• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bojovka aneb pohádkové hry pro děti na dovolenou

1. srpna 2013 
Ahoj, chystáme se s prckama (různý věk :slight_smile:) na dovču jen na prodloužený víkend na chajdu, chtěla bych jim tam udělat nějakou bojovku - ve smyslu plnění úkolů, tak sbírám inspiraci, co by mohli delat (vesmes jsou to čtyřleťáci, zbytek je moc malej :slight_smile:) a ráda bych jim to udělala nějak pohádkově = vymyslet příběh o Bílé paní.....budou hledat vlastně poklad od Bílé paní, ráda bych i Bílou paní stvořila - plán je takovej, že večer si budem vyprávět, jak to s tou bílou paní teda je a pak mrknem z okna a ona tam fakt bude (prostěradlo už mám, tak teď jen čepičku :slight_smile:). Hledám ale inspiraci na úkoly....házení míčem na cíl, přenášení vody na lžíci, šroubování matiček a šroubků :slight_smile: a tak pár nápadů mám....ale přijde mi to málo...poradíte? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. čer 2013 v 16:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych poradila hry na ven, ale inspiraci nemám...když bude venku ošklivo, super hry jsou na jednom webu speciálně pro děti a nejen pro ně, může tam hrát celá rodina...tady je odkaz: spidla.cz
Třeba se bude líbit ;)
1. srp 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
22. lis 2014 ve 13:51 • veriseek
Tvůj příspěvek