Dvě postýlky a chůvičky, máte?

judlinkadd
30. zář 2017

Ahoj holky, prosím Vás, budeme mít dvě postýlky - jednu v ložnici a jednu v obýváku, kde trávíme čas přes den. Pokud někdo máte stejně, otázka zní - máte i chůvičky??? Přijde mi to zbytečné.
Díky za rady

chocolady
30. zář 2017

Ahoj, mame to stejne a chuvicku nemame ani jednu, prijde mi to k nicemu - stejne jsme porad s miminkem spolu..

pinkyy
30. zář 2017

Mame dve postylky a chuvicky taky, jelikoz vecer davame mimi spat do loznice, aby ho nerusila nahlas televize a obcas nas stekajici pes, takze to chuvicky pouzijem.

penelopaw
30. zář 2017

My máme velký byt a postýlku v ložnici, ale chůvičku jsme nepoužili, spoléháme na monitor dechu...

petrasipkova1
30. zář 2017

Bez chuvicek si to neumím představit,dám dítě spát a chodím pracovat ven na zahradu. Jinak ho dávám spát do ložnice,musí mít zavřené dveře vše ji ruší a jednou se mi stalo,že jsem v chůvičce slyšela takové chroptani,běžím se podívat a ležela pusinkou ve zvratkach, a to už byla velká, nějak okolo 20 měsíců, nevím co bych se stalo,kdybych je neměla a to se na ni chodím pravidelně i koukat,ale nonstop u ní sedět nemůžu.

normalnimatka
30. zář 2017

i přes den spí dítě v posteli, ale chůvičku nemáme. nevěřim v její zdravotní nezávadnost...je to jako pět volajících mobilů, který má dítě kousek od ucha, a ještě má díru v hlavě...to jako fakt ne.

deene
30. zář 2017

Mam patrovy dum,dvě postýlky i chuvicky,ale jsou mi k prdu,mala je furt semnou a večer beze mě neusne,když od ni odejdu je za půl hodinky vzhůru,ALE 😀 já věřím,že se to brzy zlomí a zvládne být po dobu co si budu uzivat samoty dole,sama nahoře a chuvicky vyuziju :D

anetagsxr
30. zář 2017

Budeme pořizovat. Treba kdyz budeme u rodičů grilovat a kluci budou v postylkach. Určitě využijeme

maxpex
30. zář 2017

Mame postylky dokonce 3. V kuchyni v prizemi, v obyvaku a v loznici v patre. Chuvicky mame a neumim si to bez nich predstavit. Nekdy vyuziju pres den, kdyz mala spi po o v obyvaku, nekdy si ji dam i do kocarku, kdyz je hezky a ja potrebuju varit a kazdy den pouzivame vecer,kdyz usne v loznici a my se jeste koukame na tv v obyvaku

zaji
30. zář 2017

chůvičku jsem měla a nevyužila ani u jednoho dítěte, dohromady jsme ji použili max 3x. Postýlku máme jednu a do půl roku jsem měla košík na kolečkách, se kterým jsem si popojížděla tam, kam bylo potřeba.

j.a.n.i
30. zář 2017

@judlinkadd Tak záleží na vašem životním stylu, pro někoho jsou chůviky zbytečné, jiný se bez nich jen těžko obejde. Třeba my je využili hodně, třeba na táboře, když mimino ze stanu jinak člověk neslyší, na různých akcích a tak podobně.

puresin
30. zář 2017

@judlinkadd Mame to (uz potreti) stejne, ale chuvicku mame jen v loznici. V dome to jinak ani nejde - deti by se nam driv urvaly, nez bych je slysela bez chuvicky. 🙂 Taky ji pouzivame na dovolenych, ma velky dosah, takze my treba sedime se sklenkou na plazi a deti na pokoji v klidu chrupou. 😇

puresin
30. zář 2017

@normalnimatka Tak i to se da trochu poresit - my mame chuvicku postavenou na policce u stropu na druhem konci mistnosti, neni potreba ji mit primo u hlavy ditete, aby dobre slouzila. 🙂

cupylupy
30. zář 2017

My máme postýlku a v obyváku kolébku. Nemáme teda chůvičky ,protože tyto místnosti máme hned u sebe,za to ale v každé monitor dechu :D ale asi mít větší rozestupy pokojů,tak chůvičku pořídím

ladyhacek
30. zář 2017

pořizovali jsme a máme dům a velkou zahradu když spinkal doma a já šla třeba krmit psy, neo něco tak jsem jí měla sebou.
když bylo ečer a šel spát do ložnice tak přes doje dveře jsem ho neslyšela - obzvláěť když bežela TV a myčka

normalnimatka
30. zář 2017

@puresin já vim, ale mělo by to bejt od hlavy dítěte aspoň 5 metrů, což nevim, jestli by zachytilo vůbec. asi nějaká jo, ale nějak mi to za ty penzíe nestojí, umíme se bez toho obejít, i když třeba na ty situace, že chce člověk bejt v létě večer venku, zatímco dítě už spí, se t určitě hodí. ale i tak jsme přežilli zatím:D

kapacita
30. říj 2017

Chci se zeptat tech, co pouzivaji dve chuvicky na zkusenosti. Cekame druhe dite a prirozene pro nas pribude druha chuvicka. Otazka je, jak to funguje se signalem, kdyz koupime stejnou znacku ( a nejlepe stejny typ bych chtela). Nerusi se vam nejak ty signaly nebo je to opravdu tak vychytane, ze to pozna tu spravnou jednotku?
My mame avent...
Dekuji moc za vase zkusenosti.

kapacita
30. říj 2017

@judlinkadd jinak jeste k tvoji otazce. Ja si to bez chuvicky neumim predstavit. S jednim ditetem mame jednu chuvicku. Kdyz byl Kuba maly tak spal i dost casto se mnou, to jsem tak nepotrebovala. Pozdeji spal bud v loznici nebo v obyvaku, kde mame ohradku. Od cca 6M spi ve svem pokoji a to i pro denni spanek a to uz bez chuvicky opravdu nejde. Jsme v baraku na dve patra a ja proste neslysim. Pouzivame i vecer v loznici, at vime, kdyby se neco delo. Rano nas tak budi pres chuvicku. Kazdopadne doporucuji si ujasnit co od chuvicky ocekavas. My koupili prvni za nejake body, takze zdarma...Avent, nejaky model. Ale nevyhovovalo mi to, protoze ta rodicovska jednotka musela byt v podstate jen v elektrice. Ja ocekavam, ze tu rodicovskou jednotku si muzu nosit jak a kam chci, takze v lete muzeme sedet venku a maly uz spi v pokoji...
Kdyby te jeste cokoliv zajimalo, tak se ptej.

j.a.n.i
30. říj 2017

@kapacita Sice jsem úplně nepobrala k čemu 2 chůvičky, ale na táboře jsme měli jednu my a druhou kamarádi hned ve vedlejším stanu a nerušilo se to, ale tedy typ jsme úplně stejný neměli, značku ano.

kapacita
30. říj 2017

@j.a.n.i dve chuvicky, protoze budou dve deti a budou pro ne dva oddelene pokoje. Takze at slysime oba...kluci budou mit mezi sebou 2 roky, takze si netroufam nechat spat starsiho jen tak bez chuvicky vecer. Loznice je v jinem patre, takze jinak neslysime 🙂

j.a.n.i
30. říj 2017

@kapacita Taky jsme meli kazde jinde a starsiho v pohode pobrala chuvicka od mimina.

ojo
30. říj 2017

máme dvě malé děti, dvě chůvičky...a to proto, že každé z mimin jde spát v různou dobu, ale spaním se překrývají, každý spí v jiném pokoji a i různě se budí...starší dřív, takže jsem šla s ním kolikrát na zahradu a malou na chůvičce 🙂 mám chůvičky zapojené hned u dveří a k postýlce je to tak 3-4 metry a krááásně chytají a to ty jedny chůvičky mám už 8 let (sencor) ještě od prvního syna asi za 800kč a druhé mám philips za pětikilo z druhé ruky, každou na jiný kanál, páč na společný mě nějak nejdou...v baráku i když sedím v obýváku, tak ze shora pláč neni slyšet...