• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
autor
@peetrunka
@nadja73
@zvirka Holky, já myslím, že nikdo neočekává, že to bude profesionální dílo :wink: A myslím, že nápadů se na netu taky najde spousta. Nutit a přemlouvat nikoho samozřejmě nechci, ale pokud vás to zaujalo, nevzdávejte to :slight_smile: Je i spousta aktivit, které nevyžadují zručnost (např. zvukové pexeso - tam naplníte jen např. obaly od kinder vajíček různými materiály, tam je teda tase zádrhel v tom množství potřebných vajíček, ale uvedla jsem to jako příklad).
11. led 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně se třeba líbí tyto hry..
barvy,tvary...
http://www.hrajtesisnami.cz/p218-Barevny-dinosaurus
loto
http://www.hrajtesisnami.cz/p222-Divoka-zviratka
mohlo by se to udělat na domácí zvířáka,nebo nakombinovat zvířátko a domeček,potrava...nebo opaky

nebo tahle hra je moc hezká
http://www.hrajtesisnami.cz/p223-Leze-pavouk--leze-vzhuru

nebo něco takového
http://www.dracek.cz/didakticka-drevena-hra-prirad-pet-obrazku/didakticke-a-motoricke-hracky

nebo zase barvy
http://www.barevnysvetdeti.eu/spolecenske-hry/duhovi-motyli/

nebo pexeso hmatové,sluchové...skládání obrázků ze špachtlí...

A. teď hodně zajímají písmenka a čísla...tak na to něco...třeba domino nebo jen přiřazování...
11. led 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. led 2013 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dítko konečně usnulo,tak jdu taky konečně spát...dobrou...:slight_smile:
11. led 2013 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam zatim dva tipy pro starsi - jablicka, ktery by sly rozdelat na polovinu-ctvrtiny-tretiny na nazorne vysvetleni zlomku nebo tangram :slight_smile:
12. led 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob ahojky,ty už máš v plánu zlomky? Já jsem se ještě nedokopala k písmenům a číslům..musím to rychle napravit...a tangram se mi taky líbí...myslíš,že se dají na netu sehnat předlohy nebo vymyslet vlastní?
12. led 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 predlohy jsem na netu videla, takze bych je vytiskla a zalaminovala :slight_smile:
12. led 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 zlomky v planu mam, ale jeste jsem se k nim poradne nedokopala, teda teoreticky je dva starsi znaji, ale takhle prakticky jsme je jeste nedelali :slight_smile: my jedem pismena a cisla ve velkym, hrozne je to ted zajima :grinning: akorat nejmensi loupeznik nejak odmita spolupracovat, on jak skoro vubec nemluvi, tak ho takovyhle aktivity moc neberou :frowning2:
12. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ve velkým, to je super...tak budu k tobě chodit na inspiraci...Aninka mne už uhání hrozně dlouho,ale zatím jsme u toho,že se umí podepsat a napsat táta a eli...musím přestat řešit blbosti a víc se věnovat dětem... :unamused:
12. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky se to tady rozjelo:slight_smile: Do které kategorie jsem zařazená? Radši bych 3-6, kdyby bylo potřeba, tak i 1-3.
@sova33 mohla bys prosím rozepsat, kdo je v které kategorii, abychom se už mohly s holkama případně domluvit na konkrétních aktivitách?
12. led 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ještě volno? mám dcery 1 a 3 roky přesně :slight_smile: něco bych snad také vymyslela
12. led 2013 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba bych vyrobila toto jestli si to nikdo nezabral
12. led 2013 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, taky bych se ráda přidala a to klidně do obou kategorií. Musím teda popřemýšlet a vymyslet. Akorát nejsem zrovna šicí typ - musí to být pytlíky, nebo můžou i krabičky? Předpokládám, že hlavní kritérium je skladnost a přenosnost.

@xmarg04
@helulela
@xuxie Ahoooj :slight_smile:
12. led 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja pro tu mladsi kategorii asi nejekou modifikaci tohodle
12. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
A pokud se budeme moct zucastnit i vetsi kategorie, musim neco vymyslet...:wink:
12. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carmonka vetinou se pouzivaji takovyty plastovy pytliky na zip :slight_smile:
12. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kategorie 1-3
@sova33 @rozarka65 @xmarg04 @ofeliee @katerina108 @carmonka (případně pokud se rozhodne @nadja73)

Kategorie 3-6
@sova33 @helula @rozarka65 @majatob @carmonka @mrazulkav @xmarg04 a @zvirka(pokud do toho tedy jde :wink: , stejně jako @peetrunka)

Ještě má zájem @xuxie, ale u té nevím, o kterou kategorii

Prosím, zkontrolujte si, jetli jsem vás zařadila správně. Zatím to tedy vypadá tak, že v kategorii 1-3 je nás 7 a v kategorii 3-6 je nás 9 (počítám zatím i ty nerozhodné).
Takže pokud by ještě někdo měl zájem, myslím, že ještě může :slight_smile:
12. led 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja uz jsem psala ze bych mela zajem.
12. led 2013 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 a kolik bude teda max? ja bych to videla tak 10-12, ne? :slight_smile:
12. led 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
od vcerejska nakukuju a premyslim s cim bych se mohla pridat a jestli se svoji manualni nezrucnosti neco zvladnu. Namotivovali jste me s tim zvukovym pexesem z kinder vejci. Mam jich doma mraky a zrovna minuly tyden jsem premyslela, jestli je nevyhodit nebo co s tim.
Radeji bych se pridala mezi 3-6 let, odpovida to i teto kategorii?
12. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@majatob Přesně tak, kolem těch 10, maximálně 12.
12. led 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 Za me to plati, pro tu starsi kategorii se mi libi tohle, muze byt? (mam mensi deti, tak nevim)... - ps. Zpracovani urcite nebude ta perfektni, ale dulezita je snaha, ne... :sweat_smile: :grinning:
12. led 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@misa_1 Ahoj, myslím, že to odpovídá. Tak já tě tedy přidávám :slight_smile:
12. led 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 Jo a taky bych rekla, ze tak kolem 10 je dobry, 25 kusu od kazdyho by asi bylo narocny... :confused: :sunglasses:
12. led 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 me se to libi, myslim, ze to bude dobry na procviceni prstiku :slight_smile:
12. led 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klara.t Jé, promiň, tebe tu mám s otazníkem kvůli kategorii. O kterou bys měla zájem?
@majatob Super, tak jdu do toho... Mam dojem, ze ty vis o cem mluvis... :grinning: :grinning:
autor
Měla bych návrh, udělám si na profilu album, a až budete rozhodnuté, dám tam obrázek toho, co budete dělat, aby to ty nerozhodnuté nemusely hledat tady v diskuzi.
Jinak já bych pro tu menší kategorii mohla udělat obrázek na trénování zapínání (knoflík, patentka, háček, suchý zip). Dělala jsem něco podobného pro prcka, tady bych to udělala cca ve formátu A5 (tedy poloviční, než je na fotce). Je to filc a samozřejmě bych to nedávala do rámečku.
12. led 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sova33 jej, to abych rychle vyrobila nejaky prototyp, protoze obrazky nemam :grinning:
12. led 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ak nahodou este kategoria 1-3 nie je plne obsadena rada by som sa pridala :slight_smile:
12. led 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek