• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Busy bag v Praze - 2,5 - 3,5 roku staré děti

4. listopadu 2014 
autor
@silvie_z
@atirm holky poslete mi prosim email
30. črc 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dáte tu pak obrázky těch vašich výtvorů? Jsem na ne strašně zvědavá :smile:
1. srp 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zickemartina @atirm holky, díky moc oběma, hry jsou krásné :slight_smile: jdu studovat pravidla...
6. srp 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem rada ze se libi, nam se take libi obe kacky, a smardlavej brouk - supr napad - hned jak se dostanu poslu emailem scan jeste jedne
6. srp 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atirm
@zickemartina kdybyste třeba příští rok chtěly, mohly bychom se domluvit na nějakou výměnu už zase pro větší děti :slight_smile:
9. srp 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky@silvie_z@zickemartina tak až včera jsem měla možnost si hry vyzvednout na poště. Moc díky jsou super. Nejsem proti, si to zase někdy zopakovat. Krásný zbytek prázdnin :slight_smile:
12. srp 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atirm Ahoj, viděla jsem kačenky na Fleru :slight_smile: Škoda, že tam nemůžu dát doporučení, když jsem je tam nekoupila, ale sousedka asi koupí :slight_smile: Naše holky je milují, ještě jsem přesun kačen doplnili bojovým pokřikem GA, GA, GA :slight_smile:
22. zář 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_zTo jsem ráda, že se líbí :slight_smile: Brouci vedli o prázdninách na dovolený, do té doby byli schovaný - hrála celá rodina a to holky už jsou velký :slight_smile:
22. zář 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem z Prahy, mám 3 letou dcerku a moc ráda bych se do nějaké výměny zapojila...
4. lis 2014 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek