• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

6. srpna 2017 
@dorinek ahoj mohla by si mi prosim na email poslat navod na hackovaneho mimone? Je uplne bozi!!!!!!!!!!!!!! Jsi fakt sikovna!!!!! Muj email je Vrttilka@seznam.cz Moc dekuji
19. pro 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dorinek jo to je v pohodě teď ještě dodělávám toho dráčka. Takže mám co tvořit. Přeji ti hezké a hlavně klidné svátky.
20. pro 2013 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, je tu nejaka dobra duse, která mi poradi postu na cepicku dlouhy sloupek na obvod 54cm. Ja uz videla tolik navodu a postupu a porad to není ono. Je to jaksii sisate a divne.Zatim se ucim. Dekuji moc.
21. pro 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek ahoj, muzu také poprosit o navody?? Diky sisi.x@seznam.cz
21. pro 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy a dívky, nemá některá prosím vás návod na kukyho? předem moc děkuji :slight_smile:
21. pro 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talbo - v těch návodech, co jsem ti poslala je Kuky hned druhý zhora :wink:
22. pro 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisix - mrkni na tuhle ušanku http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5283
Jen až budeš začínat, tak místo 17 DS jich udělej 18, aby ti vzadu nevycházely 3 rel. sl. u sebe. Já ji dělám i bez rel.sl. a je taky moc hezká. Obvod hlavy si spočítej (obvod děleno 3,14 a vyjde ti průměr placky) a pak přidávej, dokud ji nebudeš mít tak širokou (tu placku) jak potřebuješ a pak už nepřidávej a dělej rovnou po jednom DS do každého DS. Ze začátku to vypadá trochu hranatě, ale na hlavě se to krásně vytvaruje :dizzy_face:
22. pro 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dorinek
ahoj, ano je tam, to vím, jenže pro mě hrozně nesrozumitelný, matou mě ty zkratky. ale už jsem našla super návod na KUKYHO (krok po kroku) tak pokud by někdo chtěl, ráda pošlu. jinak díky, jsi zlatá :slight_smile:
23. pro 2013 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den. Máte ještě návod na mimoně a mohla bych o něj poprosit. Díky Monika monaproch@centrum.cz
27. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den mohu prosim take poprosit o návod na mimoňe.petralav@seznam.cz predem moc děkuji Petra
27. led 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek mohla bych také poprosit o zaslání návodů? A ještě klidně jestli máte nějaké velikonoční,vánoční. Za vše budu mooc ráda :slight_smile: fibinkaa1@seznam.cz Děkuji :slight_smile:
29. led 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mozem poprosit navod na mimona na luciabartkova@yahoo.com?

dakujem krasne :slight_smile:
1. únor 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabova1968@dorinek mohla by som poprosit tiez o ten navod .dakujem
27. únor 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sabova1968@dorinek
poprosila by som o navod na mimona na frantiskakubikova@gmail.com dakujem
28. únor 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek mohla by som aj ja poprosiť návod na hačkované hračky na IP anela-27@pokec.sk ďakujem pekne :wink:
6. bře 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte mi prosím, kde dělám chybu. Čepice mi jde na švu do takové špičky :frowning2:
8. bře 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanajelinkova - napadá mě jedině, že pícháš do prvního i posledního oka a pak ti přibývají sloupky ???? Zkus píchat jen do prvního a poslední přeskoč...
8. bře 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím :slight_smile: Děkuji :slight_smile:
9. bře 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simiraart - díky - krásné věcičky :wink:
16. bře 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, máte nějaké náměty na velikonoční čepičky?
Podobné jako "netradiční čepičky" zde ... ?
http://mojegalanterka.cz/index.php?route=product/category&path=58_63 ¨
6. dub 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frymi - návod nemám, ale já myslím, že si takovou čepku můžeš klidně vymyslet. Třeba tu oranžovou dýni bych předělala na kuře. Uháčkovala bych ji žlutou, dopředu oči a červenej zobáček , po stranách křídla, nahoře třeba hřebínek....., nebo hnědá čepka jako zajíc, dopředu oči a čumáček, nahoře uši....., nebo beránek...cokoli velikonočního...
15. dub 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych Vás taky poprosit o návod na Mimoně, děkuji. radkalucie@seznam.cz
15. dub 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanajelinkova Mi to dělalo taky, ale pak jsem začala píchat jednou do prvního ok a poslední jsem vynechala a v další řadě jsem píchla do druhého a do posledního a tak to střídám a udělám se mi to hezky rovně, ale dělám to tak až po základní placce
15. dub 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzajda20 Děkuju z a radu. Když jsem totiž vynechávala to poslední oko, tak se mi šev stáčel na stranu. Zkusím tedy střídat, jak radíš :slight_smile:
15. dub 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanajelinkova Já ho taky vynechávala a nepřišla jsem na to, jak ten šev stočit zpátky, tak to dělám takhle a myslím, že je to ok :slight_smile: Tak snad se podaří :slight_smile:
15. dub 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dorinek mohla bych Prosím poprosit o návod na hackovaneho mimone. Email lenicka.duskova@seznam.cz moc děkuji
25. dub 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Jsem uplný začátečník a chtěl bych zkkusit uháčkovat deku, která bude z kytiček s 5 okvět. lístky. Ale problém je, že nevím jakým způsobem to potom sešiju dohromady. Nemáte některá nějaký návod jak se ty jednotlivý díly dávají dohromady? A ještě je vhodná příze Standart 100% akryl pro miminka?? Je to hrozně příjemmný materiál.. Děkuji za vaši radu :slight_smile:
4. kvě 2014 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andys3k - plno návodů najdeš určitě tady http://www.mimibazar.cz/navody.php?user=0
Jinak moc neporadim, Standart neznám... :sweat_smile:
4. kvě 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek