Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

majatob
12. led 2013

@sova33 myslim, ze urcite vyjde levnej poslat vsechno k jedne (s penezma v obalce na poslani hotovyho baliku) a ta to nabalikuje a rozesle 🙂 @katerina108 a klidne se nabizim 😀

vbrnka
12. led 2013

a nebude jednoduchsie ked kazda posle balicky a otoci sa to dokolecka?

sova33
autor
12. led 2013

@vbrnka Nevím, jestli by to bylo jednodušší, ale asi by to bylo o dost sražší. Když to bude rozezílat jedna z nás, zaplatí každá dvě poštovné (jeden malý balíček a jeden větší). Když to uděláme každá každé, zaplatíme poštovné desetkrát.
Ale ať se k tomu vyjádří i ostatní a zítra to dohodneme 🙂

misa_1
12. led 2013

@sova33 Pridavam svoji fotku, zvukove pexeso z kinder vejci 3-6 let

cabalkova
12. led 2013

Holky z prcci skupinky, propatrala jsem net, a nabizim dve varianty, co bych mohla udelat, bud prostrkavacku: http://moneysavingmom.com/2011/08/busy-bag-idea..., nebo takove to skladani obrazku na drivkach, ulovila jsem na ebay drivka dlouha 15 cm, takova vetsi, takze by se to i malym detickam mohlo delat dobre, tak reknete.

vbrnka
12. led 2013

@sova33 asi ano, akokolvek sa dohodnete bude to dobre 🙂

zvirka
12. led 2013

Zdravím, tak jdu do toho, myslím že něco takového zvládnu http://planetoftheapels.blogspot.cz/2011/09/bus....

pavlk
12. led 2013

foto mám půjčené

helulela
12. led 2013

Pro skupinu 3-6
Myslela jsem, aby tam bylo něco na odlehčení... co vy na to?

helulela
12. led 2013

@majatob moc se mi líbí rozkrájená jabka, přimlouvám se spíš za ně než za tangram, přijde mi moc složitý, aspoň pro Víťu určitě.

misa_1
12. led 2013

@sova33
Teda, kdyz vidim ty obrazky z mladsi skupiny, tak me to laka taky, aspo bych mela do zasoby i pro mimaka 🙂 Nevesla bych se jeste? Jako muj vyrobek me napada navlikani vicek od PETek na tkanicku.

xuxie
12. led 2013

@sova33 ahoj 🙂
1-3 už intenzivně přemýšlím 😉

ameliejulliette
12. led 2013

Ahojte, ráda bych se přidala, zapojím se klidně do obou kategorií, momentálně nestíhám přečíst, jak je to zorganizované.
Ráda bych udělala Geodestičky (dřevěné destičky s dřevěnými kolíčky, na které se navlíkají gumičky a tvoří se tak různé geometrické obrazce) a to hledání drobných předmětů v rýži (nejspíš v lahvičce a ne v takové krásné rybě, jako bylo na obrázku, co tu někdo posílal 🙂 ) Prosím o reakce, kdyžtak budu vymýšlet něco jiného.
Dokdy je uzávěrka zájemců? 🙂 Ať víme, kolik toho udělat... a dokdy to udělat? 🙂

ameliejulliette
12. led 2013
katerina108
12. led 2013

@cabalkova Joj tak prosrkávačku jsme dělali ještě nebyl Honzíkovi ani rok. Já bych brala spíš ty obrázky z dřívek.

xmarg04
12. led 2013

Holky, sice uz mam vybrano, ale moc se mi libi tohle, nechce se do toho nekdo pustit?😉

helulela
12. led 2013

@ameliejulliette geoboard je super. I ta hledačka v rýži se mi moc líbí, taky jsem nad ní přemýšlela, ale ztroskotala jsem na tom na té spoustě stejných věciček, co by bylo potřeba a fotce k tomu. Už jsem si říkala, že si ji uděláme soukromě, ušetřila bys mi práci 😀

xmarg04
12. led 2013

Jinak k tomu rozesilani - klidne se toho pro jakoukoli skupinu muzu ujmout, ale jinak minimalne si to s @xuxie, @misa_1, @carmonka a @ameliejulliette muzeme predat osobne v Praze, pripadne samozrejme i dalsim prazskym...😉

katerina108
12. led 2013

@misa_1
@sova33
Holky, nic proti, ale proděravět víčka, aby je mohl malý navlékat na tkaničku zvládnu sama během chvilky, to mi přijde trošku neadekvátní k některým ostatním návrhům - hmatové pexeso, zapínací obrázky atp.

xmarg04
12. led 2013

Jo a jeste - taky bych byla za soukromou diskuzi, ale az to samozrejme pocetne uzavreme...

xuxie
12. led 2013

@xmarg04 tak já ukončuji přemýšlení, brala bych tohle 🙂 ale to je pro starší, ne?
Který to je link?

xmarg04
12. led 2013

@xuxie Ja myslim, ze kolem 3 let uz by to slo, ne? Takze by to mohlo byt vlastne pro jakoukoli skupinu...😉 A link bohuzel nemam, nasla jsem to na te slovenske diskuzi...☹

misa_1
12. led 2013

@katerina108 Jasne, jeste kouknu, nebo budu rada za tip. Beru to tak, ze Ada kolem 2 let hrozne rad cokoliv navlikal. Vydrzel u toho hodiny. A jeste se procvici i barvy.

xuxie
12. led 2013

@xmarg04 to jo, to by už asi šlo - tak já si to zamlouvám a děkuju moc za nápad 😉

xmarg04
12. led 2013

Sakra, nejak me to chytlo...😉 Takze jeste prihazuju inspiraci holek z jineho webu, kde teda hlavne smiruju...😉, ale kdyz ono je co smirovat...😀 (mmch tohle alnum jsem nasla zverejnene, takze neporusuju nici soukromi, nebojte... 😎 )

https://picasaweb.google.com/100437108087403158...

sova33
autor
12. led 2013

@misa_1 Souhlasím s @katerina108 , je to opravdu trochu neadekvátní, když srovnám náročnost ostatních nápadů.
@cabalkova Ta dřívka už tu navrhovala myslím @klara.t a vkládačka je asi opravdu už moc jednoduchá, sice je to kategorie od roku, ale až do tří let.
@zvirka přidávám tě do kategorie 3-6, nápad myslím dobrý 🙂
@pavlk @helulela Mně se oba ty nápady líbí

Uf, uf, nějak nestíhám reagovat 😅

xuxie
12. led 2013

@rozarka65 moc děkuji 😉

xuxie
12. led 2013
misa_1
12. led 2013

Novy navrh pro kategorii 1-3, 2 obrazky velikosti A5, at se to vejde do batuzku.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru