Kdo posílá vzorky zdarma pro maminku a miminko?

jarai
17. čer 2015

Holky, nevíte kontakty a firmy co posílají vzorky zdarma pro maminku a miminko, např. plenky, kremy, dudlík atd.? Vím zatím jen o Nivei a Rybilce.

emem87
10. čer 2016

@cyprise Taky mi Rybilka dorazila víckrát.. 🙂

adelka4505
26. čer 2016

@radkabrezikova dobry den , taky jestli bych mohla poprosit o vzorky 🙂 dekuji

temilli
8. črc 2016

@radkabrezikova také bych to brala, pokud to jeste platí 🙂))

emem87
12. črc 2016

Vzorky také posílá MULTI - MAM, bylo to na facebooku, že posílají a má se jim napsat mail s adresou a do 4 dnů prý pošlou, ještě přesně nevím, co přesně. Zatím čekám. 🙂 Mail kam si napsat o vzorek je: objednavka@alfamedica.sk

adriis
15. črc 2016

@bajcik007 a byl by nějaký kontakt kam napsat ??

adriis
15. črc 2016
rulfici4
26. črc 2016

tak jsme zkusila taky pozadat o nejake vzorky jak na moje jmeno tak i schvalne na pritele a zatim prisly z ribilky na pritelovo jmeno a pak od multi-mam na moje jmeno 🙂

lucikf
28. črc 2016

Našla jsem tady vaši diskuzi, a pokud by někdo měl zájem, i já bych mohla poslat vzorečky ekologicky šetrné drogerie Eurona. Je to ryze česká drogerie vhodná i pro děti a lidi s citlivou pokožkou. Stačí napsat, jsem k dispozici. 🙂

veronikav31
28. črc 2016

@lucikf Dobrý den, měla bych zájem o vzorečky. Můžu napsat adresu do SZ?

mrkew
1. srp 2016

@lucikf mohu poprosit také?

iris26
3. srp 2016

@lucikf Dobrý večer,mohla bych také poprosit o vzorečky?Děkuji 🙂

ninusch
3. srp 2016

@lucikf Dobrý den, to mě docela zaujalo, naše holčička trpí hodně na vyrážky, mohu také poprosit?

dolfino
3. srp 2016

@lucikf také bych měla o vzorečky zájem. Dcerka má ekzém, tak ráda vyzkouším... Díky Pavla

petuli87
10. srp 2016

Dobrý den,pokus je nabídka stále aktuální ráda bych poprosila také o zaslání vzorečků😀

maris
10. srp 2016

@lucikf měla bych zájem o vzorečky, pokud by to šlo 🙂

kvispi
11. srp 2016

Tak jsem obepsala pár firem na Vzorečky a Nivea a Weleda odešlou. Tak jsem zvědavá co dojde 🙂

yelowangel
11. srp 2016

@lucikf Dobrý den taky se připojuju k žádostem o vzorečky jestli ještě máte

veff
18. srp 2016

@lucikf Dobrý den, mohu taky poprosit o vzorečky? Budu moc ráda 🙂

elisstischlerova
18. srp 2016

Také bych mněla zájem pokud vzorky ještě jsou 🙂

lucikf
23. srp 2016

Děkuji vám všem za váš zájem o vzorečky Eurony. Mám všechno popsáno, co kdo chce. I od všech, které se ozvaly pouze do zpráv. Chci se moc omluvit, že jsem vám je ještě neposlala. Právě se v těchto dnech stěhujeme a nevím, kde mi "hlava stojí". Hned, když budu mít trochu času, všechny vzorečky rozešlu. Děkuji za pochopení.

jaimesi
24. srp 2016

@lucikf Dobrý den, měla bych prosím zájem o vzorečky od Eurony. V září čekám miminko, tak bychom rádi něco vyzkoušeli. Používáme od Eurony pohlcovací vonné spreje, tekutý prostředek na podlahy a povrchy a jsme moc zatím s výrobky spokojeni. Prosím vzorečky na adresu: Simona Kalášková, Barvířská 51, 517 01 Solnice. Předem moc děkuji 🙂

lucccinek
24. srp 2016

@lucikf Dobrý den,taky bych prosila o vzorecky moc děkuji 🙂

niik_
24. srp 2016

@lucikf dobrý den, i Já bych poprosila měla zájem o vzorečky..Děkuji 🙂

niik_
24. srp 2016

@niik_ *a měla zájem ;D 🙂

lepsa
31. srp 2016

Ahoj, taky bych brala nějaké vzorky 🙂 pokud máte tip, tak sem s ním. Já teď zkusila Bepanthen
http://www.vzorek-bepanthen.cz/bepanthen/zadost...

veronikaramachova
1. zář 2016

@radkabrezikova. Dobrý drn máte ještě k mání nějaké vzorecky ? Jsem v očekávání 🙂 děkuji za odpověď 🙂

cikitkapb
6. zář 2016

@lucikf Dobrý den,
je-li nabídka stále ještě aktuální a zbyly Vám nějaké vzorečky, mohla bych poprosit o nějaké bližší info o produktech a zaslání vzorečků?
Moc děkuji 🙂

becicka
6. zář 2016

Ahoj, zkoušeli jste někdo psát o vzorečky Linteo?

cikitkapb
6. zář 2016

@becicka Ahoj, ja dnes psala o Linteo baby, ale zatim jsem nedostala odpoved.

becicka
6. zář 2016

@cikitkapb Aha, díky, kdyžtak dej vědět, jak to dopadlo 🙂