Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jaky sport pro kluka do 3 - 4 let?

ariadna12
8. lis 2017
Rada bych casem s ditkem (nyni cca mesic po porodu, takze zatim sportuje leda na prebalovacim pultu) zacala sportovat. Chodite za tim ucelem nekam s detmi ve veku do 3 ci 4 let (krome prochazek, hrist, trikolek a plavani)? Treba joga pro deti, tanecky nebo bojove sporty typu judo pro deti? Jaky sport je podle vas vhodny pro kluka?
konidana
8. lis 2017
V předškolním věku nějakou všeobecnou sportovní přípravku.
enmuhan2
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucyp13
8. lis 2017
Moc oblibene je klasický cvičení v sokole (snad v každém meste) Dítě se učí obratnosti a všeobecnému pohybu. Co vím tak synovec chodil chodil ještě na judo
ireniq
8. lis 2017
Taky chodime do Sokola (cviceni pro rodiče s detmi do 4let). Zkouseli jsme lezeckou stenu a boulder, ze by jako chodil s tatou, ale nezajem 😝
drzticka81
8. lis 2017
deti chodi do plavani-chci,aby se naucili plavat-pro me je to zaklad, syn navic choi do pripravky juda-coz mi prijde,ze se taky v zivote hodi-umet se branit, dceru tam pak taky prihlasim....🙂))
betelgeuzz
8. lis 2017
Otázka je, kam tak malé dítě vezmou, u nás spousta sportů bere až od 5 let. Do toho věku jsou to spíš sportovní kroužky všeobecného zaměření, často i s rodiči. Pořádá to u nás tělovýchovná jednota, mateřské centrum, sokol, na plaveckém bazénu kroužek plavání. Já chodila s holkama do mateřského centra, už asi od roka, měli tam cvičení rozdělené podle věku, bylo to spojené s písničkama, básničkama, různé překážkové dráhy a obě to bavilo.
kacka_m
18. led 2018
A co třeba fotbal? Nevím jestli je to pro tak malé kluky ale vím že vždycky trénují i malé děti

Sem začni psát odpověď...

Odešli