• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@petapete ani mi to neukazuj... :grinning: :slight_smile:
15. led 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete já si to posílám na mail... :grinning:
@majatob jj,máš to krásné.. :slight_smile: :dizzy_face: Právě když někdo dával odkaz na tebe,tak jsem si tě dávala do oblíbených.. :slight_smile: :dizzy_face:
15. led 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 na mail si to posílám, když koukám na iPadu, tam se mi to blbě "ovládá":slight_smile:. Na notebooku jednotlivý obrázky ukládám do svýho archivu (pak samozřejmě můžu marně pátrat po zdroji:grinning:) a ty blogy, na který se dostanu z Pinterestu a jsou celkově zajímavý třeba k těm dětem..., tak si hodím do toho mýho blogu, že tam pak v liště se na ně jednoduše dostanu (i teda moji návštěvníci:slight_smile:)
15. led 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tyhle stránky jsou asi nejbrutálnější: http://www.imagineourlife.com/, ty stránky jsou naprosto luxusní :dizzy_face:
15. led 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petapete souhlasim, taky jsem se tam zasekla nadlouho... :confused: :grinning:
15. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem ráda, že jsem vám inspirací. bohužel se nepřidám, neboť jsem začala chodit do práce... :frowning2: Takže jsem ráda, že něco občas vyrobím Tomíkovi, ale na hromadnou akci nemám. Nevím, jestli tu někdo řešil, ale teď u nás jedou tiskátka z moosegummi nalepené na dřívkách. :wink:
Přeji ať se vám daří.
15. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@si Koukala jsem...vypadá to moc pěkně...u nás jsou razítka taky dobrou zábavou...a ty to máš vymyšleno hezky,že se z toho udělá výtvor...:slight_smile:
15. led 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@si Ještě se to tu neřešilo, ale já jsem to včera viděla u tebe v albu a už jsem koukala, jak sehnat moosegumu :sweat_smile: JInak smekám před tvými nápad a vším, co d Tomíkem děláš :slight_smile: Už jsem se u tebe v albu několikrát inspirovala.
15. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 díky. U nás musí vše přes auta, cesty... :grinning:
15. led 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sova33 to jsem ráda. Ale teď už to bude horší. Ale tvořit musím, prostě se musím odreagovat. :slight_smile:
15. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@si je to úžasné...:slight_smile: :dizzy_face:
15. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete @veverusa @wiwiane @sova33 @dagmarkaaa ahojte, ja bych se tedy taky pridala do obou skupin. pro starsi bych asi zkusila ten tangram, ktery se v 1.kole neujal. pripadne me jeste napadlo prirazovani podlozek ruznych velikosti k sablonam (zkusim jeste dohledat obrazek pro lepsi predstavu). pro mladsi se musim zamyslet :slight_smile:. kdyz to beru podle meho prcka, tak ho zatim nic nezajima :D. klidne poradte, jen vuuuuuuuubec neumim sit, jehle se vyhybam jako cert krizi ;)
15. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto...
15. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to?
15. led 2013 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t misto monte-valecku jsou pouzity obycejne kovove podlozky a pokladaji se na predkreslene vzory
15. led 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pebecka
@pebecka Jo, to je dobré :slight_smile: A pro ty menší - co třeba něco s přiřazováním předmětů a stínů (pexeso, loto nebo tak něco).
15. led 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ještě se mi líbí toto - na trénink šroubování a potom se to dá použít i na procvičování barev apod. http://www.modrykonik.sk/fotoblog/myska2233/album/aj-nas-chytilo-montessori/
15. led 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 ted jsem vygooglila tohle:

ale stiny muzu udelat taky, mam neco postahovane
15. led 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pebecka To byl jen nápad, chystám se to pro prcka udělat (teda já se chystám udělat asi milion věcí :grinning: )
15. led 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa jj ale budu zastřešovat jen tu 1-3, tu starší si vem ty, když se ji nezúčastním, tak nebudu mít takový přehled :wink:
15. led 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete @veverusa @wiwiane @sova33 @dagmarkaaa tak ja dam hlasovat: chcete radeji stinove obrazky nebo ty barevne chlupate zizaly (viz obr. vyse)? A pro velke tedy pripravim ten tangram?
15. led 2013 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dorazila jsem z kina tak vas jdu dočíst a dát do alba kdo co bude dělat :wink:
15. led 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 ted jsem si teprve vsimla toho prispevku s vickama :grinning: . to by se mi taky moc libilo, ale nekupujeme balene vody a uz vubec ne ruzne druhy s ruznymi barvami vicek :cry: . takze takhle rychle bych se toho materialu pro tolik lidi nedobrala... ale napad fakt zajimavy
15. led 2013 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pebecka To my vody kupujeme, ale nějak nemůžu přijít na to, jak to udělat :sweat_smile:
15. led 2013 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa mě se ty knofličky libí pro 1-3
15. led 2013 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverusa já myslela že ty rybky jsou pro 1-3 ?
16. led 2013 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,vy jste ještě tady..prosííím poraďte mi,co mám teda udělat,aby se to líbilo i vám...
16. led 2013 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 hodila jsem to do alba ale nevím přesně jak co zamýšlíš pro kategorii 1-3, to budou navlečené korálky na stužkách ? na počítání ? přišité na látce
16. led 2013 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2013 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek