Busy bag v Praze - 2,5 - 3,5 roku staré děti

zickemartina
2. bře 2014

rada bych se pripojila k nekomu nebo sestavila vlastni skupinu na busy bag pro maminky v Praze, pro deti stare 2,5 - 3,5 roku.
aktivity zamerene na barvy, velikosti, tvary, motoriku a fantasii. pridate se nekdo

zickemartina
autor
30. črc 2014

@silvie_z
@atirm holky poslete mi prosim email

fabienka
1. srp 2014

Holky dáte tu pak obrázky těch vašich výtvorů? Jsem na ne strašně zvědavá 😄

silvie_z
6. srp 2014

@zickemartina @atirm holky, díky moc oběma, hry jsou krásné 🙂 jdu studovat pravidla...

zickemartina
autor
6. srp 2014

tak jsem rada ze se libi, nam se take libi obe kacky, a smardlavej brouk - supr napad - hned jak se dostanu poslu emailem scan jeste jedne

silvie_z
9. srp 2014

@atirm
@zickemartina kdybyste třeba příští rok chtěly, mohly bychom se domluvit na nějakou výměnu už zase pro větší děti 🙂

atirm
12. srp 2014

Ahojky@silvie_z@zickemartina tak až včera jsem měla možnost si hry vyzvednout na poště. Moc díky jsou super. Nejsem proti, si to zase někdy zopakovat. Krásný zbytek prázdnin 🙂

silvie_z
22. zář 2014

@atirm Ahoj, viděla jsem kačenky na Fleru 🙂 Škoda, že tam nemůžu dát doporučení, když jsem je tam nekoupila, ale sousedka asi koupí 🙂 Naše holky je milují, ještě jsem přesun kačen doplnili bojovým pokřikem GA, GA, GA 🙂

atirm
22. zář 2014

@silvie_zto jsem ráda, že se líbí 🙂 Brouci vedli o prázdninách na dovolený, do té doby byli schovaný - hrála celá rodina a to holky už jsou velký 🙂

filipatereza
4. lis 2014

Jsem z Prahy, mám 3 letou dcerku a moc ráda bych se do nějaké výměny zapojila...