• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@petapete @veverusa @wiwiane @sova33 @dagmarkaaa @rozarka65 @pebecka @denisa_svatba @janakkk @jagado @jper

Holky, posledni sance rict, jestli nemam zmenit aktivitu - prototyp hotov zde...
21. led 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@xmarg04 nic nemen je to bomba!!!!
Ja musim taky delat prototypy tenhle tyden to dam a taky sem hodim:wink:
21. led 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmarg04 Je to perfektní.
Taky bych už tvořila, ale Matěj je marod, tak nemůžu nikam do obchodu. Jen se mi podařilo rychle zajít do Lidlu pro barevné papíry a folie do laminovačky. :grinning:
21. led 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmarg04 zírám tu na tvoje výtvory :dizzy_face:
Jak jsi psala o průchodkách, nedávno jsem to řešila kvůli knížce. Na dírky s průchodkami potřebuju jen tu sadu, jak jsi dávala odkaz, nebo ještě nějaké kleště, kterými ty dírky udělám?

Já mám objednané filcy a pomalu maluju střihy na obličeje.
21. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veverusa sakrys, to je ode dneska ten lidl!!! Ja na to zapomnela a mam nemocnyho loupeznika, tak se tam nedostanu :frowning2:(( doufam, ze je vsechny nevyprodaji nez budu moct vyrazit...
21. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela No tu diru je tam potreba necim udelat, ale tak nemusi byt pravidelna, to zakryje ta pruchodka, takze proste jen proderavet...
21. led 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 to jsem potřebovala vědět, dík :slight_smile:
21. led 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob já se dostanu do Lidlu až ve čtvrtek, taky jsem zvědavá, co tam zbyde :unamused:
21. led 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 neměň je to suprové. Já nevím, kdy prototyp udělám. Všeci jsme nemocní, tak s tím i počkám, ať na to neplivem bacily :wink:
21. led 2013 v 15:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky kde se dá koupit nebo čím spojit ty ručičky na hodinách, aby se otáčely?
21. led 2013 v 15:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper Já mám doma šité hodiny a je tam knoflík...
21. led 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 Vím, že se mě to netýká :grinning: ale moc se mi Tvůj výtvor líbí! :wink: Ty čísla jsou taky z filcu? Piplačka, ne?

Mááám laminovačkuuu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: A zatím se držím, ještě není úplně věechno doma zalaminované :grinning:

Prosím vás tvořivé duše o tip na výrobu krabičky / použití krabičky z něčeho, pevnější, zavíratelná... ?
21. led 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak jsem taky koupila laminovačku, folie a barevné papíry :slight_smile: měli tam toho dost. Laminovaček pomalu 20ks...
21. led 2013 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 dík za instruktáž k průchodkám :slight_smile: . Prototyp se mi líbí, nic neměň :wink:

@helulela to nevím, jestli ve čtvrtek v Lidlu ještě něco bude, to už bývá nová akce a letákový zboží většinou zas sklizený

Já dnes nakoupila folie a barevný papíry, sadu 3 nůžek a velkou soupravu nití, gum atd...:slight_smile:
21. led 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmarg04 Je to hrozně moc hezký :slight_smile:
21. led 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem "postižená" touto diskuzí. Než vyhodím něco do odpadkového koše, tak přemýšlím, zda by to nešlo ještě nějak zužitkovat :grinning:
21. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@denisa_svatba jsem na tom úplně stejně, M. už je ze mě úplně hotovej:grinning:
21. led 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa_svatba @petapete takovych je nas tu vic :grinning:

jen tak mimochodem, nenapada vas co se 6 krabickama karticek (v kazde 50ks) asi 3x3cm? :grinning:
21. led 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky, spustim teda manufakturu...:wink:

@ameliejulliette Jo, z filcu, piplacka, ale odmitam ty maly potvory strihat podle sablony, takze kazdy pocitadlo bude original... :grinning: :grinning:

A ja mam tady laminovacku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A papiry, folie, fixy, proste super, manzel to dozajista taky oceni... :sunglasses: (aspon jsem mu tam koupila nejaky slusny vino... :grinning: :grinning:)

A jeste jsme stihli kadernici, sankovani, vyrobu auta z krabice od zidle, dneska je proste plodnej den... :grinning: :grinning:
21. led 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@majatob Veeelky pexeso... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A musím Vám napsat, jak jsem byla zklamaná, když včera dorazila sušička a nebyla zabalená v kartonový krabici (chtěla jsem z ní vyrábět domeček a přidělávat prádelní šňůry na věšení "prádla"), byla zabalená "jen" v polystyrenu :frowning2: A teď zpětně mi je ještě líto, že ten polystyren skončil v odpadkách, určitě by šel nějak plodně využít :grinning:
21. led 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A co by se dalo udělat z asi 200 stejných vizitek...? :grinning:
21. led 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 hahaha, to me taky napadlo, ale pexeso u nas moc nefrci :grinning: spis se pokusim asi o nejaky "puzzle" a co se zbyvajicima 300 kouskama nevim :grinning:
21. led 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa_svatba pocitaci karty nebo obrazek a slovo :slight_smile:
21. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. led 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka Super nápad, děkuji za domino :grinning:
21. led 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob Počítací karty jsou taky dobrý :wink: Myslím, že mám dost vizitek na obě aktivity, tak si to hned musím zapsat do našeho inspiračního notýsku :grinning:
21. led 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam nakoupenou penovku, ale do stredy na to nehrabnu :frowning2: , financak by asi nebyl schovivavy, kdybych se za pozdni podani DPH vymlouvala na modryho konika :grinning:

@xmarg04 blaznis, ze bysme na tomhle veledile chtely neco menit? :sweat_smile:
21. led 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
21. led 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 super prototyp se mi líbí :wink:
21. led 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek