• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@marhulinka objekt teda krásný mám ale myslím, že všechny děti se fotí supeeeer :slight_smile:

@pehaka jo určite at to skusí najít:slight_smile: upravuji tam kontrast, jas, svetelnost, takové zádkladní úpravy, nic složitýho :wink:
17. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to přesně potřebuju občas se mi zdají fotky tmavé - nevím proč tak bych je potřebovala vylepšit :grinning: a jdou tam dělat koláže? stačilo by mi 2 fotky vedle sebe :slight_smile: to totiž taky neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehaka no práve že ten jas a ta svetlost, co tam přidávám, podle me tomu dává ten správný šmrnc :slight_smile: to nevím jestli tam jsou delat koláže, myslím, že ne, na to mám Picasa3 :wink:
17. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa taky moooc děkuji za tip...už mám staženo :wink:

@pehaka prográmek jsem stáhla na slunečnici: http://www.slunecnice.cz/sw/photoscape/stahnout/
17. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa : No nádhera! Davídek má úžasnej čumáček... A až začne vyplazovat jazyk, bude sranda.. Fífa to pak dělal i na lidi ve městě :slight_smile:
@pehaka @marhulinka , používam Corel Paint shop pro, Photoscape a Picasa 3.. Na slunečnici je to krom Corelu ke stáhnutí :slight_smile:

A vypadá to, že se bude objednávat novej objektiv a rovnou i externí blesk.. Ať ot máme z jedný vody na čisto.. Pak budeme jíst tvrdej chleba, ale což :sunglasses: :slight_smile:

Ještě dam fotky z houpaček :slight_smile:
17. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak ještě Picasa3 :slight_smile: přijdu si pak zase pro radu jak to udělat pokud na to nepřijdu jako že určitě nepřijdu :grinning:
17. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa přesně taaaak,všechny objekty jsou krásný :dizzy_face:
17. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 Filípek je bourák :slight_smile: super fotečky :slight_smile: jsi moc šikovná
17. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 jéé taky děkuji moc za tipy :wink:
No já se chystám na Vánoce na nový foťáček,tak taky budu chrupkat tvrdej chleba,ale ono to za to stojí :dizzy_face:
Fotečky krásný-hlavně ten řidič :dizzy_face:
17. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 děkuju moc :slight_smile: me práve ted Davča koupil taky foták s dvema objektivama a externím bleskem za 16 tisíc celá sada, což je super cena :slight_smile: ale ten potrétní bych si přála, ale nevím neví, asi ho tak brzy mít nebudu :unamused: ...a těším se až budeš ty fotit taky externím to bude teprve podívaná :dizzy_face: ....ten Corel jsi koupila nebo je nekde ke stažení zdarma :confused: .............krásný fotky, já se na tvé fotky taaak hrozne rada dívám, to je zase o nečem jinem :slight_smile:
17. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám konečně to aktuál album od 1 roka Máti :grinning: Gratulujte mi :grinning: :grinning: :grinning:
Jen ty staré musím ještě nějak promazat a sjednotit :sweat_smile:
17. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zas po dlouhé době aspoň něco.... Západ sluníčka, zajímavá "notová osnova" a nějaký kytičky :slight_smile:
17. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate ti ptáci jsou super :grinning:
18. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka gratuluju :grinning: nakouknu :wink:

@k.ate krásný fotečky, povedly se, západ je hezkej :slight_smile: :dizzy_face:

@nikulka83 jééé, tak to se těším s tebou, já už prý svýho Ježíška dostala :slight_smile: takže se hrneš na makro jo, budu se tešit :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 překrásné fotečky, fakt úžasné :slight_smile: ta vinětace udělá strašně hodně :slight_smile:
18. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa : makro zkusím, ale spíš mě baví fotit lidi... :slight_smile: Už se těšim :slight_smile: Hlavně se to musim naučit ovládat do tý svatby...

@molicova : díky :slight_smile: Vinětace dělá fakt strašně moc...
18. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 neboj, to se naučíš, s bleskem ti to určite půjde :wink: :slight_smile:
18. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 Heeeeeeej Ježíšek všechny prachy nacpe do vaší rodiny a zbyde pak na nás... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Které všechny programy v češtině dělají tu vinětaci a dají se stáhnot???
18. črc 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka :wink: Feri, Photoscape - na slunečnici je zadarmo
18. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 Dík za radu,ale tím se stejně nezachráníš,že jsi nám předem zruinovala Ježuru :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsme zpátky ze špidlu :slight_smile: co vám budu povídat nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: a ráj na focení :grinning: :grinning:
jo a uvažuju o Nikonu 5000d :slight_smile: :wink:
pošlu nějaké fotečky ale více budou na rajčeti :slight_smile:
http://murynka.rajce.idnes.cz/Spindleruv_Mlyn_hotel_Adelka_16-18.7.2010_prvni_nase_dovolena_se_Sofinkou/
18. črc 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to seklo :angry: pokračuju :grinning: :grinning: holky seká se to jukněte na rajče :wink:
18. črc 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka super fotečky a jak jsou tam veteráni,tak to je moje :dizzy_face: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, krásný fotečky
prosím poradíte mi, kde stahnu češtinu pro Photoscape? Já si ji asi před týdnem stahla a ted když sem ho doporučila kamarádce, nemůžem ji najít.
18. črc 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzankast. já ted stáhla photoscape rovnou v češtině zde:

http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/tvorba_grafiky/bitmapove_editory/photoscape/?g[hledano]=photoscape%20%E8esky&g[oz]=3.

a nebo čeština tady:http://photoscape.cz/cestina-do-programu/¨

snad jsme pomohla :slight_smile:
18. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a umí taky ty dvoubarevné fota,to co mám doma,jo,ale šíleně složitě a jedna fotka je min na 20 min :angry:
18. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka já to dělám v picase sice to není přesné :grinning: :grinning: ale trvá to vteřinu :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. :slight_smile: tak programky jsem už sáhla teda manža, ale potřebovala bych pomocníčka co mi dá nějaký popis jak udělat tu koláž :slight_smile: stačí mi 2 až 3 fota vedle sebe :grinning:
18. črc 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehaka pošlu ti ip :wink:
18. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek