Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

januzza80
14. zář 2012

Dobry den vsem,neznate nejake dobre stranky,kde jsou navody na hackovani hracek a detskeho obleceni?Dekuji

niikkyy
7. říj 2013
dorinek
7. říj 2013

@niikkyy - a kde jsi sehnala návod ?? A jak jsou velcí ??

dorinek
7. říj 2013

@niikkyy - kráásnej 😀

niikkyy
7. říj 2013

@dorinek na FB.velcí??uáá tak teď mě zabijte,pač nevím 😀 už jsou všechny u majitelů 😀 asi tak 17-20cm...já si to upravovala dle sebe

mili00
7. říj 2013

jak dlouho vam to trvalo?? je krasnej 😉

dorinek
7. říj 2013

@niikkyy - no jo, když já na FB nechodim 😕 tak není divu, že jsem návod nesehnala. No nic, sepisuju svůj, už mi chybí jen ruce. Tak sem pak taky hodim fotku. 😉

leni78
7. říj 2013

Jé holky ja chci taky hackovat hračku. Hoďte sem neco jednoduchého 🙂

dorinek
7. říj 2013

@leni78 - co třeba převlékací želva ?? 😀
http://test.bazar-www1-backup.superhosting.cz/n... to je opravdu jednoduché, jestli jsi začátečnice. A myslím, že je to i zajímavě udělaná hračka 😀 😀

leni78
7. říj 2013

@dorinek No ta je krásná dekuji 🙂🙂

niikkyy
7. říj 2013

já se držela tohoto http://blog.bichus.es/2013/08/patron-gratis-ami... upravila jsem si dle svého...pak mám ještě jeden v PC uloženej.nakombinovala jsem tyto dva návody

dorinek
8. říj 2013

@niikkyy - jsou krásní...a koukám, že mají kalhoty zvlášť ??

leni78
8. říj 2013

@niikkyy to je nádhera, ale kdyby byl návod, jak to hackovat 🙂

dorinek
8. říj 2013

@leni78 - než doháčkuješ želvu, tak budu mít návod (v češtině), tak ti ho pak pošlu... 😀

leni78
8. říj 2013

Jee tak jo 🙂

niikkyy
8. říj 2013

@dorinek jj kaťata zvlášt

niikkyy
8. říj 2013

můžu taky sesmolit ten můj.já to mám v té francoužštině by oko přeložené plus ještě nakombinovaný s druhým.kdyby jsi chtěla,sepíšu
@leni78

leni78
8. říj 2013

@niikkyy to by bylo skvělý, musím teď porad ležet tak bych se do toho pustila. Ja na to koukala ale nevěděla jsem, co de po me chce. Rikala jsem si to jsou asi řady a počet ok, ale pak jsem uz měla plno otazníků. 🙂

krauzina
8. říj 2013

@dorinek tak to je super už se těším na fotečku jak to vypadá a jestli bodeš tak hodná a pošle ten návod tak se dohoto také pustím a uvidíme jestli se mě povede jako tobě. Jak to tady tak pročítám tak se mimoni docela chytli .

leni78
8. říj 2013

@krauzina Je tak roztomilý 🙂

dorinek
8. říj 2013

Tak a je to tady 😀 Akorát nevím, jak ho mám otočit 😕 A v rámci zrychlení má jen jedno oko, ale kdo chce, může uháčkovat dvě

dorinek
8. říj 2013
niikkyy
8. říj 2013

@dorinek dokonalej.ulehčená práce jak jsou kalhoty našití na tělu,super 😉

mufinka26
8. říj 2013

@dorinek tak ten je úžasnej, doufám, že se naučím háčkovat tak, abych ho taky zvládla 😉

dorinek
8. říj 2013

@mufinka26 - návod je jednoduchej, opravdu, jen krátký sloupky...nic víc 🙂

krauzina
9. říj 2013

@dorinek No ten je luxusní už se těším na ten návod a jak budu háčkovat. Opravud se ti moc povedl je opravdu krásný prosím sepiš už ten návod ať můžu začít. Fakt si dobrá já byhc to podle obrázku nedala. Prosím už ten návod sepiš. Děkuji ti moc. 😀 😎

dorinek
9. říj 2013

@krauzina - už ho mám sepsanej a přepisuju ho do počítače. Dnes měl malej horečku a strašně slintá - asi zuby. v noci jsme nespali...Tak jsem se musela točit jen kolem něho a nic jsem nenapsala. Večer k tomu zase sednu a snad už to dotáhnu 😉

leni78
9. říj 2013

Ja se taky strašně těším. Taky jsem zkoumala obrázek, ale asi by měl místo rukou boxovaci rukavice. Minimálně 😀

krauzina
9. říj 2013

@dorinek to zase nemusíš tak pospíchat. Malej má přednost to je přece jasný. Ze zoubkama je vždycky problém. Mě se u malýho osvědčila taková ta zubní kousátka. Vypadá to jako zubní kartáček, ale na konci je taková guma s píchátkama. Nevím jak to mám popsat, ale fakt to pomohlo. Nebo ještě ty chladící kousátka. Tak držím palce na dnešní noc.

dorinek
10. říj 2013

@leni78
@krauzina
@mufinka26
@niikkyy
Tak návod mám hotový. U té ruky jsem se teda zapotila, abych to co nejsrozumitělněji popsala, tak kdyby něco, tak napište, já to dovysvětlím. Kdo máte o návod zájem, tak mi do IP písněte meila a já to pošlu. 😉

mrazulkav
10. říj 2013

@dorinek mohla bych také poprosit o zaslání návodů? mrazulka.v@seznam.cz