Dětský péřový spacák. Máte tipy na opravdu teplý?

kozaci
11. led 2020

Ahoj holky, máte nějaký typ na péřový (nebo i syntetický ale opravdu teplý) spacák?
Díky!

leniczka23
11. led 2020

@kozaci Bjarlla of sweden..severska znacka..ten fusak je top..mrkni.

blbajulca
11. led 2020

https://www.boll.cz/patrol-l-p-158
Tene mám pro prcka a je super...samozřejmě mají i pro větșí děti😊

makronka222
12. led 2020

Cotton moose, fusak. Spacak jsem teda perovej v zivote nevidela

kozaci
autor
13. led 2020

Díky moc! V otázce jsem asi neupřesnila. ..hledám spacák pro cca dvouleté dítě na ven, pod stan....a potřebuju aby byl opravdu teplý.

konidana
13. led 2020

@kozaci my pro děti měli spacáky Condor 120cm. Myslím že to byl Condor VII+ Kamarádi měli Condor VII+DT. Tak dva až 4 roky vydrží co do velikosti i tepelných vlastností. JInak se nám mnohem více osvědčilo spaní s dětmi dohromady v jednom větším spacáku. Spí s nimi tedy manžel, já bych se nevyspala.

konidana
13. led 2020

@blbajulca ty univerzální a rostoucí věci jsou dobré jen na příležitostné využití a hlavně né na zimu. Koukala jsem na ně na výstavě stanů, a na zimu bych to rozhodně nepořídila.
@makronka222 , @kozaci
Spacáky péřové má třeba sirJoseph - koteka > SPACÍ PYTLE > DĚTSKÉ > KIKI DOWN 125-145

konidana
13. led 2020

@kozaci tak né condor VII, Condor VI+ jsme měli

leniczka23
13. led 2020

@kozaci ahaaa😁😁 tak to jsme nechavali sit.

blbajulca
13. led 2020

@konidana to je jasný, já to beru tak, že to máme pro ročního prcka a toho beru pod stan jen ve slušným počasí....až bude větší a bude ho to bavit, tak mu ráda pořídím kvalitní péřák na zimu😊 pro sebe mám na zimu Sira Josepha, ale z toho už nevyrostu, tak tam se investice vyplatí😁

konidana
13. led 2020

@blbajulca no by byli s rocnim prckem na silvestra pod širákem v asi minus deseti. Druhej den jsme teda mazali dom, protože v rukavičkách to našeho objevitele nebavilo😅