Bez prsa poblíž nechce spát

elzik
24. pro 2009

Dobrý den maminky, jak spí vaši drobečci v noci a jak často se budí na noční krmení. Můj malý Šimonek spí celou noc pouze když je u prsa, jinak neustále kňourá ze spaní a dožaduje se prsu, v horším případě se strašně rozkřičí. Někdy ho obelstím dudlíkem, ale jindy začne strašně křičet a chce k prsu. Na kojení se i v noci budí zhruba co 2 - 2,5hod. Jak jste na tom vy? Kamarádka říkala, že její dr. jí řekla, že dítě by mělo v noci bez kojení vydržet alespoň 4 hodiny. To u nás ani náhodou. Když ho nechám u prsa jak chce, tak chvilku tahá a pak usne, po hodince se třeba vzbudí opět se přisaje, zase chvilku tahá a spí. Mě to ale vyčerpává, jelikož tím, že pije jen po chvilkách strašně blinká - nejspíš tím, že neodbrkne. Zajímalo by mne, jak jste na tom vy 🙂

adricc
24. pro 2009

ahoj ja spim s adamekm taky v posteli taky je u prsa a me to nevadi me to vyhovuje i se starsim jsem tak spala a v 15 mesicich odnaucila behem 3 noci byl klid taky vstava castejc ale ja spim tak ani nevim kdy se pricucne 😀 a kdyz rostli zuby domikovi nebo byl nemocnej tak jsem snim nemusela prochodit noci vzdy se uklidnil u prsu 😀

elzik
autor
24. pro 2009

adricc - mě to taky svým způsobem nevadí, vždyť je to krásné mít mimi vedle sebe 🙂 malý ale hodně blinká, když pije jen tak po troškách ☹