• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Návody na háčkování hraček a dětského oblečení

6. srpna 2017 
nevím kde je chyba :(
14. říj 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu vás poprosit o odkaz na návod naHáčkovane hračky?
14. říj 2015 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@termitek - tak jsem to poslala ještě jednou a nic se mi nevrátilo ??? Nemáš plnou schránku, nebo tak něco ?? To je fakt divný :confused:
15. říj 2015 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolakmn - buď koukni na mimibazar, tam jsou návody...nebo mi napiš meila a já ti jich pár pošlu :wink:
15. říj 2015 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tet mi to už konečně došlo .Moc děkují :slight_smile:
15. říj 2015 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. říj 2015 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den nebo ahojky
Drze jsem vám tu vlezla koukám jako blázen jak jste šikovné.
Já se snažím háčkovat a chtěla bych vás poprosit taky o ty návody do meilu jako píšete na začátku myslím že to byl @dorinek . Předem děkuji. :slight_smile:
A mohu se k Vám taky přidat prosím?
18. říj 2015 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa - jasně, že se můžeš přidat, akorát že my tu moc nedebatujeme, spíš sem občas někdo hodí návo apod... :sweat_smile:
19. říj 2015 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek ahojky, můžu také poprosit o návody. Dik
29. říj 2015 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Osobní kontakt si prosím vyměňte v interní poště.”
@blazenkaa - napiš mi meila, já ti pošlu ty návody :wink:
1. lis 2015 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfin - pošli mi do IP meilovou adresu :wink:
1. lis 2015 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek dobrý den,moc prosím,zda byste mi mohla taky poslat návod na toho Mimoně, máte ho úžasného :slight_smile: pokud budete tak hodná e- mail. Zkusila bych ho pro syna k Vánocům :slight_smile: děkuji
5. lis 2015 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Osobní kontakt si prosím vyměňte v interní poště.”
Dobrý večer,mohla bych poprosit o nějaký jednoduchý návod na háčkovaneho pejska nebo třeba zirafku?chci uhačkovat pro dceru,ale jsem začátečník a na mimibazaru mi to přímo nenašlo,asi tam neumím hledat,všude samé čepičky :slight_smile:
11. led 2016 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
Vetsinou hackuji hracky a ted mi napadlo, ze chci uhackovat cepici-dracka pro syna. Nemate nekdo navod?
Jinak mam navody na ruzne hracky, na zakusky, rada se podelim, ale vetsina je v rustine...
19. led 2016 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčata ahojte nevie mi niekto podlať navody na hačkované hračky?
Ďakujem
2. dub 2016 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek mohu Vás poprosit o návody na háčkované hračky? Děkuji
24. kvě 2016 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rottentocore - napiš mi prosím do IP meilovou adresu, ráda pošlu....
2. čer 2016 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikus01 - napiš mi do IP meilovou adresu, ráda pošlu...
2. čer 2016 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek mělo by to být odesláno děkuji a přeji hezký den :slight_smile:
2. čer 2016 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.
Kdo by chtěl zkusit uháčkovat panenku, tak tu mám návod jak na to http://homezin.cz/media/hackovane-hracky-navod-zdarma chce to trochu zručnosti a pak to jde celkem rychle :slight_smile:
29. čer 2016 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc prosím taky o odkazy na návody hraček. Děkuji. Verunka81@seznam.cz
1. črc 2016 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucinkaaah.
Ahoj, chtěla bych se podělit o návod na háčkovanou čepičku co jsem našla - http://homezin.cz/media/navod-na-hackovanou-cepici . Ležím v porodnici a krátím si čas háčkováním, aspoň se nějak zabavím. Nemáte nějaké další návody??
20. srp 2016 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mam prosbu, jestli si nekdo nevzpomene. Jako male holky jsme mely takovy dreveny valec s dirkou uprostred (skrz cely valec). Nahore byly naklepane hrebicky (ruzny pocet dle tloustky vysledneho vytvoru). Pres ty hrebicky se hackem nejak propletala prize nebo vlnka a tim otvorem skrz valec lezl uhackovany had. Nemuzu si vubec vzpomenout na ten postup, ani to nemuzu najit na netu. Znate to taky nektera a pamatujete si to?
15. zář 2016 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dorinek
Dobrý den myslíte že bych mohla poprosit o návod na mimoně? Děkuji moc
20. říj 2016 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesse - omlouvám se, ale dlouho jsem tu nebyla. Napište mi prosím do IP Vaši meilovou adresu a já Vám návod pošlu :slight_smile:
30. říj 2016 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek Prosím prosím mohu také veškeré návody hraček i třeba jiných věcí do emailu - Martinkahb@seznam.cz?
10. bře ve 23:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy, kdyby mi někdo zaslal také návody co má u ruky na falconye@email.cz, tak budu moc ráda a nadšeně se tím proberu, prcek klepe na dveře, břicho až na zem a pro mě háček teda super relax. Jsem začátečník, zrovna jsem se prokousala první čepičkou, dečkou a slůnětem - odkaz http://www.hackovani-navody.cz/hackovany-slon/ ideální pro začátečníky, pro většinu z vás asi žádná výzva :slight_smile: Děkuji a pěkný večer! :innocent:
10. bře ve 23:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mohu taky poprosit veškeré návody do mailu ZahalkovaD@seznam.cz děkuji moc krát :relaxed:
11. bře ve 02:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek Dobrý den, čtu vaší zprávu v této diskuzi a chtěla jsem Vás poprosit, jestli byste mi je také mohla poslat na mishel.elle@seznam.cz. Moc děkuji
25. črc v 00:27  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dorinek Dobrý den, mohla bych také poprosit o návody? :slight_smile: adela.vanickova@seznam.cz mockrát děkuji :slight_smile:
6. srp v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek