• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

19. října 2016 
Ahoj, spontánně jsem se rozhodla, že bych kolem poloviny září jela na nějaký last minute se synem do Řecka... je mi 33 let, synovi 20M... kdyby se chtěla nějaká maminka přidat, tak mi dejte vědět... vždycky raději cestuju po vlastní ose, ale myslím, že teď je ideální čas zkusit i jiný typ dovolené - all inclusive válečka u moře... ještě nemám zájezd vybraný, ale koukám se po leteckých tak na 5 dní, kolem 12.000,- Pokud bychom si sedli, tak se můžeme válecka s prcakama dohromady, pokud ne, tak každá zvlášť :slight_smile:
30. srp v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,není tu taky nějaká nastávající maminka,která by ráda chodila na těhu cvičení?
14. zář ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,najde se tu nějaká maminka z Berouna a okolí?
15. zář ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@bruxa1985 Ahojky, sice jsem z Příbrami, ale není to taková dálka. Mám kamarádku ve Zdicích, ale s tou se bohužel nevídám, protože jezdí do práce do Prahy a má 2 děti, tak nemá čas :frowning2:
25. zář ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzkahodikova ahoj to vůbec nevadí, já jsem docela mobilní a aspoň to bude formou výletu. A ty si k nám můžeš pak taky udělat výlet a.můžeme se střídat :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
26. zář ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@bruxa1985 bylo by to fajn,zatim sice nemam auto,protoze mame manzelovo sluzebni,ale neni problem :slight_smile:
26. zář ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, je mi 23, mám 4,5měsíčního synka. Není tu někdo z okolí Jihlavy nejlépe se stejně starým dítkem? Přestěhovali jsme se na vesnici a vůbec nikoho tu neznám..
6. říj v 15:17  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, je mi 25 let a v únoru čekáme první dítko - chlapečka. Najde se tu nějaká maminka nebo těhulka z Kutné Hory? :slight_smile:
6. říj v 15:22  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jsem ze Zásmuk není tu maminka nebo těhulka z okolí?
6. říj v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, najde se nějaká maminka z Plzně, mám dvě holky 5 a 1,5 roku a hledáme kámošky na blbnutí a popovídání
7. říj ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, je tu nějaká maminka z okoli Grébovky, Prahy 2 nebo Praha 10, na vyjížďky s kočárky, apod? Mám 3 měsíčního chlapečka.
13. říj v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@aleko235 Škoda, že zatím nemám ditko, sem z Jihlavy. :unamused: Tak ať najdeš nějakou fajn maminku. ;)
16. říj v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@pemul ahoj, já jsem z Plzně:grin:
16. říj ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,najde se tu nějaká maminka s Příbrami a okolí? :slight_smile:
17. říj v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladkaspackova ahoj, koukla jsem, že máš/te roční kočku, odkud jste? My ze skvrňan. :wink:
17. říj ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pemul ahoj jsem ze Slovan. Můžete mi napsat SZ ať to tu nezahlcujeme :grinning:
17. říj ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj je mi 25let a mám 4měsíční holcicku. Sme z Jihlavy a nemám nikoho kolem kdo by měl taky mimco :slight_smile:
19. říj ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@emrite - ahoj, mám 5měsíčního chlapečka a bydlím poblíž Jihlavy :slight_smile: Můžeme se někdy sejít :wink:
19. říj ve 21:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@aleko235 ahoj to bych byla ráda skoda ze uz zacina byt zima:slight_smile:
19. říj ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek