Kurzy v bazénu pro miminka, Praha

baaar1
16. led 2018

Chodili jste nekdo na kurzy do bazenu? Chci zacit s malou tak od 8 mesicu. Zda me muzete nekdo doporucit v Praze. A je lepsi solnej? dekuji za odpoved

mikiva
16. led 2018

Chodim s malym do plavecke skoly Amalka, konkretne bazen ARJO na Vysehrade https://www.amalka.info/praha/plavani-kojencu-v...
Zaciname prave druhy kurz. Maji vic bazenu, kde plavou. Mam vyzkouseny i v Hotelu Relax Inn na Praze 9.

linee
16. led 2018

Ja hodne zvazovala,nakonec jsem nechodila nikam.Mala zacala chodit po roce jednou mesicne s tatou na bazen,posledni tri mesice pravidelne kazdy tyden a minuly tyden proplavala sama detsky bazen a bez problemu vleze a plave take ve velkem bazene.Jsou ji nyni dva.
Pokud chces,tak se ale s mimi prihlas,co jsem se ja zajimala,take doporucuji s morskou soli.

baaar1
autor
16. led 2018

@mikiva to bych mela celkem kousek. A je tam voda s morskou soli? Nebo chlor?

konidana
17. led 2018

Ja jsem pred lety chodila do Hloubětína. Je tam slaná voda a celkem to tam bylo fajn.

mikiva
17. led 2018

@baaar1 Slana ne. Ale pokud jde i ten chlor, citit vubec neni - a to jsem na nej hodne hakliva. Kazdopadne je to bazen pro plavani deti od 6 mesicu, tam jsou limity hlidane vic, jez v klasickem verejnem bazenu.
Muzes si tam zajit na "cachtarnu" - https://amalka.auksys.com/master/ - uvidis, jak vam bude vyhovat.

gabrolo
17. led 2018

@baaar1 Ještě mám tedy čas 🙂, ale taky se chystám s miminkem chodit plavat. Známá mi říkala že pokud nebude mít mimčo žádné problémy, jako atopický ekzém, tak máme jít do klasického bazénu, ať si zvykne na vodu. V klasických bazénech je taky obyčejná chlorovaná voda.

leneee
17. led 2018

@mikiva mam dojem ze to tam cisti ozonem,nebo nejakou tou setrnejsi technologii.minimalne v bazenu pro kojence v hlavni budove to tak je.Amalku take doporucuji-dcera (4r) se vody vubec neboji,temer uz plave sama,potapi se...proste super.

mikiva
17. led 2018

@leneee Jezdim do Amalky na Vysehrad az z Dejvic. Jejich pristup a ochota jeste nez jsem nas prihlasila a zaplatila byl proste na jednicku! A je porad.

hermelinah
17. led 2018

@baaar1 On i v té slané vodě je chlor, nevím jak přesně to funguje, ale mám dojem že právě sůl reaguje s uv lampou a díky tomu vzniká chlor 😉