• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@jankapavol davona.cz:wink:
@xmarg04 bambulky budem tridit a na spachtle udelam vkladacku podle barev do kovove pixly od beby:grinning:

Jeee...ja chci taky do 4.kola ale nevim cooooo:grinning: a jeste jsem nezacla ani se svym tretim :stuck_out_tongue_closed_eyes: v praci nestiham ale todle mam cas resit :sweat_smile:
22. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@imzadi Ty jo, ty jsi nadzena, jeste pracovat... Ja se doma kopu do zadku... :angry: (mam dva roky rozepsanej doktorat a jsem stale tam, kde pred materskou... :rolling_eyes: :rolling_eyes: )
22. led 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankapavol
@sova33 My už tyto kartičky doma máme vyrobené :frowning2:
22. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Já ty potravinářské barvy nikde nemůžu sehnat... Asi je nedodávají do Prahy :grinning: Dělám si srandu, asi jsem hrozně nevšímavá...
22. led 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete s Lidlem jsi mě nepotěšila, ale ušetřila jsi mi cestu :wink:
22. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa_svatba v potravinách...v drogerii...
22. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa_svatba nejsou to barvy na vajíčka?
22. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,za hoďku mastím na kroužek a pak směr Lbc,tady budu až zítra večer....
22. led 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky neodolala a objednala u Mateřídoušky a dnes to frčí ke mně,tak třeba bude pošta hodná a doručí mi to už zítra :slight_smile: Koukala jsem i tady u nás,ale A4 tenkého filcu tu stojí 16,- a to je docela rozdíl.To jsem koukala i na Davona a tam je to taky dražší,ale zase tam mají spoustu nádherných věcí :slight_smile:
Myslíte,že ty kolíčky na aktivitu s písmeny budou stačit 3cm dliouhé? Ty bych tam nakonec objednala když neseženu tady levné.
22. led 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vegal já koupila teď klasické dřevěné kolíčky tady v drogerii a 24 kolíčků stálo jen 14kč, tak to je fajn cena myslím:slight_smile:
22. led 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela no oni někdy někde i doprodávají, ale asi bych na to nespoléhala :wink:
22. led 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Tak to mě nenapadlo. A barvu na vajíčka tady dokonce mám :grinning:
22. led 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete to je bezva cena,protože tady chtějí za 24 kolíčků skoro 50,- :frowning2:
Ale ještě to tu jednou oběhnu a uvidím :slight_smile:
22. led 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vegal Mam dojem, ze levny dreveny kolicky maji v Tescu - nemate ho nekde blizko?
22. led 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 nejbližší je v Plzni nebo Klatovech,ale nejezdím autem a manžel je nemocný...snad seženu něco tady.
Děkuju!
22. led 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa_svatba no ale ta je zdravi nebezpecna..takze pokud je sance ze to da dite do pusy, pak jedine potravinarska...
@xmarg04 no vsak ja jen delam ze delam:grinning:
22. led 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@imzadi tak na to jsem se neměla ani dívat, na ten shop :sweat_smile:
22. led 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xmarg04 v tescu maj i ty potravinarske barvy:grinning: spasny to obchod...skoda ze k nam nezavazi:frowning2:
22. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam kolicky!!! 24ks za 19,- dekuji @petapete drogerie me vbec nenapadla :slight_smile:
Ta slova asi udelam takova,aby se v jednom neopakovala stejna pismenka.Hacky carky asi taky vynecham a chci se zeptat kolik slov mam udelat a jestli pro kazdeho stejna slova neebo jina
22. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jper dik za tip na domaci knofliky ale to bych u toho dusi vypustila. :grinning:Potrebuju stejne aby byly presne pac je budu prisivat na stroji... A uz nam i sehnane. Nakonec nebudou barevne ale cerne prisite ruznymabarevnyma nitema. Ale napat original mize se hodit!
22. led 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sleduji, šmíruji, obdivuji, inspiruji, vůůůůbec nestíhám a to nedělám aktivity pro ostatní,ale sem nakukuji každý den a dnes jsem taky kupovla filce, knoflíky, zipy....a bude se tvořit,ale já jsem nemehlo, tak to fotit nebudujen kdyby e jooo povedlo. Jen vám tímto chci moc moc poděkovat za tip, nápady, rady, inspiraci a vůbec, super, co tu děláte :wink:
22. led 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky tvořivky, měla bych na vás dotázek. Když jsme byly školního věku, tvořily jsme takový škrabací obrázek - nevím přesně už jak se dělal...myslím, že se voskovkama namaloval celý papír - různě barevně a potom se něčím přetřel, aby šel seškrábat a tím vytvořit různé obrázky. Nevíte čím se potíral?? Černou tuší, černou voskovkou??????? Dcera miluje takové ty škrabací obrázky, kupované, ale to má hned vyškrábané, navíc u všech je škrabátko a co pak s nima?
22. led 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina škrabaccí obrázky se prodávají u nás v papírnictví, za pár šupů :slight_smile:
22. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina pretira se to tusi.Nebo kdyby ji bavilo natrit papir inkoustem a do toho pak malovat zmizikem :slight_smile:
22. led 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyrobila jsem "špióní polštářek" :slight_smile:
22. led 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Akorát ty fotky focený iPadem jsou děsný :frowning2:
22. led 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa jo proto tam byl ten smajlík - jsem si představila jak jich děláš takovou kupu :wink:
22. led 2013 v 18:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete @pebecka@xmarg04 @rozarka65@veverusa@sova33 @denisa_svatba @janakkk@dagmarkaaa@jagado @jajuli
Jdu objednávat matroš na ty písmena - jak velké to mám udělat? A4 nebo A5?
22. led 2013 v 18:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete @pebecka @xmarg04 @rozarka65 @veverusa @sova33 @denisa_svatba @janakkk @dagmarkaaa @jagado @jajuli
Dotaz výše špatně jsem zadala část jmen
22. led 2013 v 18:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ta laminovačka, vyplatí se to? Pořád nevím, jestli bych ji dost využila (jako asi jo, kdybych ji měla :grinning:) Co všechno v tom laminujete? Potřebuju argument :sweat_smile:
22. led 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek