Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

leia1
3. dub 2013

@pebecka já už vybráno mám a už na tom i pracuji, mám obličej, na který se budou lepit části obličeje

pebecka
3. dub 2013

@leia1 ok, pridam do alba, nemas ten obrazek, abych to nemusela hledat?

leia1
3. dub 2013

@pebecka bude to na tento styl, ale jiný obrázek, až budu mít prototyp, pošlu🙂

klara.t
3. dub 2013

Mohla bych do 6tého podzimního kola plného her udělat obrázkové LOTO? viz obrázek (to je jen jedna za 4 karet, co by děti měly u sebe, v pytlíku by byly nastříhané obrázky, tahaly by se). Bylo by to zalaminované a bud s kamínky, nebo by to šlo odškrtnout fixou. Pro ty menší děti...nebo to není hra? Chcete vyrábět spíš deskové hry?

rozarka65
5. dub 2013

@klara.t loto je také hra... 😉

klara.t
7. dub 2013

@rozarka65 super, mě se to moc líbí. Ted jen vymyslet kamínky, aby mě to nestálo majlant. Nebo v červnu jedu k moři, kdyby tam byly malé mušličky, tak bych je zkusila nasbírat. Pro každou je to 64 ks 😖 krát 12 = 768 ☹ ....fíha. Tak to nevím. Nebo kolik každé? já loto nebo bingo nemám, tak nevím kolik pro každou...nebo to možná vyřeším tou fixou, která by šla ze zalaminovaných kartiček smazat.

sova33
autor
7. dub 2013

@klara.t Já jsem kupovala dekorační kamínky v IKEA (ty, co jsou v prvním kole u té hry s kočkou od ofelieee).

klara.t
7. dub 2013

@sova33 Klasické kamínky? já myslela, že je ofelie nasbírala 🙂 nemáš odkaz na ty kamínky?

sova33
autor
8. dub 2013

@klara.t Ahoj, já myslím, že je to tohle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2009...
Ty kamínky jsem do těch pytlíků přidávala já, použila jsem jich 12x12=144, což byly tak dvě třetiny toho koupeného pytlíčku (bylo jich tam tedy cca 200, spíš víc 😉 )

ilonne
8. dub 2013

Ahoj holky, nevím přesně jak je to s pátým kolem, jestli se mnou počítáte nebo ne a kdy by měla být případná realizace. Pokud by to mělo být dříve než do půlky června, tak se bohužel musím omluvit. Mám hodně háčkovacích zakázek do konce května, tak bych to nedala ☹

rozarka65
8. dub 2013

@ilonne ahojky, 4. a 5. kolo probíhá teď, poslání konec dubna...6. a 7. kolo začne na podzim, přihlášky už teď, protože 6. kolo je plné... 😀 😉

rozarka65
8. dub 2013

Holky, byl tu vznesen dotaz...pro 6. kolo je téma "hry"...jaké téma bude pro 7. kolo - klasika, hry nebo něco jiného?

klara.t
8. dub 2013

to už je zápis do 7kola?

rozarka65
8. dub 2013

@klara.t jj,psala jsem to po naplnění 6.kola.... 😉

klara.t
9. dub 2013

vy ,mě štvete.... 🙂 vůbec nevím co bych do 7mého kola dělala a už abych se zase zapsala, aby bylo místo 🙂))

rozarka65
11. dub 2013

@klara.t mám to brát tak,že chceš napsat? 😀

klara.t
12. dub 2013

@rozarka65 napiš mě, času na vymýšlení je dost, na přenechání místa také, kdyby se mi už nechtělo 🙂 ale ted jsem rozhodnutá se zase zapojit na podzim 🙂

rozarka65
12. dub 2013

@klara.t do obou?

cincolina
12. dub 2013

@rozarka65 ahoj, mně prosím taky napiš, do obou...

rozarka65
12. dub 2013

@cincolina jsi tam...🙂

AKTUÁLNÍ stav
7. kolo - skupina 1-3 - 7
skupina 3-6 - 8

cincolina
12. dub 2013

@rozarka65 díky

klara.t
12. dub 2013

@rozarka65 ano, do obou

cincolina
12. dub 2013

Holky prosím, má někdo zkušenost s postupem - nejdřív zalaminovat pak rozstříhat? Jak to drží?

rozarka65
12. dub 2013

@cincolina lepší,ale taky víc práce,je to obráceně... 😉

lolelole
12. dub 2013

holky prosím prosím - nevíte kde se dá sehnat taková ta magnetická folie, co se používa na podlepení zalaminovaných věcí ?

@rozarka65 ahojky, já ještě tedy nevím co bude jako téma 7 kola ale určitě mě prosím taky napiš 😉 Vyprosila jsem si k narozkám laminátor, tak se pustím do práce 🙂

rozarka65
12. dub 2013

@lolelole stačí zadat na MMB,třeba tady
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=64901538&tab=4

A do které kategorie?

lolelole
12. dub 2013

@rozarka65 supr, díky za tip 😉
určite do té mladší kategorie - díky moc 🙂

sova33
autor
13. dub 2013

@rozarka65 Ahoj, mně samozřejmě do 7. kola zapiš taky 😉

rozarka65
13. dub 2013

@sova33 jsem se bála zeptat..😀 Do obou kategorii?

sova33
autor
13. dub 2013

@rozarka65 Jasně, do obou 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru