S jak starými dětmi lze už zdobit perníčky?

panidomu
28. lis 2016

Maminky chci zdobit s neteřemi perníčky, ale vůbec nevím, jak staré dítě to už zvládne a zda přizvat i nejmenší čtyřletou holčičku. Samozřejmě mi nejde o to, aby perníčky byly buhvíjak krásné, ale spíš aby to holky bavilo a všechny jsme si to užily🙂 Díky moc za názory

teetee
28. lis 2016

Zdobila jsem bílkovou polevou s šestileťáky. Na zdobení jsme použily párátka, dalo se nimi pěkně "kreslit". Špičku párátka máčeli v polevě, kterou měli v mističkách. Myslím, že by to zvládly i mladší děti.

medakote
28. lis 2016

Se čtyřletou to půjde určitě, se mnou zdobil i tříletý syn. Pocitem tedy s tím, ze linky zdobickou to asi nebudou,ale může natirat pernicky štětcem nebo pokapavat lžičkou a případně sypat nějakým zdobením. A bude asi (asi určité )zapatlana, ale jistě si to uzijete!

yildiz
28. lis 2016

Tak ja treba pekla pernicky s dvouletackou 🙂 a super desne ji to bavilo vykratovat atd pomahat....ted pecu bezne s holkama starsi je 4.5 a mladsi je 2.5 a super bavi to obe s tou mladsi jsem pekla kdyz ji byl rok a pul a vykrajovala a bavilo ji to ...a hlavne se patlat v testicku 😀 takze myslim ze vek neni danny a zabavi deti urcite.... 🙂

petradova
28. lis 2016

Já zdobila s šestiletou a tříletou dcerou. Zdobily jsme tedy těmi zdobícími tyčinkami od Dr. Oetkera, šlo jim to moc hezky. Je fakt, že tyčinka se dobře drží, jako klasická pastelka, takže pro holky to vlastně nebyl neznámý styl zdobení (kreslení). Jinak s tou starší jsem zdobila od jejích čtyř let, ale až letos to měla opravdu poctivé🙂

sarkar
28. lis 2016

Já vloni poprvé s 2,5letou dcerou. Samozřejmě pokud máš nějaký vysoký požadavky na estetiku, tak asi čím starší tím lepší 😀 Ale pokud ti jde o to, aby se dítě zabavilo a pokud máš radost z každé s prominutím "patlanice", co vytvoří, tak není problém tvořit už třeba s dvouleťákem 😉

makronka222
28. lis 2016

18m u nas od te doby co zvladala drzet tuzku. Dostala barevne naplnene tuby - koupene, ja se vyblbla s domaci polevou

stastnablcha
28. lis 2016

4 rocna to v pohode da a bude to pre nu zabava... my sme zacali ked mala cca 2 roky a strasne sme sa zabavili 🙂

kamino
28. lis 2016

4 leťák naprosto v pohodě - zdobící tuby jsou pro ně uplně bezva . Prcek takhle zdobil už i loni.

babanci
29. lis 2016

Já jsem to loni zdobila s mou 34 letou dcerou a vůbec jí to nešlo a nakonec s tím šlehla. 😀

panidomu
autor
29. lis 2016

Moc a moc všem děkuju za rady!🙂 Právě jsem se trošku bála, aby to pro ní nebyla spíš otrava než zábava, ale půjdem do toho 🙂 Už se těším! Přeji všem pohodové těšení na Ježíška
@kamino
@stastnablcha
@makronka222
@petradova
@yildiz
@teetee
@yildiz

panidomu
autor
29. lis 2016

@teetee
děkuju, to je fajn nápad s tím sypáním, určitě něco koupím 🙂

baleale
15. pro 2016

Nevím jestli se to dá nazvat jako zdobení, ale synovce necelý dva roky starýho, tak ho to náramně bavilo😀