Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

jitule31
2. dub 2015

@t22d pokud budete mít místo, mohla bych se také přidat 🙂

t22d
2. dub 2015

@jitule31 bohužel už máme plno, pokud máš fb přidej se do skupiny Školkové aktivity-výměna tam je místo ve více skupinách

jitule31
2. dub 2015

@t22d děkuji za zprávu

aanadka
2. srp 2015

Maminky, probíhají ještě pytlíkové výměny? Moc ráda bych se zapojila.... 🙂

peicul
8. pro 2015

Nechcete uspořádat nějakou další výměnu po Novém roce?

debbieee
9. pro 2015

Já bych do toho šla. Lenka

peicul
10. pro 2015

@debbieee pošlu ti pozvánku do soukromé skupiny, tak pokud tvůj zájem trvá, přidej se 😉

ovecky
10. pro 2015

Holky, pro jak staré děti to plánujete?

peicul
10. pro 2015

@ovecky nevím, jak staré dítě má @debbieee, ale zatím se mi přihlásily maminky s dětmi kolem roku, nejstaršímu je 1 a 8 měsíců

ovecky
10. pro 2015

Já bych se přidala, jestli mi pošleš odkaz, ale než se k tomu 100% zavážu, musím najít něco, co bych zvládla vyrobit.

peicul
10. pro 2015

@ovecky posláno, ve skupině se pak domluvíme, co kdo bude dělat 😉

klara.t
10. pro 2015

já bych se po Vánocích ráda zúčastnila výměny pro prvňáčky jestli by někdo chtěl...písmenka, sčítání, čtení apod.

helen_h
10. pro 2015

@klara.t Také mám předškoláčka, tak klidně se zúčastním výměny pro takhle staré děti 🙂

jija
16. únor 2016

ahoj, neměl byste někdo zájem o pytlíkovou výměnu pro děti 3-6? zatím jsem byla ve výměnách 1-3, ale děti už začínají růst, tak bych chtěla zase něco nového, protože zatím měly u nás pytlíkové aktivity vždycky úspěch

m55o22
1. bře 2016

Chci se také zapojit.

beatax
22. bře 2016

prosím o info, také bych se zapojila, máme teprve 14ti měsíčního... 🙂

therenka
22. bře 2016

Též prosím o více informací. Díky.

mmmajda
1. dub 2016

moc vás zdravím, včera jsem poprvé objevila busy bags a úplně mě to nadchlo. moc ráda se přidám. malou mám roční, takže bych šla do kategorie 1-3. v hlavě už mám nápad na přiřazování tvary a barvy. nevím, kolik nás bude, ale ty tvary bych ráda realizovala ze dřeva + látka, ale nechci nic slibovat, protože nevím, finální číslo balíčků. ještě vlítnu do sklepa a zjistím stav zásob 🙂 šít na stroji teda neumím. těším se a doufám, že to vyjde! ;)

mmmajda
1. dub 2016

aha, tak já ty příspěvky nedočetla do konce :( klidně se můžu zapojit i do 3 - 6, ty geometrické tvary se sem taky hodí. jak to vyjde, tak to vyjde. tak prosím případně o další info, zda se akce rozjede!

klara.t
Autor odpověď smazal
Zobraz
helen_h
18. črc 2016

@klara.t Ano, já jsem pro, mám též předškoláka.

klara.t
Autor odpověď smazal
Zobraz
klara.t
27. srp 2020

Zdravím všechny příznivce pytlíkových aktivit. Děti mi už odrostly, tak je nabízím k prodeji. Mám je všechny nafocené ve svém albu.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru