• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@sova33 myslim, ze urcite vyjde levnej poslat vsechno k jedne (s penezma v obalce na poslani hotovyho baliku) a ta to nabalikuje a rozesle :slight_smile: @katerina108 a klidne se nabizim :grinning:
12. led 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a nebude jednoduchsie ked kazda posle balicky a otoci sa to dokolecka?
12. led 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vbrnka Nevím, jestli by to bylo jednodušší, ale asi by to bylo o dost sražší. Když to bude rozezílat jedna z nás, zaplatí každá dvě poštovné (jeden malý balíček a jeden větší). Když to uděláme každá každé, zaplatíme poštovné desetkrát.
Ale ať se k tomu vyjádří i ostatní a zítra to dohodneme :slight_smile:
12. led 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sova33 Pridavam svoji fotku, zvukove pexeso z kinder vejci 3-6 let
12. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky z prcci skupinky, propatrala jsem net, a nabizim dve varianty, co bych mohla udelat, bud prostrkavacku: http://moneysavingmom.com/2011/08/busy-bag-idea-pom-pom-stuff-it-in.html, nebo takove to skladani obrazku na drivkach, ulovila jsem na ebay drivka dlouha 15 cm, takova vetsi, takze by se to i malym detickam mohlo delat dobre, tak reknete.
12. led 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 asi ano, akokolvek sa dohodnete bude to dobre :slight_smile:
12. led 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, tak jdu do toho, myslím že něco takového zvládnu http://planetoftheapels.blogspot.cz/2011/09/busy-bag-swap-day-3-shades-of-color.html.
12. led 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto mám půjčené
12. led 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro skupinu 3-6
Myslela jsem, aby tam bylo něco na odlehčení... co vy na to?
12. led 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@majatob moc se mi líbí rozkrájená jabka, přimlouvám se spíš za ně než za tangram, přijde mi moc složitý, aspoň pro Víťu určitě.
12. led 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33
Teda, kdyz vidim ty obrazky z mladsi skupiny, tak me to laka taky, aspo bych mela do zasoby i pro mimaka :slight_smile: Nevesla bych se jeste? Jako muj vyrobek me napada navlikani vicek od PETek na tkanicku.
12. led 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 ahoj :slight_smile:
1-3 už intenzivně přemýšlím :wink:
Ahojte, ráda bych se přidala, zapojím se klidně do obou kategorií, momentálně nestíhám přečíst, jak je to zorganizované.
Ráda bych udělala Geodestičky (dřevěné destičky s dřevěnými kolíčky, na které se navlíkají gumičky a tvoří se tak různé geometrické obrazce) a to hledání drobných předmětů v rýži (nejspíš v lahvičce a ne v takové krásné rybě, jako bylo na obrázku, co tu někdo posílal :slight_smile: ) Prosím o reakce, kdyžtak budu vymýšlet něco jiného.
Dokdy je uzávěrka zájemců? :slight_smile: Ať víme, kolik toho udělat... a dokdy to udělat? :slight_smile:
12. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Joj tak prosrkávačku jsme dělali ještě nebyl Honzíkovi ani rok. Já bych brala spíš ty obrázky z dřívek.
12. led 2013 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sice uz mam vybrano, ale moc se mi libi tohle, nechce se do toho nekdo pustit?:wink:
12. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ameliejulliette geoboard je super. I ta hledačka v rýži se mi moc líbí, taky jsem nad ní přemýšlela, ale ztroskotala jsem na tom na té spoustě stejných věciček, co by bylo potřeba a fotce k tomu. Už jsem si říkala, že si ji uděláme soukromě, ušetřila bys mi práci :grinning:
12. led 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak k tomu rozesilani - klidne se toho pro jakoukoli skupinu muzu ujmout, ale jinak minimalne si to s @xuxie, @misa_1, @carmonka a @ameliejulliette muzeme predat osobne v Praze, pripadne samozrejme i dalsim prazskym...:wink:
12. led 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misa_1
@sova33
Holky, nic proti, ale proděravět víčka, aby je mohl malý navlékat na tkaničku zvládnu sama během chvilky, to mi přijde trošku neadekvátní k některým ostatním návrhům - hmatové pexeso, zapínací obrázky atp.
12. led 2013 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste - taky bych byla za soukromou diskuzi, ale az to samozrejme pocetne uzavreme...
12. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 tak já ukončuji přemýšlení, brala bych tohle :slight_smile: ale to je pro starší, ne?
Který to je link?
12. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xuxie Ja myslim, ze kolem 3 let uz by to slo, ne? Takze by to mohlo byt vlastne pro jakoukoli skupinu...:wink: A link bohuzel nemam, nasla jsem to na te slovenske diskuzi...:frowning2:
12. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerina108 Jasne, jeste kouknu, nebo budu rada za tip. Beru to tak, ze Ada kolem 2 let hrozne rad cokoliv navlikal. Vydrzel u toho hodiny. A jeste se procvici i barvy.
12. led 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 to jo, to by už asi šlo - tak já si to zamlouvám a děkuju moc za nápad :wink:
12. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, nejak me to chytlo...:wink: Takze jeste prihazuju inspiraci holek z jineho webu, kde teda hlavne smiruju...:wink:, ale kdyz ono je co smirovat...:grinning: (mmch tohle alnum jsem nasla zverejnene, takze neporusuju nici soukromi, nebojte... :sunglasses: )

https://picasaweb.google.com/100437108087403158158/JedenProVsechnyVsichniProJednoho#
12. led 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@misa_1 Souhlasím s @katerina108 , je to opravdu trochu neadekvátní, když srovnám náročnost ostatních nápadů.
@cabalkova Ta dřívka už tu navrhovala myslím @klara.t a vkládačka je asi opravdu už moc jednoduchá, sice je to kategorie od roku, ale až do tří let.
@zvirka přidávám tě do kategorie 3-6, nápad myslím dobrý :slight_smile:
@pavlk @helulela Mně se oba ty nápady líbí

Uf, uf, nějak nestíhám reagovat :sweat_smile:
12. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 moc děkuji :wink:
12. led 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novy navrh pro kategorii 1-3, 2 obrazky velikosti A5, at se to vejde do batuzku.
12. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek