Mám doma 5 dětí a někdy nevím, co dál

lucka19861986
13. dub 2019

Mam doma 5 deti a nekdy je to na palici pomoc

eloise02
13. dub 2019

Tak to sis jich neměla tolik pořizovat. 😉

nafuka
Autor odpověď smazal
Zobraz
sudylichozrout
13. dub 2019

@lucka19861986 pet deti je slusny zahul. Co partner, babicky... Hlidaji? 🙂

ito
13. dub 2019

@lucka19861986 vsechny vlastni? Kloubouk dolu, musi toho byt na tebe dost. Nepises jak jsou stare, jsou naucene pomahat? Tatinek funguje? Chodis do prace nebo jsi doma?

lajla
20. čer 2019

Taky mám 5deti, a myslím že v pohodě..záleží taky hodně na tom, jaké máte zázemí.. máte auto? Často jezdíme na výlety, za kamarády, našima..manžel je prakticky pořád v práci, má vysokou pozici a co si budeme nalhávat..děti stojí hodně
Krásné jsou knihy Radost ze zdravých dětí, jak naučit děti pravidlům a do pátku bude vaše dítě jiné
Bezvadné jsou Bachovky, v případě krize a sem tam pivo, a hlavně sport, každý den hodka na trenažéru dělá divy

svetlanalana
20. čer 2019

@lajla máte můj obdiv

lajla
20. čer 2019

@svetlanalana děkuji moc, ale stále je to o tom..že jak si to uděláme, tak to máme..někdy je ta cesta trochu trnitejsi, někdy to jde líp..a hlavně vždy může být hůř, pořád si opakují, že zdravé děti jsou základ, pak se vše odvíjí od rodičů..

codal
20. čer 2019

@lucka19861986 mám doma dvě a i když jsou obě úžasné, tak jsem někdy unavená jak pes.. takže můj obdiv! Jednou se ti to pětinásobně vrátí,ale věřím, že teď je to hodně náročné, zvlášť pokud jsou malé a jsi na ně sama. Při takhle velké rodině je spolupráce manžela a zbytku rodiny hrozně důležitá, podle mě to sama ženská muže jen těžko utáhnout a pokud to zvládá, tak je pro mě nadčlověk!!! Tady je víc než kde jinde potřeba naučit děti samostatnosti a vzájemné pomoci. Je potřeba určit si priority a rozdělit si úkoly, aby ses z toho nezblaznila. Ale jak říkám, jednou budeš obklopená hromadou děti a vnoučat a budeš šťastná za to, že je máš a hrdá na to, že jsi to zvládla! Výdrž!!!