Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

hest
9. říj 2013

můžu se zeptat, kde kupujete ty malé pytlíčky? u nás v papírnictví ani v drogerii nic..

rozarka65
9. říj 2013

@hest Tesco,DMko,Ikea

pebecka
9. říj 2013

a zacinam vazne uvazovat, ze se to pokusim vyrobit pod stromeček 🙂

rozarka65
9. říj 2013

@pebecka jj,je to pěkné... 🙂

ustarana
9. říj 2013

Holky, prosím o radu. Strašne sa mi páči hra, ktorú sem vkládala @pebecka. Strom chcem spraviť z kartonu. Akurát neviem, z čoho spraviť tie "lyžice" na zbieranie jablíček? Z dreva to nepripadá v úvahu, ja nie som zdatná v tomto smere a manžel na to nemá čas ani chuť. Napadá vás niečo?

pebecka
9. říj 2013

@ustarana ja vůbec nechapu, jak na tuhle lzici nabrat kulicku :D
variantou by byla pinzeta, kdyby to mělo byt pro mensi

ustarana
9. říj 2013

@pebecka Jednu lyžicu do jednej ruky, druhú lyžicu do druhej ruky, primáčknu sa k míčku z oboch strán. Míček by mal byť práve v tých výrezoch.

ustarana
9. říj 2013

@pebecka Ja mám 2,5 ročného syna a doma už máme hry s kolíčkom (kolíčkom v tvare ptáčka zbiera nastrihaný chlupatý drátek, kruh s farbami na ktorý sa dávajú kolíčky s rovnakými farbami, kruh s číslicami a rovnakým princípom ako sú farby), tak som myslela, že toto by bol zas iný sposob koordinácie.

janakkk
9. říj 2013

Ahoj, prosím, máte někdo postahované materiály a předlohy k busy Bags výměny z Baby Cafe? Já si uložila jen odkazy a teď koukám, že to tam už není ☹

hest
9. říj 2013

@rozarka65 díky, v Dm jsem byla a měli jen do mrazáku litrové..potřebovala bych ty pidi..no kdyžtak to objednám online-)) to se snad hledá lépe než v reálu-))

rozarka65
9. říj 2013

@hest nebo to pošli v igelitovém pytlíku a já to pak přendám,až to budu třídit... 😉

klara.t
10. říj 2013

@hest já koupila malé pytlíčky v Prioru v papírnictví. Ty větší mi objednají na příští týden. Sice jsou to ty klasicky uzavíratelné takovou tou lištičkou, ale myslím, že ok. Ony ty pytlíky s jezdcem se nám stejně trhají nebo jezdec vypadává. Já koupila pytlík za 1,- větší bude za 1,5.... jak velké potřebuješ? cca? že bych se podívala a kdyžtak ti je koupila a poslala (platbu bychom pak vyřešily). Nebo bych je poslala v balíku a dotyčná šefka (ani nevím, kdo to tentokráte řídí 🙂 ) by to nafrkala do těch pytlíků...

hest
10. říj 2013

@klara.t sehnala jsem v malém zapadlém papírnictví. Jsem nadšená-)) Klári moc děkuju za ochotu-) To co mám pro vás tady je bez pyltíků,ale do té výměny na Fb jsem ptořebovala pytlíčky na ta semínka (zítra jdu nakoupit semínka, to bude teprve hukot-))))

klara.t
10. říj 2013

@hest jo tak to jste vy 🙂 to je fajn 🙂

Jinak jsem dnes půjčovala bednu s aktivitama do školky učitelkám. Moc se jim to líbilo, ale není to prý pro ně moc vhodné, protože by to bud museli mít pro každé dítě, nebo pak až pozdě odpoledne, kdy jich tam je málo. Jinak se jim nemůžou věnovat...ale budu posílat odkaz na můj fotoblog, budpu se inspirovat 🙂

hest
10. říj 2013

@klara.t jj jsem to já.-)) Konečně mám vše potřebné a můžu tvořit-)

hest
10. říj 2013

@klara.t a to je bezva, že se maminky aspoŇ budou moct inspirovat!

pebecka
12. říj 2013

holky nebudete si někdo něco objednávat na davona.cz? potrebovala bych tam něco za mensi peniz nez je postovne 🙂 diky

klara.t
14. říj 2013

@pebecka já bych také potřebovala přihodit k objednávce samolepící magnety 🙂

pebecka
15. říj 2013

Tak mam hroznou radost, nasla jsem malou prodejnu kde mi barevne vytiskli stranku za 7 kc 🙂, samozrejme diky vymene jsem se dostala na mnozstevni slevu a dalsi mo dali za to, ze to tisknu detem 🙂, ale tiskli mi to na inkoustu a ja tam na to cekala pres hodinu nez to z zy tiskarny vylezlo :d

rozarka65
15. říj 2013

@klara.t hoď prosím odkaz,ať objednám správně...a stačí ti to až s balíkem z výměny?

klara.t
18. říj 2013

zde https://www.facebook.com/podzimnibusybags je AUKCE pytlíkových aktivit. Je to dobročinná aukce, kdyby někdo chtěl, může přihazovst. Ten balík je ted asu za 350,-

klara.t
18. říj 2013

@lucie255 jukni na příspěvek nad tímto 🙂

jper
19. říj 2013

Prosím jak se hraje toto bingo https://www.modrykonik.cz/blog/klara.t/album/bu... nejak furt na to nemůžu přijít. Děkuju

klara.t
19. říj 2013

@jper to není bingo, to je barevné sudoku.

jper
19. říj 2013

@klara.t jé aha - no já furt nechápala co s tím :D děkuju

jper
22. říj 2013

Holky obj.jste některá kostky na tom imlok - nevím jak dál - mi od nich ani nepřišel potvrzovací email, tak nevím jestli se to v pořádku odeslalo 😒

rozarka65
23. říj 2013

@jper jestli nepřijde dnes mail,tak tam zkus zavolat...

garzonka
23. říj 2013

Zítra v LIDL 🙂 Sada děrovacích kleští 129 Kč
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-1EFE5365-38...

pebecka
23. říj 2013

@jper ja objednávala a všechno bylo v poradku. Odpovedeli hned ten den, nejdriv jsem musela uhradit castku na ucet, potom prisel balicek. ale uz si nepamatuju za jak dlouho.

jper
23. říj 2013

@pebecka jo už jsme na to s pánem přišli - sekla jsem se v mailu. Díky moc

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru