• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

13. listopadu 2017 
@ dorinek : Dobrý den, mohla bych poprosit o návody. Moje e-mailová adresa je vasickova17@seznam.cz děkuji moc
12. kvě 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
neměl by někdo návod na chlupatcovou vestičku s kapucou? díky
13. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek mohla bychpoprosit o návody. Moje e-mailová adresa je vasickova17@seznam.cz děkuji moc
16. kvě 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dorinek dobrý den, máte krásného mimoně, mohla bych také poprosit o návod? hana.hejna@email.cz Děkuji :slight_smile:
30. kvě 2014 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januzza80 Narazila jsem na toto starší vlákno, tak snad není mimo mísu, ale před týdnem jsem objevila tento skvost přes batikování! http://fizule71.blogspot.cz/
19. čer 2014 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všichni velice se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla ale konec školnho roku je fatk hoňka. Chtěla jsem se zeptat jestli něko nemá návod na háčkovanou bezzubku z filmu Jak vycvičit draka.
Díky moc
2. črc 2014 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krauzina - ahojky, já ještě nedodělala ani toho dráčka fialáčka :sweat_smile: :sweat_smile: Mám to všechno uháčkovaný, jen to sešít...
2. črc 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prosím taky o Návod na mimone pro maleho děkuji zabka006@seznam.cz
14. črc 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,maminky,máte některá zájem o bavlněné oblečky na další zpracování?Mám toho tu kupu i s obrázky a je mi to líto vyhodit.Lea
31. črc 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, nemáte náhodou návod na plastický vzor na čepičku?Děkuji Ivča
3. zář 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek
je krásnej, mohu taky poprosit poslat návod na mimoně na kr3weta@seznam.cz děkuji moc
19. zář 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den,byl by někdo ochotný mi poslat také návod na mimoně???děkuji moc elevina@seznam.cz mám ho už pro děcka z gumiček,ale takovejhle by byl lepší :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
20. zář 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc,včera mi došel od paní mail i s plnooooooooooooooonávody moccccccccccccc DĚKUJI :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek - prosím o zaslání návodů, moc děkuji eleka@seznam.cz
6. říj 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte návod na háčkovanou helmu??
22. říj 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek mohla bych poprosit taky o ty návody (petrasim@centrum.cz),dekuji
22. říj 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Moc prosím já bych chtěla český návod na mimoně lepší by bylo video ale to je jedno tak jestli bych mohla poprosit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek prosím o návod mimoně na e-mail sarinecka.pusinka@seznam.cz moc děkuju :slight_smile: :wink: už jsme sem psala ale nenapsala email :slight_smile: tak moc děkuju
16. pro 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo bych poprosila i o jiné návody mimoně nebo jiných zvířátek tak kdyby byl někdo tak hodný a poslal tak tady můj e-mail sarinecka.pusinka@seznam.cz moc děkuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den. Chtěla bych moc poprosit o nějaký návod na českou vlajku spíše střední velikosti opravdu by mi to pomohlo :slight_smile: můj email sarinecka.pusinka@seznam.cz moc děkuju :slight_smile:
17. únor 2015 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek mohu prosím také poprosit :slight_smile: na mail lucie-suchomelova@email.cz
moc předem děkuji :slight_smile:
18. únor 2015 v 16:39  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek dobrý večer, mohla bych také poprosit o návody na hračky. Moc ráda háčkuju. Děkuji Jindra můj email je henrry5@seznam.cz
1. bře 2015 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby byl nekdo tak moc hodny a poslal mi jakykoliv navod na email byla bych mu moc vdecna, mam to jako relax, abych ty moje zlobidla neprerazila :grinning: moc dekuji... marketa@sedlackovi.cz
3. bře 2015 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady na MK je super skupinka zaměřená na háčkování a pletení, přijďte za náma, je tam spousta inspirace, návodů a šikovných holek co vždy a ochotně poradí :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/group/1924/
4. bře 2015 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2015 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
také prosím o návody na háčkované hračky, alenka.paleckova@seznam.cz, předem děkuji
24. bře 2015 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla bych prosim taky poprosit o navody :slight_smile:? Na mailik barb.sindelarova@seznam.cz :slight_smile: Dekuji mockrat!
27. bře 2015 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2015 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, chtěla bych uháčkovat čepičku pro novorozence. Můžete mi prosím poradit jak velká by měla být základní placka? Popřípadě nemámáte nějaký pěkný návod? Už jsem pár čepiček uháčkovala synovi, ale tomu jsem to během háčkování zkoušela teď nemám zatím na kom zkušet :slight_smile: Děkuji.
30. bře 2015 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 - obvod hlavičky děleno 3,14 = průměr základní placky. Novorozeně má obvod hlavy cca 35 cm, takže základní placku bych udělala tak 11 - 12 cm.
Spoustu pěkných návodů najdeš na mimibazaru :wink:
http://www.mimibazar.cz/navody.php?user=0
30. bře 2015 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek