• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky do 23let. Kolik nás tu je?

23. května 2017 
autor
@teriskaa ahojky jak žijete? :wink: :slight_smile:
13. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly nazdááár kočko..fááájne..jen je toho hodně,ale baví mě to..co vyyy? To to letí..vždyť za chvilku budete slavit rok a my též :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teriskaa no letí to strašně,..bobíšek je moc šikovný už to není žádné miminko :grinning: :grinning: :grinning: obcházíme nábytek a brzo se pustí do prvních krůčků :wink:
13. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly Taky obcházíme nábytek.. ale první krůčky uvidíme,kdy přijdou.. a to to před chvilkou byly miminka,co jen ležely :grinning: Joo,kočko..co to máte za kočárek?na fotkách vypadá moc fajn
13. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky tak ja se k vam musim pridat :grinning:
16. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz u nás je to to samé, domek, hypo, malá, sem tam výlet, nebo se jdeme pobavit a ještě se dá vyjít.... :wink:
17. říj 2010 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka díky za podporu, ale předpokládám, že tvůj přítel či manžel vydělává víc než 13 500 kč .. opravdu mám reálné obavy, že by pak splátky na domek 10 tis. byla problémem :( u nás vydělávám podstatně víc já ...
17. říj 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky :slight_smile: jsem mladá mamča, je mi 21let
17. říj 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz můj manžel sice vydělává2x víc než si uvedla tuhle částku, ale za to já mam jen 3800 od státu a 3500 alimenty na 1.dcerku. Hypotéku bychom strašně rádi, ale nedají nám jí :unamused: bohužel když oba dva partneři nepracují, nemáme šanci. To bychom museli platit takových 30tis. měsíčně aby jsme jim "stáli za to". Teď jsme se ještě kůli mimču stěhovali, taky do podnájmu, snad už posledního. 10500 za 3+1 jsme brali hned a udělali jsme dobře. Dlouho jsme se trápili v malým, chladným, tmavým bytě, sice kousek od Prahy, ale za 11tis. Největší problémy, který jsme řešili bylo zatím to bydlení :frowning2: rádi bychom vlastní, ale bohužeeel.
18. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak koukam, ze tady resite bydleni :unamused: nojo bez penez je clovek v haji....
@pellullinka ahoj :slight_smile:
18. říj 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko6_12 ahoj :slight_smile:
Peníze jsou konec, my máme strašný štěstí, že bydlíme ve svém. Máme řadovku, teda manžel má :slight_smile:
jsou dva sourozenci, ale táta i děda chtěli aby jí dostal Petr, tak máme obrovské štěstí.
Ale se ségrou mají výborný vztah, i já jí mám moc ráda, takže kdyby někdy neměla kam jít tak má u nás dveře dokořán.
Zatím bydlíme i s babičkou, má svůj pokoj, svou kuchynku, wc a koupelnu.
Ale s vybavením je to horší, vše je 25let staré a my nemáme na renovaci a tak. Manžel by si půjčku nikdy nevzal takže asi budeme opravovat a měnit celý život
18. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka ale i tak bud rada ze jste ve svem myy jsme v pronajatem byte a doufam, ze se nekdy dockam byt ve svem :slight_smile:
18. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka jinak krasny fotecky i ze svatby .)
18. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko6_12 děkujeme. Jsem ráda :slight_smile: až tu jednou budeme samy a budou korunky na předělání bude to dokonalý :grinning:
19. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka to urcite :slight_smile: a v kolikati jsi mela prcka? :slight_smile:
19. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to me je 20let a mam krasnyho syna a narodil se 12.3.2010 jsem za nej rada chtela jsem s mimcem pockat ale ze zdravotnich duvodu jsem musela otehotnet byvaly chtel mimco a najednou nechtel tak jsem sla za jinym a otehotnela po 2 mesicich znamosti a neplanovane a jsme stastny vzaly jsme se,malej je zdravej a to je to nejdulezitejsi.i kdyz si obcas rikam jsem mlada mela jsem pockat ale i s detma jde vse :slight_smile:
19. říj 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko6_12 když se malý narodil bylo mi za dva měsíce 20 :slight_smile:
s Petrem budeme v lednu 5let a letos v srpnu jsme se brali....a co ty?
19. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela malyho v 22 :slight_smile: ale nebyl teda planovany miminko :slight_smile:...a koukam, ze ty sis pospisila jeste vic :slight_smile:
19. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko6_12 vždycky jsme chtěli mít miminko brzo. nějak nevidím důvod proč čekat, když jsem se na to cítila, máme kde bydlet, za co žít atd.
Studuju na mateřský takže vzdělání mít budu (snad :grinning:).
20. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem se teda na malyho taky citila :slight_smile: a jsem stastna jak blecha ze ho mame...
20. říj 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko6_12 já taky, neumím si představit jak bychom se nudili kdybychom ho neměli.
20. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj muzu se pridat? :grinning: miminko sice jeste nemam ale uz za chvilku se to zmeni :slight_smile:
20. říj 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ver_broderie Ahojky tak hodně štěstí,.koukám,že jsi z Phy,..tam je s bydlením celkem problém :rolling_eyes:

Všechny nové maminky vítám a zdravím :slight_smile:
20. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi ahoj, já sem taky nováček :slight_smile:
koukám, že termín v lednu :slight_smile: to máš ještě chvilku čas :slight_smile: víte co to bude?

@stylly děkujeme :slight_smile:
20. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no uz jen malou chvilku :slight_smile: a strasne to uteklo od te doby co sme to zjistili :slight_smile: no mel by to byt chlapecek tak doufam ze se nespletli :slight_smile:
20. říj 2010 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi máš pravdu,letí to jako blázen :slight_smile:
20. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka no a co teprve potomto bude :slight_smile:
20. říj 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi jojo je to jako včera co se Kubík narodil a teď už bude u stromečku vykřikovat, budou mu svítit očíčka a tak, moc se na to těším :slight_smile:
20. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka to sem si akorat rikala vcera,ze po novem roce se nas maly narodi a pristi rok uz bude jakz takz vnimat poradne co se okolo nej deje a co teprve za 2 roky az bude tak velky jako vas Kubik :slight_smile:
20. říj 2010 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: U nas v brne je celkem vytazena obloha, tedy po ranu a my jsme porad nemocny chjo :(
21. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek