• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@vegal a co treba tohle, taky hrani s pismenkama http://rustspolecne.cz/2013/01/slova-na-matickach/
Jen teda vubec nemam predstavu, kolik stoji srouby a maticky :wink: , ale prijde mi to docela vymakany :dizzy_face:
19. led 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vegal já souhlasím s holkama - stačí hl.kartičky a třeba jen kolíčky na jedno slovo a ostatní si doděláme samy - jinak by toho muselo být moc.
19. led 2013 v 19:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete
@majatob
@sova33
@pebecka
@jper

Pokud by se mi povedlo sehnat kolíčky za dobrou cenu,udělala bych jich pro každého 10 + kartičky se slovy.To nás snad nezrujnuje :slight_smile:
19. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
hehe, ja asi umru :grinning: neskutecne me boli zada a lezet se u siti moc neda :grinning:
19. led 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob To bude jistě moc krásný výtvor...a dovedeš si představit to dělat 12x nebo kolikrát...nechceš udělat něco jednoduššího?
19. led 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@majatob A co teda vlastně děláš? Prozraď :wink:
@rozarka65 Já jsem se pustila do těch svých aktivit a musím říct, že už mi pokaždé hrabe při cca 5. opakování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel mi chce zakazat pristup na konika :grinning: .
misto toho abych delala na danich nebo zehlila pradlo, sedim tady nad strihama ponozek a surfuju po konikovi a jen zehram, ze uz je 19.teho a ty dane nestihnu :grinning: .
kazdopadne da se nejak lecit tato zavislost? Holky dyk ja jsem zblbla do te pracky http://www.imagineourlife.com/2011/09/22/sock-matching-quiet-book-page/attachment/01/ tak, ze siju (jak prvnak, ale drzi to :wink: ). ale pri predstave delat to treba 12x me mrazi :sweat_smile:
19. led 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rozarka65 vsak mam na to jeste víc nez mesic :grinning:
@sova33 myslim, ze kdyz napisu, ze jsem prave dosila 12. Merkur, bude to jasny :grinning:
19. led 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pebecka písmena na matičkách vypadjí dobře, ale nevím, jak to funguje....budou vždycky stejný plochy vedle sebe? jakože matka má jen jeden dlouhatanskej závit a nejde nasadit "pootočená"? to by se pak mohlo stát, že na sebe písmenka nebudou pasovat..... :sweat_smile:
19. led 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk maticky jsou o cislo vetsi nez sroub ;), jen ukoncovaci maticky jsou napevno
19. led 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, no, taky bych se asi mela lecit, pote, co jsem vystrihala 324 tvaru do hmatoveho pytliku jsem vcera cely vecer strihala quiet book pro mlade... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Strihani by mi jeste slo, jen nevim, kdo to vsechno sesije... :sweat_smile: :sweat_smile:
20. led 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmarg04 jakou jsi sila?
20. led 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka Myslis knihu? Nesiju nejakou konkretni, vybirala jsem stranky, ktery by tak zhruba odpovidaly prckovi v nejblizsim obdobi, ale nebudu ji pevne sesivat, jednotlivy stranky budou na krouzcich, aby se dala upgradovat az povyroste. Takze tam mame velke rozkladaci mestecko na jezdeni s autickem, jablon s jablickama na patent, rybicky na magnet, kyticky na knofliky, sestavovaci snehulaky, pocitadlo a prikladani tvaru na suchac. Zitra dorazi spony, takze jeste ruzne druhy spon na zapinani/rozepinani a dal zatim nevim... :sweat_smile:
20. led 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xmarg04 mně už nejde ani to stříhání... Jsem zlikvidovala nůžky na tom večerníčkovým pexesu a dnes jsem se mořila střídáním koleček na to dělení... Zatím mám jednu barvu, dělám dvojitě, ať je to pevnější a chci to slepit herkulesem a zjistila jsem, že toho už mám jen na dno lahvičky... Tak jdu asi kroužkovat a stříhat další barvu:grinning:. Jak budeš dávat ty stránky na kroužky? Právě přemýšlím, jak to udělat, ať je to variabilní... Jsem zvědavá pak na tvý díla:wink:
20. led 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carmonka jeeej aj jedno aj druhe je super :slight_smile:
20. led 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Nejak takhle, akoraz asi na 4 (mmch jsem zvedava, jak na ten silnej dvojitej filc nacpu ty pruchodky... :rolling_eyes: :rolling_eyes: )
20. led 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky ze třetího kola skupina 3-6let prosím o doplnění...děkuji..
@sova33 ............................ vývojové puzzle (pod seznam vkládám odkaz, pokud byste nesouhlasily, vyberu něco jiného)
@rozarka65
@petapete ......................... bingo
@denisa_svatba
@pebecka...........................dopravni razitka (bude se hodit ke znackam z minuleho kola emoticon)
@jajulin ..................................vločky .skládání
@daisyr .................................pexeso čísla - číslice/vs. puntíky ??
@jagado ...............................sudoku - víčka
@jper ................................... hodiny ??
@vegal..................................kolíčky s písmenky
20. led 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 krása, prosím, odkud máš korálky? :slight_smile:
20. led 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ze třetího kola skupina 3-6let prosím o doplnění...děkuji..
@sova33 ............................ vývojové puzzle (pod seznam vkládám odkaz, pokud byste nesouhlasily, vyberu něco jiného)
@rozarka65
@petapete ......................... bingo
@denisa_svatba.................křížovka s písmenky
@pebecka...........................dopravni razitka (bude se hodit ke znackam z minuleho kola emoticon)
@jajulin ..................................vločky .skládání
@daisyr .................................pexeso čísla - číslice/vs. puntíky ??
@jagado ...............................sudoku - víčka
@jper ................................... hodiny ??
@vegal..................................kolíčky s písmenky
20. led 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk To jsme se spatne pochopily - tohle je ilustracni fotka..:wink:
20. led 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta knizka je super!

Vyseky z filcu lepite?Objednala jsem filc a vyseky,udelam prckovi pexeso,jenze vsechno strka do pusy,tak premyslim,jestli to radsi nejak neprisit.Dekuju
20. led 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 ahaaa, já myslela, že to je ten tvůj včerejší výrobek :slight_smile:
20. led 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 ja uvazovala pouzit pro podklad toho filce treba zalaminovanou stranku a ta se da dobre nna strane proderovat aby se to dalo vkladat jako list do knihy
20. led 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka Ja jsem koupila ten silnejsi filc, takze to drzi dobre, i se to dobre prorazi (mam na to kleste), ale chci to oboustranne, takze musim sesit vzdycky dve stranky (coz uz jsou 4mm) a pak tam nacpat tu pruchodku... No uvidime... :sunglasses: :sunglasses: Kazdpadne dik za tip, treba bude treba... :grinning: :grinning:
20. led 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vegal Ja radsi vsechno sesivam, M. ma velmi vsetecne prsticky a taky vsechno zere...:grinning:
20. led 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vegal vypadá to moc hezky,jasně že si můžem zbytek dodělat:slight_smile:
20. led 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 jeeee jak vypada rozkladaci mestecko s autickem? si to neumim predstavit :wink:
20. led 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda damy, prave jsem dodelala prototypy pro prvni kolo a mam dojem, ze nez jich vyrobim potrebne mnozstvi, tak se z toho to... no... zblaznim... :grinning: :grinning:

@pebecka Jeste to neni prisity, ale muzu ti to vyfotit, jestli chces. Jestli ´mi teda dite uz finalne nerozstelovalo fotak... :sweat_smile:
20. led 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jsem bezradná...navrhněte prosím dva tipy pro 3-6 a jeden pro 1-3,co byste tu ještě chtěly a není tu...díky..
20. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek