• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
rada se nekdy sejdu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neco se treba i priucim :grinning: ja proste nedokazu nic vyfotit na slunicku, dneska jsme s tim fotakem uz malem sekla o zem :grinning:
9. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii no tak my máme domeček, takže jestli by jste se chtěli přijít někdy vykoupat, tak není problém, a máme taky terásku a tam dávám Tomáškovi bazének :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii o ja jsem vcera fotila malého a tu kamarádky holčičku na písku a pražilo to tam šíleně, ale divim se, že vyšly docela dobře :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova heh :grinning: nechci byt vlezla...:grinning: ja se rada druzim :grinning: :grinning: :grinning: , tak jestli ti to nebude vadit, nekdy se klidne stavim, chodim do parku mezi Hurka a Luziny, tam je to super, nejste tam nekdy?
9. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova ja na slunicku vyfotim vse bile..uaaaaa a tak me to stve ze to v hledacku vypada tak luxusne a potom takova vyblita zruda :grinning::grinning::grinning:zkousela jsem nastavovat vsechno mozny ale prd :grinning:
9. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii jojo, bydlí tam kamarádka, kouka hned na ten park, takže to tam moc dobře znám :slight_smile: tak se tam taky můžeme klidně jít projít :slight_smile: ale s tím priučním to je u mě spíš, pokus a omyl :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu se opalovat, Tomíček už hajá, takže to jdu zalomit taky na terásku :slight_smile: tak papa večír :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipiii No tak to mam ten samý problem na slunku mi nejak nejde fotit:( taky jsem s tim vcera malem sekla .

Jinak holky krááásné fotečky jste sem přidaly:slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova u vas sviti slunicko?? tady je zatazeno :-/ to neni mozny :-O
9. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe je to sileny ze?! nastavujes vse mozne, v hledacku to vypada na luxusni fotku a potom se leknes a kompaktem jsme to vyfotila lepe
9. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipiii jojo přesně a to jsem si řikala že jak bude hezky tak budu fotit jak o duši.

U nás je šííííleny vedro:(. Jinak ja vam tak zavidim ze se muzete stykat:slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii
@nebe
zkuste změnit nastavení z automatické iso na ruční. já včera tu ZOO fotila na 200iso a pod stromy jsme někdy použila blesk,abych eliminovala hluboký stíny
9. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii tady je na padnutí, jsem byla se byla chvilku opalovat a je mi hrozný vedro :slight_smile: jinak s tím sluníčkem to mám jak kdy, jednou se fotečky povedou, jako teď z toho písku a jindy jsou bílý tak jak píšeš, takže taky nevim co a jak udělat, aby to tak nebylo :frowning2: a já to na automat nemám, takže fakt netušim :slight_smile:
9. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe koukala jsem na fotečky na rajčeti a jou krásný :slight_smile: a jak si spokojená s tím bleskem :slight_smile:
9. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe ja jsme dneska fotila na rucni iso, zkusela jsem 100 i 200iso a porad stejny, vubec zadny rozdil
9. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradite mi nejaky program na rychlou upravu fotek? jednoduchy, dobre prehledny??? premyslim oc mam dneska stahnout.
9. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi smutno :frowning2: kamoska zrusila prochazku :frowning2:
9. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipiii Jee ja bych sla hned:slight_smile: Ja mam photophilter:slight_smile:
9. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím při středě, hlásím že žiju .. jsem jen marod, chytla jsem nějaký moribundus tak beru antibiotika a poslušně ležím :slight_smile:
9. čer 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii jestli fotíš třeba na AV, zkus si dát expozici trochu do mínusu, třeba o 2/3 a stíny se dají dobře vykrýt bleskem. taky mi pomáhá si hned v náhledu prohlídnout přepaly a podle toho to pak upravit :wink:

Baru, jojo, to makro. je fajn, ale zatím to v těch rukách moc nemám teda... stativ ssebou moc netahám a správně zaostřit při tý malý HO je docela mazec...
9. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes moc hezký fotky :slight_smile:
9. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak přidávám část foteček z dneška, mám jich zase kopu :slight_smile: pak až budu mít další, tak dám další :slight_smile:
9. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Děláš ty taky něco jiného, než jen pořád fotíš? :grinning: Ale fotky fakt úžasné a ještě lepší model. Já nevím, ale ten můj naprosto chvilku nevydrží v klidu, takže většina není ostrá nebo má sklopenou hlavu nebo něco takového.
Jinak s tím světlem, tohle přímé ostré světlo je na focení nejhorší. Mnohem lepší je to ve stínu - to je vidět i na fotkách od Moli. Jinak jak radí Olbramka, ale ještě to zvládat i v praxi, že :sweat_smile:
9. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ja dnes nestiham, dopoledne jsem se musela opalovat :grinning: , malej totiz spal od 10 do 13, tak jsem toho preci musela vyuzit :grinning: ....no a pak domaci prace...........dneska nemam odfoceno nic :unamused: .....

Tak jdu docist a skouknout fotecky......... :slight_smile:
9. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak jsem tu a mám blesk. jsem z něj volaká zmetěná :grinning:
šílenech funkcí :grinning: :grinning: :grinning:
doufám, že ratolest brzy zalehne a já budu mít studijní volno.chlap má pánskou středu
9. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe jůůůů tak to zavidim a tesim se na fottky..........jo a objektiv Ti dosel?Jsem nejak nepostrehla jestli uz jo..... :sweat_smile:

@molicova super super, Tomík je uzasnej!Hotovej model!!!A mate stejnej plot na terase jak my :grinning:

@mes vítam a holcicka co jsi fotila je moc krasna, fotky jako od profika!!

Nekdo tu daval krasne kyticky....

Ja se tak tesim na vikend, az budu moct zase fotit.......... :grinning:
9. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jdu objednávat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.levneelektro.com/p12849-digitalni-fotoaparaty-canon-eos-450d-ef-s-18-55mm-f-35-56-is vezmu k tomu ještě tu 4GB kartu a je ještě něco potřeba hned k tomu dokoupit,kromě té karty a brašny???
9. čer 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ já radím UV filtr. zabráníš nechtěnému poškození první čočky :wink: kolikrát mi už Sofí hmátla na sklo :angry:
9. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova
já ti závidím,že Tomášek posedí a zapozuje
Sofí je jak neřízená střela :grinning:

dnes to na studium nevidím, jsem ko :rolling_eyes:
už se těším,až zejtra prubnu blesk :slight_smile:
9. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek