Má pití melty vliv na spánek dětí?

brisalek
12. bře 2010

Uz jsem nekolikrat cetla, ze kdyz maminka prestala pit meltu, deti lepe spaly. Je mi to jasne u kavy...chtela bych se zeptat, jestli mate i dalsi tuhle zkusenost s meltou???

A muze mit vliv i kakao(granko)????

Pila jsem 2-3 melty za den kuli tekutina...na mlicko a take mi to i dost chutna, ale mala vstava i 7x za noc uz pres 4 mesice, tak s tim chci neco udelat, ale na nechani vyplakat opravdu nemam silu. Obcas spinka krasne a vzbudi se jen treba 2-3x. A je fakt, ze obcas zapomenu nebo nemam cas a dam si 1 za den, ale jeste jsem nezkousela , jestli pak spinka nebo ne....Pozorovala jsem vse mozne...jak spi pres den, teplotu, kolik a kdy papala...a spoustu dalsiho ,ale nic mi neprijde, ze by melo vliv.

Zatim mi to prijde jak Murphyho zakon pokusu na biologickem objektu: pri presne sledovanych chemickych , fyzikalnich i biologickych velicinach si pozorovany objekt dela co chce 🙂 🙂 🙂.(doufam ze i supermatky pochopi metaforu, nadsazku a snahu videt vse z humorem a neobvini mne, ze delam ze sveho mimi objekt🙂 )

renat2
12. bře 2010

brisalek: ahoj, já meltu piju taky, 2-3x denně taky kvůli mlíčku a malý mi spí dobře, ne teda celou noc, vzbudí se tak 4x, ale vždy papá...že by se mi budel po meltě vzbudil a byl čilý, to se mi nestalo...
Snad to vykoumáš..

editah222
12. bře 2010

Brisalek - kdyby to byla pravda tak moje dcera snad vůbec nespí 🙂 Piju až 4 šálky melty za den a Editka mi spinká krásně i přes den 😉

janinac
12. bře 2010

Ty chemický, fyzikální a biologický veličiny mě fakt pobavili 😀😀😀:D

Já mám meltu ráda...pila jsem jí při kojení, ale ráda si jí dám i teď....a pití Melty na malého určitě vliv nemělo...nespal když jsem jí pila i nepila 😀😀😀

sayast
12. bře 2010

ja piju litr melty denne, kdyz nemam mliko tak ne (plnotucne kravske mleko 😀,nemam na mysli mm 😀), ale na spani to vliv nema 🙂