Dobrá hračka do postýlky na usínání pro 5 měsíční mimi?

gosa22
21. lis 2013

Dobrá hračka do postýlky na usínání pro 5 měs mimi a tipy na rituály? zhoršilo se nám po 4 měs spaní i usínání ☹

klaire22
21. lis 2013

super je mořský koník od fisher price nebo svítící želvička. my měli i projektor hvězdičku, který promítal na strop a hrál u toho písničky a taky se to malé líbilo 🙂

mamba79
21. lis 2013

U nás hodně zabírá takový to natahovací zvířátko, my máme medvěda, je to hezká melodie. Naučila se, když nemůže zabrat, že si to pouští sama, to jsem jí naučila už asi v 6 měsíci, občas to jede i 3x za sebou 😀. A jinak klasická plena, když byla takhle malá, plínu jsem jí dala přes obličej a do 5 minut spala....to máme do dneška když máme splín, když je unavenám, nemocná, muchlá plínu v ruce a samozřejmě ní usíná. Když usne, dám jí plínu do kouta postýlky a už o tom neví. teď frčíme období, že chceme plyšáky v postýlce a stejně než usne všechyn vyhází a jediná plena zůstane v náručí.

katyxq
21. lis 2013

v tomle věku normální věc, dítka víc vnímají a prozkoumǎvají svět, k tomu třeba rosou zoubky - ze všeho nejvíc potřebuje vaši blízkost, citlivé reakce ... ne předmět jako náhražku (ono je to i tom, jaké chcete aby dítě mělo později priority - vztahy nebo věci?

klouzek
22. lis 2013

máme svítící berušku

agnitas
5. říj 2014

Varování před podvodníky - firma TheNewToy (web svitici-beruska a svitici-zelvicka)
"Upozorňuji na nekalé praktiky fiktivní firmy TheNewToy (webu svitici-beruska a svitici-zelvicka) Tato pofidérní společnost, se odkazuje na neexistující sídlo v Anglii a na svých stránkách prodává čínské plagiáty, které se běžně prodávají na různých slevových serverech a vietnamských tržnicích. Firma hrubě porušuje autorská práva Cloud B Inc. a zneužívá originální fotografie. Hračky, které prezentují na obrázcích na eshopu i facebooku neodpovídají vůbec skutečné podobě hraček, které dostanete poštou. Nyní dokonce ukradla video z webových stránek firmy Pexi s.r.o., ze kterého mají zákazníci nabýt dojmu, že se jedná o originální zboží. Pokud se Vám již povedlo si zboží od nich objednat, pokuste se jej neprodleně vrátit, nikdy nevíte z čeho se to v těchto ilegálních továrnách vyrábí, a objednejte si originál. Důrazně varujeme před nákupem u firmy TheNewToy.cz , která zcizila kompletní image americké firmě "The New Toy" , se kterou nemá zcela nic společného!" http://klidneusinani.pexi.cz/klidneusinani/...
http://www.rodina.cz/nazor17220899.htm
I já jsem si naběhla a před rokem koupila u nich svítící želvičku (svítila cca měsíc). Negativní komentáře na FB mažou rychlostí blesku a když se před cca 3/4 rokem jejich podvodné praktiky provalily a dost se o tom psalo na internetu, na čas se stáhli. Teď znovu svoje podvodné stránky obnovili, doufaje, že se na vše zapomnělo, a čínské šmejdy, které vydávají za originál, prodávají dál.