ze Te na úřadě přinutili? To ti přijde jako normální, že okrádá vaše děti?! Ještě se cítíš kvůli tomu špatně? Píšeš, že jsi bez příjmu! Mysli více na sebe a děti. Je dost možné, že ti hraje na city ale ty se nedej citově vydírat!

misa357
24. únor 2018

@fifina1234 Ty se staráš o tři děti, máš minimální příjem a lituješ jeho, kterej místo aby dal prachy vlastním dětem, je raději prochlastá?

normalnimatka
24. únor 2018

přečti si, co si napsala, třeba pětkrát.....a pak mi řekni, jestli se opravdu divíš, že se děti dovolujou k sobě nechovat hezky..? především by bylo potřeba to doma tak nějak "urovnat" a bejt relativně spokojená máma a pak je vůbec teprve možný, aby byly i děti v pohodě. jinak viz holky výš.

puresin
25. únor 2018

@fifina1234 Mam taky tri deti a naucily me jedno: vzdycky odrazi to, co vidi kolem sebe. Kdyz jsme s manzelem nervozni nebo postekani, chovaji se k sobe strasne. Kdyz jsme v pohode a usmevavi, kazdy konflikt skonci driv, nez poradne zacne. Je mi jasne, ze toho mas na sobe nalozeno hromadu, ale prestan se obvinovat za chyby a viny nekoho druheho (kdo je za Tebe a deti mimochodem zodpovedny UPLNE STEJNE jako Ty) a vydechni. Vsechno bude lepsi, hlavne ze deti maji Tebe a Ty je. Drzim pesti! 😘