Gynekologie UK. Kolik stojí vyšetření? Máte zkušenosti?

paja285
16. čer 2020

Zdravim,
Je tady nekdo z UK??
Rada bych si poslechla neci zkusenost, chci jit k private obgyn, pres GP ne, jelikoz vime jak to trva, takze mi nevadi si zaplatit.
Jde o to ze se s muzem snazime o miminko, ale uz rok se nam nedari, mam nepravidelnou MS, takze chci navstivit doktora, tusi teda nekdo, kolik se tak muze vysetreni pohybovat vsude uvadi jen cenu za prvni konzultaci coz je cca £200-£300. Ale co me ceka dal? Prosel si tim nekdo?

paja285
autor
16. čer 2020

Ja si to jen posunu 😀

luciebelohradska31
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciebelohradska31
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciebelohradska31
16. čer 2020

@paja285 no tak na gynekologii můžeš jít přes doporučení od doktora a nemusíš chodit přes privátní kliniku ale jestli to chceš rychlejší cestou tak můžeš jít na privátní kliniku já platím 80 Liber a to žiji v Birminghamu jinak ale tam ti udělají vyšetření ale stejně ti řeknou že máš stím jít k doktorovi

paja285
autor
16. čer 2020

@luciebelohradska31 ano prave to chci rychle proto pisu ze si radeji zaplatim. Takze to neni na co jsem se uplne ptala.. ale teda jak to myslis, ze mi rekne ze s tim mam jit k doktorovi? Vsak to je snad taky doktor, jen proste soukromy

luciebelohradska31
17. čer 2020

@paja285 no soukrome můžeš jít na vyšetření aby si to měla rychle ale pak stejně musíš jít stím doktorovi protože on pak dělá další kroky doktorovi nejde o to jestli to je přes nhs nebo privatne pokavad bude mít výsledky v ruce tak může něco dělat píšeš že se snažíte přes rok o mimčo takže si neměla ještě asi zadne vyšetření a ne všechna se můžou dělat privatne to stejně tě doktor bude muset doporučit přes nhs

zelenaesmolda
17. čer 2020

@paja285 ja bych si vyridila S1 a jela tohle resit do cr,nebo i jako samoplatce,me utz v tehu a vysetreni na gynde stalo par stovek korun.V UK gynda prakticky neni pokud neumiras takze to budes mit pravdepodobne rychlejsi a levnejsi resit v cesku.

paja285
autor
17. čer 2020

@zelenaesmolda jasne to me taky napadlo, ale ted se jeste uplne neda cestovat..teda do CR jo, ale tady je porad jeste 2tydny karantena po navratu.. a taky pro me neni uplne realne litat na kontroly testy a tak..😣 nasla jsem v Londyne par klinik a nemocnic ktere maji soukromou gynekologii, ale prave se desim kolik by me to cele stalo, kdyz jen vstupni prohlidka je za cca £250 😀

luciebelohradska31
17. čer 2020

@paja285 tak v Londýně je to dražší než jinde a taky záleží co za prohlídku chceš ale privatne jít můžeš a pak ukázat doktorovi testy jinak to S1 je to k ničemu pokavad se do cech nevracís tak ti ho nevystavej v UK

paja285
autor
17. čer 2020

@luciebelohradska31 ja asi porad uplne nechapu jak to myslis.. proc bych od private doktora sla pak k NHS? To uz bych to proste vse vyresila s private.

barmil
17. čer 2020

@paja285 ja bych to v Anglii neresila. Jak verejna tak soukroma uroven gynekologie je tam tragicka. Prisla jsem tam o dite. Utz jen jednou za cas, jinak poslech dopplerem, vetsinu casu Te vidi jen sestra, ne na kazde kontrole je doktor.
Kdybych tenkrat nedala na svou intuici a neletela k doktorovi domu, umrela jsem tam na sepsi. 3tydny jsem v sobe mela mrtvy plod po zamlklem potratu, dle nich bylo vse OK, potvrdili srdecni akci poslechem, utz pry potreba nebyl, pritom jsem krvacela, to pry je normalni.
Skoncila jsem v CR v nemocnici, musela pod narkozu a cistili me, pak jsem mela atb.
Fakt uz nikdy. V tomhle to tam je proti nam stredovek.

paja285
autor
17. čer 2020

@barmil moc me mrzi tva zkusenost.... taky nevim kde to budu resit az budu tehotna, ale tak snad by mohli zvladnout me vysetrit a zjistit proc mam tak nepravidelnou MS a proc nemuzu zatim otehotnet..

barmil
17. čer 2020

@paja285 uprimne, pokud litas do CR na dovcu, navstevy, naplanuj si doktora na tu dobu tady a nech se vysetrit tady.
Segra v UK bydlela, jeji manzel je Anglican, a kdyz chteli deti, odstehovali se sem, protoze on sam ji rekl, ze takovou peci jako tady, v tehotenstvi i po nem, tam nikdy mit nebude. A ted jsou za to radi, maji 2deti a on vsude vypravuje, jak je tady uzasna lekarska pece a jak o ni i deti bylo postarano.

zelenaesmolda
17. čer 2020

@luciebelohradska31 to neni prwvda s tou S1

paja285
autor
17. čer 2020

@barmil dekuji za nazor 😊 necham si to jeste projit hlavou a uvidime 👍😊

paja285
autor
22. čer 2020

Tak jsem dneska konecne dostala MS - mozna diky inosotolu ktery ted beru cca tyden. Tak uvidime jak to bude dal 😊