• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@ilonne no já se ptala,aby se to líbilo i vám...právě jsem přemýšlela,že bych udělala velké pro nás a malé pro děti...ale nevím ideální počet...
31. led 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Možná spíš obráceně, dětem se ty velké podle budou držet líp. Počet fakt nevím.
31. led 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to potom ztrácí původní myšlenku a udělám tedy velké...:slight_smile: A počet - je vás někde víc než 4?
@sova33 @rozarka65 @petapete @denisa_svatba @pebecka @leia1 @ilonne @estrellita @zaffka @daisyr @jagado @imzadi
31. led 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 snazim se dopatrat o co presne jde, ale jsem tady v diskuzi trochu ztracena :sweat_smile:
@ilonne
31. led 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 za mě by 4 měli stačit :wink:
31. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@estrellita
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/rozarka65/album/vymena-pytlikovych-aktivit-1-3roky-3-kolo/12492617/
Kolíčkový ptáček a žížalky (červíci) z chlupatých drátků...udělám k tomu dvě kostky barvy a počet a podle toho budou sbírat...... :wink:
31. led 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Tak nas jednou bude v rodine snad 5 a je cim dal vic rodin, co maji tri deti, coz? :wink:
31. led 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 Nás není, my jsme zatím tři :wink: Udělej ty kolíčky jaké myslíš, to jen byl můj takový nápad.
31. led 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne já si ráda nechám poradit...víc hlav,víc vymyslí..:slight_smile:
31. led 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 tak, je pravda, že bývají i vícečlenné rodiny, nebo přijde někdo na návštěvu.... jak se ti bude chtít, když bude o jednoho více, tak se nám také neztratí
31. led 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já teprve včera objednávla materiál (filc) na to pexeso, jsem marodila, a teda nakoupila jsem tam za dvojnásobek :grinning:
31. led 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee co koupit nějakou lať (očištěnou,bez třísek) se čtvercovým průřezem a tu si nařezat...vzniknou malé kostičky. To by mohli mít v OBI atd. a myslím, že by to nemuselo být drahé
31. led 2013 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rozarka65 Co se mě týče - pavouk jako pavouk, takže to nechávám na tobě :slight_smile:
@ofelieee Ahoj, klidně papírovou nebo nějakou recyklovanou, jak se ti to podaří :slight_smile:
31. led 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sova33 a kolik?
31. led 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Ahoj, já myslím, že je to v pohodě, príma nápad
31. led 2013 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Ahoj, přiznám se, že jsem nepochopila o čem ta hra bude, takže nevím, kolik jich chci :slight_smile:
31. led 2013 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerina108 http://www.hrajtesisnami.cz/p223-Leze-pavouk--leze-vzhuru
Když klikneš na odkaz,tak jsou tam pravidla hry ke stažení...
Ale stačí,když klikneš na druhý obrázek... :wink:
31. led 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 Joj, musela jsem si přečíst návod, nějak jsem to nechápala. Ale vypadá to moc dobře, už se těším. Nešel by ten pavouček udělat z bambulek umotaných z vlny? Ale to by chtělo mít zásobu zbytků vlny. Anebo z jednoduchých bambulek, co prodávají ve výtvarných potřebách nebo v papírnictví, já jich za 60,- Kč koupila celý pytlík
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/katerina108/album/hratky-18-24-mesicu/12420555/
a mám takový pocit, že jsem viděla v galantérii, že je prodávají i po jedné. Brala bych tak tři pavoučky, tedy tři barvy :slight_smile:
31. led 2013 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katerina108 ještě se netěš,ještě jsem nezačala... :grinning: Nakupovat materiál budu až kolem 16.2,tak to bude mazec... :grinning: :sunglasses:
31. led 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ja jsem ted za 22 kc vydrazila drevene kostky na aukru a urcite to nebyla jedina takova drazba. byly bez obrazku, ale to by tobe prave naopak vyhovovalo :slight_smile: , tak to zkus tam
31. led 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny z 3 kola vek 3 a vyse, udelala jsem prototyp hry z cd obalu..mrknete... @rozarka65 neni to nalepene, pak to bude vic ladit oku, ty dratky jsou jak zivy:grinning: jde o to jestli takhle nejak to staci a nebo to udelat slozitejsi??? Dik
1. únor 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky, odbornice na laminovacku, potebuju zalaminovat spoustu malych karticek (cca 3x3 cm) a porad se mi v te folii rozjizdi. Neexistuje nejaky chytry trik, aby se to nedelo? :slight_smile: Diky moc za radu!
1. únor 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka prosím tě, ty máš tu galanterku se samolepícíma sucháčema někde poblíž? nebo jsi dala těch 174 za poštovné?? :O to je hrůůůůza!!!
1. únor 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 Zacni od konce (jak jsou ty dve folie zatavene), postupne ukladej ctverecky do radku na spodni folii a jak mas radek plny, tak tu vrchni folii poloz a tak postupuj dale az budes mit celou plochu zaplnenou (=jednou rukou drzis vrchni folii , druhou postupne ukladas do radku ty ctverecky ). snad jsem to napsala srozumitelne :wink:
1. únor 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garzonka no to presne delam, ale pak pri OPATRNEM presunu k laminovacce se to vevnitr sesype :(
1. únor 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 tak si tu folii nejdriv podloz necim pevnym (kartonem, deskami, tenkou knizkou A4) a pak kdyz to davas do laminovacky, tak posunes jen tu folii (ten pevny podklad drzis tesne u laminovacky)
1. únor 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk no ja si tam zajela osobne, mam to kousek jizdy autem. postovne jsem ani nestudovala a je vic nez prekvapive :confounded: . kolik jich potrebujes?
1. únor 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janakkk
@pebecka Taky jsem na to poštovné koukala. A je to docela masakr :astonished:
1. únor 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@garzonka jojo, to taky delam, ale stejne se to nekdy pohne, vetsinou nekde uprostred a kdyz to chci opravit, tak si to rozhrabu cely, no asi jsem nesika, musim vic trenovat :sweat_smile: ale dekuju
1. únor 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vaše diskuze mě nadchla, tak občas nakukuju :slight_smile: ale nestíhala bych termíny, tak se radši nezapojuju...ale tvořím a manžel se směje a šílí...:grinning:
jinak @misa_1 já laminovala nápis z malých písmenek, pomohla až oboustranná lepenka, pak ale okraj laminace je okraj té lepenky, ne písmenek, takže bych zkusila bodově přilípnout každou tu kartičku mezi folii. pak se to nesype...:wink:
1. únor 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek