Spánek
pantomima
19. kvě 2010

Noční děs, nejde z toho probudit. Máte zkušenost?

Ahoj, zdravím. Máte s tím některá zkušenosti? Naše malá- dva a půl roku- poslední týden každou noc co noc cca po 5ti hodinách spánku z ničehož nic se probudí, děsně hrdelně křičí, nechce na sebe nechat šáhnout a nejde z toho probudit. Nejvíc pomůže ji pevně chytit apočkat až to přejde, protože stejně na konejšení a nebo i zvýšení hlasu vůbec nereaguje.
shaula
19. kvě 2010
Zažili jsme si něco podobného asi někdy po roce věku. Kluk se "vzbudil" se strašným řevem, ale nevnímal, konejšení nepomáhalo, a po nějaké době zase sám usnul. Přitom bych řekla, že u toho vlastně spal, vůbec nevnímal, kde je, co se děje, apod. Občas se nám povedlo ho z toho vzbudit, bylo na něm vidět, jak se probral, rozhlídnul, zjistil, že je doma v postýlce, uklidnil se a usnul. Bylo to celkem příšerné období, ale ustalo to samo, trvalo to asi 2 měsíce (ne každou noc). Držím palce, ať se toho zbavíte co nejdřív.
klematis
19. kvě 2010
my jsme si to taky zažili, ale někdy kolem půl roku a taky to trvalo asi dva měsíce. Nedalo se s tím nic dělat, malý byl úplně "mimo", tak jsem ho jen chovala a čekala až ho to přejde.
pantomimaautor
20. kvě 2010
Dneska to bylo dobrý, dneska nic 🙂 Tak uvidím, snad to nebude dlouho trvat :-S
kristyn.g
23. čer 2012
našla jsem článek o tomto tématu http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=n..., zajímavé

Začni psát odpověď...

Odešli