Používáme cookies. Více informací zde. OK

Sportovní gymnastika a trenérka Marta Petráková

lu777
23. bře 2016
Ahoj,

chtěla bych upozornit na trenérku jménem Marta Petráková - trénuje sportovní gymnastiku, snad na několika místech v Praze.
My ji známe ze Sokola Žižkov II. kde vede přípravku sportovní gymnastiky.
Je to starší paní, údajně velmi zkušená, ovšem bohužel na děti sedá a násilím je rve do pozic, které je velmi bolí.
Opakovaně se to stalo u dcery, samozřejmě jsme se hned ozvali s tím, že jednak dcera se snaží, ale chodí na SG jen pár měsíců a má dost zkrácené svaly, tedy např. rozštěp jí bude trvat než udělá. Druhak jako rodič bych byla ráda o takových zásazích na dítěti informovaná, je tam riziko nějakých zdravotních potíží a za dítě je rodič zodpovědný.

Paní Petráková nebyla přístupná jakékoli diskusi, proto jsem jí řekla ať na dceři takovéhle věci vůbec nedělá, že s tím nesouhlasíme.
Za pár lekcí přišla dcera zase s pláčem, že jí paní učitelka nadává, že je hloupá líná atd.
Uklidnili jsme ji, že je velmi šikovná na svůj věk, ona to uzavřela s tím, že ví, že není hloupá ani líná, ale na SG už nepůjde.
Což se jí nedivím, už bych ji tam k této trenérce ani neposlala.

Druhá část příběhu: problém s vrácením peněz za neodchozené 3 měsíce. Paní Petráková telefon nezvedá nebo si ho rovnou vypne, na sms neodpoví. Po nějakém pátrání jsem tedy objevila kontakt na vedoucího oddílu SG a vyšlo najevo, že tato trenérka pod něj nepatří ačkoli na potvrzení o zaplacení je uvedena jako jednatelka!

Problémy s ní totiž mělo už vícero dětí / rodičů (obdobného rázu jako my).
Např. když jsem to zmínila v místním MC, tak vyšlo najevo, že jedné holčičce způsobila velké otoky a modřiny. Oddíl SG si nakonec musel otevřít vlastní přípravku, protože děti se odhlašují a do pokročilejších nikdo nedorazí 😉

V tuhle chvíli řeším situaci s člověkem, který má na Praze 3 celý Sokol na starosti, držte palce.

Jednak jde o asi 2,5 tisíce Kč, ale po tom co jsem se dozvěděla, že nejsme jediní, tak beru jako hlavní to, aby dotyčná trenérka s dětmi pracovala co nejméně. Je škoda, že dcera kvůli ní na SG už nepůjde vůbec, ani do jiného oddílu, dokonale ji odradili.

Pozor tedy na tuto trenérku.
Pokud s ní máte obdobnou zkušenost, prosím dejte mi vědět, díky.

Sem začni psát odpověď...

Odešli