Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

rozarka65
1. únor 2013

Holky,takže pexeso budu muset rozstříhat a zalaminovat kartičky...tak to se u toho asi budu vztekat při mé šikovanosti... 😀 😝 😎

jper
2. únor 2013

@pebecka ty jo - na poštovné jsem nehleděla - děs. Nikde jinde na netu to asi nemají, že 😢

pebecka
2. únor 2013

@jper no jeden nebo dva odkazy jsem nasla ale s postovnym to o moc lepsi nebylo.

jper
2. únor 2013

@pebecka jo taky teď hledám a zjišťuju, že to je všude nastejno. To jsem chtěla ty sucháče na ty hodiny.

sova33
autor
2. únor 2013

@vosinka Jsme rády, že se ti diskuze líbí, kdyžtak se můžeš pochlubit svými výtvory 😉

misa_1
2. únor 2013

@rozarka65 No ja laminovala takovyto hledani malinkych obrazku v te zmeti (i spy with my little eye) a vyvztekala jsem se tu teda dost, tak drzim palce, at jsi sikovnejsi 😉
Ted uz jen doufam, ze to bude prcka bavit, mame vsichni anginu, tak si to jeste setrim, az nebudu vedet coby 😅

janakkk
2. únor 2013

@pebecka už jsem to zařídila, příbuzný od kamarádky pracuje kousek od tama, tak mi tam zajede 😉

petapete
2. únor 2013

Vyráběli jsme geoboard🙂, máme materiál ještě na jeden, tak budeme s Lukášem pracovat společně🙂

janakkk
2. únor 2013

@jper budu ty sucháče mít přes kamarádku bez poštovného, jestli chceš, objednám víc a pošlu ti to za normální poštovné, ale bude to až tak kolem 20. února....

petapete
2. únor 2013

@janakkk jů, mohla bych se se sucháči přidat? Nespěchám na ně, ale to poštovný na těch stránkách je děsný...

jper
2. únor 2013

@janakkk potřebuju to až na 3.kolo, tak to by mohlo stačit. Moc děkuju pošlu ti IP 😉

janakkk
2. únor 2013

@petapete
@jper ok, napište mi obě IP 🙂

misa_1
2. únor 2013

@sova33 @rozarka65 @xmarg04 @ofelieee @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @cabalkova @xuxie @klara.t @misa_1 @ameliejulliette

Holky, ted me napadlo, mam ty 2 obrazky zalaminovat extra nebo jako jeden oboustranny? Ja bych spis udelala kazdy zvlast. Uz to mam vytistene zvlast, ale predpokladam, ze bych tam pripadne dala oba obrazky a to cele zalaminovala. Dejte prosim vedet co nejdrive, zitra musim vratit laminovacku 😢.
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/sova33/album...

katerina108
2. únor 2013

@misa_1 Já bych byla pro zalaminovat každý zvlášť. Ale klidně si to pak zalaminuji sama 🙂

vbrnka
2. únor 2013

@misa_1 mne je to v podstate jedno, som ok z obomi verziami 🙂

xuxie
2. únor 2013

@misa_1 klidně každý zvlášť- ty oboustranné jsou opruz, právě s tím bojuji 😉

sova33
autor
2. únor 2013

@misa_1 Asi spíš každé zvlášť 😅

pebecka
2. únor 2013

@janakkk @petapete
@jper pokud bych se tam dostala driv, mely byste zajem to koupit?

janakkk
2. únor 2013

@pebecka já jo, jestli by ti to nedělalo problém.... 😅

petapete
3. únor 2013

@pebecka já určitě pokud by to šlo😉

jper
3. únor 2013

@pebecka já taky - děkuju

pebecka
3. únor 2013

Kuk na vysledek razitek ;). Snad se vam to takhle libi

pebecka
3. únor 2013

jen koukam ten obrazek se mi vlozil obracene :D

rozarka65
3. únor 2013

@pebecka Vypadá to super... 🙂 😵

dagmarkaaa
3. únor 2013

@pebecka ahoj mohla bych se k suchacum pridatat?rada bych je mela na aktivitu proplitacku pokud d by to fungovalo ale i tak je chci

jper
4. únor 2013

Tak konečně jsem začala pracovat na aktivitách do pytlíků 😀 tady je fotka chybí jen pejsek - ale snad bude 😀 Je to do 2.kolo 1-3 a pak zítra nastříhám 330 čtverečků (120 jich už mám) a snad i popíšu a bude i abeceda pro 2.kolo 3-6

klara.t
4. únor 2013

@jper neposlala byste mi obrázkydo emailu? vytiskla bych si je a zalaminovala sama.

klara.t
4. únor 2013

já už mám objednané špachtle, v pc připravené obrázky na špachtle i na posloupnosti tak to taky rozjedu 🙂

sasanka03
4. únor 2013

Ahoj, zatím Vás jen sleduji, sbírám odvahu a čas...možná brzy...

Píši sem proto, že už delší dobu pracuji se samolepícím sucháčem a tak jsem Vám chtěla napsat zkušenosti. Kupuju ho v normální galantérce, černý a bílý. Použila jsem ho na tvrdý papír (na kartičky)- pozor dají se strhnout (mojí 3,5 leté se to teda daří), takže je potřeba přelepit herkulesem, podobné je to na korku (dělala jsem nástěnku), bohužel se mi to odlepovalo (takže opět potřeba herkules), ale tím to drží. Takže tak.

petapete
4. únor 2013

@sasanka03 ten lepící z galanterky (metráži v návinu) mám doma taky, ale tyhle kulatý výseky by údajně měly držet líp ..

@pebecka razítka vypadají parádně, mně se teda líbí moc 😵. Kdes nabrala ta dřívka, to je nařezaná nějaká lať?

@jper moc pěkný obrázky 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru