• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@janceh @maru5m Holky, jsou dvě volná místa ve skupině 3-6...jedno je v 6.kole herním a druhé je v 7.kole bez tématu,tak se dohodněte a dejte mi prosím vědět... :wink:
@hanajaneckova píšu si tě a budu na tebe myslet v případném dalším kole... :wink:
26. zář 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Ahojky věková skupina mi vyhovuje :slight_smile: a je mi to jedno do které se zapojím - třeba tu herní- najdu někde seznam co kdo dělá a jaký je počet? díky :slight_smile:
26. zář 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru5m prosím tě,ještě chvilku vydrž...nebyla jsem tu týden a jsou tu zmatky...prý je ještě někdo před tebou,ale moc se neozývá...potvrdím do zítřka a pak ti pošlu link do soukromé skupiny... :wink:
26. zář 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok dik ,m
26. zář 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 ok, diky, prosim o info i v pripade vymeny pro 3-6, mam 1/2 a 3 1/2 stare holcicky...diky
27. zář 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru5m tak potvrzuji...prosím domluv se přes IP s @janceh kdo bude v jaké kole a pak mi dejte vědět...zároveň přemýšlejte,co budete vyrábět... :wink:
@hanajaneckova dám vědět... :wink:
27. zář 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanajaneckova tak se uvolnilo místo v 7.kole,pokud máš pořád zájem, skupina 3-6....
28. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 do kdy je deadline na vyrobu? mohla bych dostat pristup k tomu, co vyrabi ostatni, abych to mohla vazne promyslet? diky Hanka
30. zář 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,někde tu proběhla v pytlíkových aktivitách kostra. Prosím,prosím, kde se dá stáhnout? Díky moc za radu.
1. říj 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hakanka kostra je prosím tu http://www.gamescraftscoloring.com/crafts/halloween_skeleton.htm

já teda dělala vnitřnosti kdyby tě to zajímalo ještě jako doplněk ke kostře tak zde (jen jsem musela zmenšit cca na 70-80% aby to bylo tak na tu dětskou velikost a sedělo k té kostře):
http://www.confessionsofahomeschooler.com/blog/2012/08/life-size-human-anatomy-activity-3.html
:slight_smile:
2. říj 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hakanka občas sem nakukuju a vidím, že řešíte kostru. Také jsme teď dělali vč. vnitřností - pro inspiraci dávám odkaz na fotoblog: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuhur/album/domaci-skolicka-maleho-dracete-2-nlyidn/
2. říj 2013 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
škoda, že ste sa odsťahovali do súkromnej skupiny. Chodila som sem slintať a čerpať inšpiráciu na jednoduché nápady. :frowning2: než pokročím na vyšší level.
3. říj 2013 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana to jsi špatně pochopila...soukromé diskuze jsou založené pro jednotlivá kola....složí to na domlouvání,tady by to bylo nepřehledné...jinak nápady do jednotlivých kol mám v mém albu...
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/rozarka65/?post_type=1
a hodně nápadů má u sebe v albu @klara.t
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/klara.t/album/busy-bags-pytiky-inspirace-zallak/
3. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc za tu kostru :slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur jo ty vnitrnosti mas supr udelane uz jsem je v tvem albu zahlidla, taky jsem je chtela delat 3D do vymeny ale nenela jsem dost inspirace z ceho to udelat
3. říj 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, moc tomu nerozumím, ale mohla bych se přidat?
4. říj 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrav přidat se můžeš... :slight_smile: A pokud by ses chtěla zúčastnit,tak si tě zapíši...a věková skupina 1-3 nebo 3-6?
4. říj 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 to bys byla hodná a skupina asi už 3-6, malá má tři roky za dva týdny :wink:
4. říj 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrav tak tě píšu,ale nevím,kdy se rozjede další kolo...teď na konci října končí 6. a 7. kolo,pak bude možná chvilku pauza...Jinak si myslím,že se snažíme u aktivit držet té horní hranice...určitě mrkni ke mne do alba,ať si uděláš obrázek o tom,co se vyrábělo...a první tři kola jsou v albu u @sova33 @pebecka @dagmarkaaa @wiwiane
4. říj 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se dívala všude možně, a stejně to nějak nechápu :frowning2:
4. říj 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 ty já už sama nevím co nechápu :grinning: asi mě ten podzim zmáhá a začíná mi zamrzat mozek :grinning:
5. říj 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrav tak asi neumím vysvětlovat, třeba ti to někdo vysvětlí líp... :wink: :sunglasses:
Jdeme ven... :slight_smile:
5. říj 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mám hotové 3 aktivity ze 4. Výseče, přiřazení tvaru na špachtli a kolíčku a dětské loto pro 1-3. Ještě tu hru s trpaslíky, ale k té ještě nemám prototyp. Snad to půjde. Pak dělám do výměny, která běží na facebooku třídění odpadu, to už mám naštěstí rozpracováno. Tak snad vše stihnu. Už jen dokoupit větší pytlíky, které jsou v tuto chvíli vyprodané :-/
8. říj 2013 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klara.t Klarko si šikula, mě čeká další laminování a stříhání :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak procvakávání a třídění pytlíky jsem koupila v ikei , tak to už mám vyřešené :wink:
8. říj 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem to dala k sobe do alba, ale vlozim jeste sem. Seste kolo mam hotove, uff :slight_smile:
8. říj 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
no to je krásné :slight_smile:

@pebecka
9. říj 2013 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky narazila jsem v jedne skupine na tento odkaz a musim to dat i sem, je to bomba :slight_smile:
http://madebyjoel.com/2013/08/miniature-kitchen-set.html
9. říj 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek