• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
Ahojky,
moc se omlouvám,ale včera jsem šla spát a teď o víkendu asi moc stíhat nebudu...teď se jdeme přesunout chvíli ven, je tu nedýchatelno (P. v noci stříkal plíseň savem)...a krom toho P. spí, asi bude mít zas angínu...večer se tu otočím...do třetího kola mne stále nic nenapadlo...už máte termín?
19. led 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozarka65 Ahoj, pokud nebudou námitky (některé holky už mi to v IP odsouhlasily), udělala bych pro mladší kategorii v 3. kole tu zvířátkovou kostku + pár obrázků (viz IP). Tady je fotka :slight_smile:
19. led 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj chci se zeptat jestli by my nekdo neco nevyrobil samozrejme to i zaplatim mam dvouletou dceru a pul rocniho chlapecka moc se my líbí co tady děláte a jste šikovný....moc děkuji
19. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33
@rozarka65 uz jsem nakoupila testoviny:grinning: zatim troje...uvidim jestli nekde potkam jeste nejake pekne...
19. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danw7 a nechces se spis pridat??? Nevim jak holky ale ja to beru proste jako spolecnou aktivitu :sweat_smile:
19. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carmonka Ahoj, výborný nápad. Já jsem pro jedničku a budou mi stačit kartičky, pytlíčků mám doma dost. Dvojka je taky úžasná, ale asi by to bylo dost náročné, takže si vkládám do inspirace a zařídím si to sama.
Tento formát diskuse mi taky nevyhovuje a proto sem už taky moc nechodím, nedá se v tom zorientovat. Navrhovala jsem, že bychom mohly udělat masový nátlak na správce blogu, jestli by to mohli nějak poopravit a udělat formát buď jak je v krátkých zprávách anebo klasický formát diskusních vláken :slight_smile:
19. led 2013 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi bohuzel to nestiham neco delat,starani o deti,domacnost a zvirata na zahrade me zabere hodne casu a vecer jsem rada ze padnu do postele
19. led 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danw7 chapu...treba se nekdo ozve:wink: i me tu nici dve deti, barak a jeste prace, takze rozumim :sweat_smile:
19. led 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi diky a kdyby si ty mela zajem tak my dej vedet
19. led 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen pro info - dneska rano jsem rozdelala balik z Davony a moc me potesilo baleni 24 ks filcu (je to sice ten slabsi, ale ma vysokou gramaz - 350) , ktery stoji 156 kc, takze jeden vyjde na 6,50 a za tu cenu se to proste neda jinak sehnat. Takze jen kdyby mel nekdo zajem, ja jsem spokojena...:wink: A barvy dobry, vzdycky po dvou...
19. led 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no šitých asi nakonec nebude, nemám tmavou jednobarevnou látku a M. "zakázal" další nákup :grinning: . Tak jedině bych ti to zkusila udělat z bílé :wink:
19. led 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ze třetího kola skupina 1-3roky prosím o doplnění...děkuji..
@sova33 .......................kostka - zvířátka
@rozarka65
@petapete ................ semafor
@denisa_svatba
@pebecka.....................Destičky na přiřazování dle barvy a tvaru (smyslová výchova)
@leia1 ..........................hmatové pexeso
@ilonne ........................filcový domeček
@estrellita ....................obrázky přiřazování, př. bota-tkanička
@zaffka
@daisyr ........................filcové pexeso
@jagado .......................logická řada
@imzadi .......................navlékání těstovin
19. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ja ted budu vyhazovat vinove prosteradlo :grinning:
1. nevim jestli se chces pro me patlat s jinou variantou nez pro ostatni
2. ani svetla by mi nevadila
19. led 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tak to máme opravdu hodně podobné :frowning2: Hlavně mu jde rozbordelení věci,které já uklidím :grinning:
@sova33 náš taky hodně pobíhá,ale ještě radši leze do výšek.To co dělá váš malej u nás nehrozí.Když mu řeknu jestli mi něco podá,nereaguje,jako na všechny ostatní pokusy ho do něčeho zapojit.Je to malej tvrdohlavec,kterej si jde jen za svým a okolí nevnímá :frowning2:
19. led 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napadla mě jedna aktivita,no spíš jsem jí okoukla na netu,ale už se asi přidat nemůžu,že?
Tady je obrázek
19. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale kolíčky by mohly být jen natřené barvou.
Pokud tu ještě tahle aktivita nebyla a nemohla jsem se zapojit,třeba se jí ujme někdo jiný :slight_smile:
19. led 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vegal Ahoj,přidat se můžeš, ještě je místo...píšu tě do 3. kola,skupina 3-6 let... :wink:
19. led 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 děkuji.Můžu se jen zeptat na nějaká pravidla?Nebo jak to chodí?
A ještě mně napadlo,když jsem tu četla,že se tu maminky ztrácí,nešlo by třeba založit skupinu na FB?Myslím,že by to tam mohlo být přehlednější.
19. led 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vegal Je to proto, že od začátku diskuze se tu rozjíždí třetí kolo a každé kolo má dvě skupiny..až se to domluví (už to skoro domluvené je) a nerozjede se další kolo,tak už to bude dobré...pak už jsem budeme vkládat různé nápady,inspirace,odkazy...
A pravidla...vybere se aktivita...tu tady navrhneš a holky schválí...dá se termín dokdy vyrobit...pak se to pošle někomu z nás (ve 3.kole jsem to já) a zkompletujeme to a pošleme dál (tak se zaplatí poštovné jen 2x)...
19. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vegal a co zmiňovaný fb..já třeba s fb moc nekamarádím...
19. led 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Moc děkuji!
Takže já navrhuji ty kolíčky ať už s písmenky nebo barevné,ale když je to pro větší děti,tak by mohly být spíš písmenka,že?
A ten FB mě jen tak napadl,ale chápu,že mne každý tam chodí :wink:
19. led 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ze třetího kola skupina 3-6let prosím o doplnění...děkuji..
@sova33 ............................ vývojové puzzle (pod seznam vkládám odkaz, pokud byste nesouhlasily, vyberu něco jiného)
@rozarka65
@petapete ......................... bingo
@denisa_svatba
@pebecka...........................dopravni razitka (bude se hodit ke znackam z minuleho kola emoticon)
@jajulin ..................................vločky .skládání
@daisyr
@jagado ...............................sudoku - víčka
@jper ................................... hodiny ??
@vegal..................................kolíčky s písmenky
19. led 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ze třetího kola skupina 3-6let prosím o doplnění...děkuji..
@sova33 ............................ vývojové puzzle (pod seznam vkládám odkaz, pokud byste nesouhlasily, vyberu něco jiného)
@rozarka65
@petapete ......................... bingo
@denisa_svatba...................křížovka s písmenky
@pebecka...........................dopravni razitka (bude se hodit ke znackam z minuleho kola emoticon)
@jajulin ..................................vločky .skládání
@daisyr
@jagado ...............................sudoku - víčka
@jper ................................... hodiny ??
@vegal..................................kolíčky s písmenky
19. led 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ze třetího kola skupina 1-3roky prosím o doplnění...děkuji..
@sova33 .......................kostka - zvířátka
@rozarka65
@petapete ................ semafor
@denisa_svatba...........posloupnosti - pohádka o 3 prasátkách
@pebecka.....................Destičky na přiřazování dle barvy a tvaru (smyslová výchova)
@leia1 ..........................hmatové pexeso
@ilonne ........................filcový domeček
@estrellita ....................obrázky přiřazování, př. bota-tkanička
@zaffka
@daisyr ........................filcové pexeso
@jagado .......................logická řada
@imzadi .......................navlékání těstovin
19. led 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 a mam to udelat pro tolik lidi kolikje nas v te jedne skupine?
A jestli mi nekdo poradite kolik kolicku do jednoho pytlicku,a jaka jsou vhodna slova pro skupinu 3-6 let.Omlouvam se za blbe dotazy,ale jeste s tim nemam zadne zkusenosti,tak at to pak k necemu je.
Dekuju!!!
19. led 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vegal skupina je zatím 10,ale je to otevřené do 12,kdyby se chtěl ještě někdo přidat...
A otázky jsou dobré...nakoukni sem prosím večer,až tu budou holky...:wink:
19. led 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerina108 co se týče nátlaku na vedení, zo bych byla hodně skeptická, při "velkým třesku" dalo jasně vědět, kde mají věcné připomínky uživatelek :angry: .

@pebecka no vím nová by na to asi moc nebyla, by na tom ty semaforový barvy nebyly moc vidět tak, jak by měly...

@vegal u těch písmenkových kolíčků....mě se taky moc líbí, i jsem uvažovala je udělat, ale chtělo by to asi celou abecedu, ať je to ucelený a to je v nákladu pro min. 10 vyhotovení už dost náročný na pořizovací náklady :confounded: , spíš tak aby si každá udělala sama...ale nápad je to moc pěkný :dizzy_face:
19. led 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
neco podobnyho jak ty kolicky delame s loupeznikama, akorat nemame kolicky ale karticky s pismeny. Koupila jsem v papirnictvi abecedu pro prvnaky (asi 15Kc), zalaminovala, rozstrihala a skladaji pismenka do slov podle predlohy, k tomu mame zase obrazkovy karticky a na druhe strane slovo :slight_smile: ale vyrabet bych to teda tolikrat nechtela :grinning:
http://papirnictvi.zdekoupim.cz/shop/pro/3790/pismena-a-cislice
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/majatob/album/vyrabime-s-detma-x-/#_nstep=1&/fotoblog/majatob/album/vyrabime-s-detma-x-/8784045/
19. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sova33 Nejde mi to poslat přes IP, tak zde :slight_smile: (3-6 let, 1. kolo)
19. led 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vegal Mně se taky kartičky s kolíčky líbí, možná by bylo možné, kdybys udělala sadu kartiček a a kolíčky bychom si dodaly samy. Případně udělat pět kolíčků, aby šlo aspoň pár slůvek hned.
19. led 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek