Hledá se mamča/kamarádka z Prahy na procházky, atd.

zanetke
9. čer 2009

Holky ahojky. Bydlím na Praze 4-Michle, mám 6 měsíčního chlapečka a protože jsem přistěhovalec do Prahy, tak si tu připadám dost osamoceně . Bylo by prima mit někoho, s kym bych si tady mohla tuknut a pak vyrazit na prochazku,kafco, nakupy a tak... Moc ráda bych se seznamila s maminkou která je na tom podobně jako já a mohli bychom si navzájem pokecat a pomáhat. Budu ráda, když se mi ozve fajn holka. pa pa a budu se tešit ...

sugar88
29. čer 2009

ahoj holky tak pokud nebude nejak spatny pocasi tak dorazim i ja frionka my by jsme se mohli potkat uz na hajoch u metra protoze ja pujdu z mecholup a pak by sme spolecne mohli jit na opatov nebo chodov za mirundou
ja bych na hajde dorazila uz ve tri hodky

mirunda
29. čer 2009

souhlasím, ale teď koukám na počasí a má pršet 😖 🙄

zanetke
autor
30. čer 2009

Ahoj holky .. tak mně to dnes nějak nevychází ale příště se určitě přidám ... i když pro mně je nejlehčí se dostat na Pankrác.
Tak dejte vědět jak jste se měli... pa pa

frionka
30. čer 2009

O.K. Tak na Hájích se sejdeme u Galaxie? Jak budeš vypadat? 🙂 Abych Tě poznala? 😉 😀

mirunda
30. čer 2009

Zanet, založíš tuhle diskuzi a pak nejdeš 😀 😀 Tak příště.. 😵

Frionka a sugar - já mám být teda něco po 15hod na Opatově?A kde tam?Vůbec to tam neznám.. jestli v metru nebo nahoře..a napište mi, jaký máte kočárky nebo nějaký poznávací znamení 🙂 Já mám kočárek v albu, šedivej se zelenejma kytičkama..Frionka má koukám kočárek do zelena.. 🙂

sugar88
30. čer 2009

ahojte holky tak ja budu ve tri u galaxie tam se potkam s frionkou kocarek mam takovej kremovej s cernou vloznou taskou to se pozname vlasy mam delsi a barveny do cervena ja popripade zavolam no a pak pujdem na opatov asi by bylo dobry aby si nas cekala u metra co myslis

mirunda
30. čer 2009

Tak jo a na Opatově je jen jeden výlez?Vůbec to tam neznám.. 😅

frionka
30. čer 2009

Když si tak uvědomuju. Nebylo by opravdu pro tebe lepší Mirunda ject až na Háje. Tady jsou alespoň eskalátory nahoru z metra. Na Opatově by Ti musel někdo pomoct do schodu s kočárkem.. No jak chceš. Já Ti když tak s tím kočárkem pomůžu, no... . Když tak se sejdeme u sámošky ve vestibulu.

frionka
30. čer 2009

Jo a mám zeleno-modrej kočárek trojkolák.

mirunda
30. čer 2009

Na Opatově píšou taky bezbariérový přístup.. není tam výtah spíš někde?
Na Opatov to mám 4 stanice - to mi stačí lístek za 18kč, jinak bych musela za 26,- 😠 😝 😀

mirunda
30. čer 2009

jo, tak čtu, že tam je výtah.. tak jestli to nevadí, přijela bych na ten Opatov..

zanetke
autor
30. čer 2009

Ahoj babulky.. tak jak dopadl vas sraz? my jsme byli na Chodove podivat se na tatu a pak jsme sli spolu na obed... hrozne dusno, ze jo!

mirunda
30. čer 2009

jéé, to bylo fajn.. 😵 Díky za supr dopoledne.. akorát jakmile jsem vystoupila na Budějovický, tak jsme schytaly takovej slejvák, že jsem volala tomu svýmu, aby si pro nás dojel.. 😝 Ale jinak doufám, že to nebylo naposled.. 😉

mirunda
30. čer 2009

Zanet, příště musíš s náma 🙂

sugar88
30. čer 2009

ahojky bylo to hezky odpoledne taky doufam ze si jeste brzy zase spolu nekam vyrazime
u nas se taky schylovalo k desti ale do ted neprsi maly uz spi byl tak unavenej ze hned po koupani usnul
tak zase priste uz se tesim

zanetke
autor
30. čer 2009

priste se urcite pridam.. uz ted se tesim .. pa pa

frionka
1. črc 2009

jj. Přidej. Příště mužeme třeba na ten Pankrác. 🙂 😉

zanetke
autor
1. črc 2009

jo to beru! ...

zanetke
autor
9. črc 2009

Ahooojky .. co tak něco napánovat 😀 ?!

gara
9. črc 2009

Ahoj holky,jsem tu poprvé,jsem z Prahy 4,mám půlroční holčičku a ráda bych se s někým seznámila,nemám nikoho poblíž s kým by se dalo něco podniknout.

zanetke
autor
10. črc 2009

Ahojky Gara a kde na P 4 bydlíš?

gara
10. črc 2009

Bydlím na Lhotce.

zanetke
autor
12. črc 2009

Kde ste kdo? 🙂 co tak nekde vyrazit?

gara
12. črc 2009

Ahoj,já bych ráda někam vyrazila,ale jsem ještě tenhle týden u rodičů v Táboře.

zanetke
autor
12. črc 2009

V pohode/ tak treba pristi pondeli... kdyz bude vyhovovat...

sugar88
13. črc 2009

ahoj holky tak ja bych se taky k vam rada pridala a kde by jsme se potkali

gara
13. črc 2009

Ahoj,v pondělí jdem ráno na očkování,ale odpoledne bych mohla.Tak někdo navrhněte kde se potkat,mě nic nenapadá,a já se zkusim přizpůsobit.Časově bych to viděla tak kolem třetí,začli jsme dávat mezi 13-14hod.zeleninku a je to docela masakr,zabere mi to dost času než to Nikča spapá a pak než jí dám do původního stavu,tak to taky chvíli trvá,má to až na vlasech.

zanetke
autor
14. črc 2009

Ja bych navrhla Arkady Pankrac / nebo Chodov .. co Vy na to?

gara
14. črc 2009

To by šlo,já osobně bych radši brala Chodov,ale i na ten Pankrác bych se dostala.

frionka
15. črc 2009

Jestli budu v Praze tak bych se k Vám přidala. Lákají mě ty arkády! Jelikož jsem tam ještě pořádně nebyla. 😒 😀