Bazén s miminkem, jak to zvládnout v šatně?

hraaasek
14. říj 2017

Ahoj! Mate prosim nekdo radu,jak to organizacne zvladnout v satne u bazenu s miminkem? Dnes jsem sla poprve a byla jsem celkem v soku. Podle provozniho radu se musim ja nejdrive naha osprchovat a pak si teprve vzit plavky. Mimco musim sanozrejme take prevlect a namocit. Po celou dobu ale musim dite bud drzet v naruci,nebo aspon jednou rukou na prebalovacim pultu,aby mi nespadlo. Je to vubec proveditelne?

hanih
15. říj 2017

@hraaasek Četla jsem jen některé příspěvky, ale pokud je to tam takové, jak píšete, asi bych se poohlédla po jiném bazénu v okolí. Taky chodíme plavat, ale že by byla ušmudlaná podlaha, špinavá ohrádka, to neexistuje. Všimla jsem si, že sprchy vytírají vždycky po skupině před námi a po nás tam za někdo naběhne a vytírá, takže předpokládám, že se vytírají po každém použití mezi jednotlivými skupinami. Jsou tam nejen ohrádky pro děti, ale i pěnové podložky, takže si dítě můžeme při sprchování položit na zem vedle sebe. Všechno je tam opravdu čisté a tak by to mělo vypadat. Asi bych nechtěla chodit do bazénu, kde bych se bála dát dítě do ohrádky, protože je špinavá...