Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

janakkk
29. led 2013

@pebecka to jsem chtěla slyšet, jdu objednávat, dííky 😉 😉

pebecka
30. led 2013

Tak mam konecne doma i "stocky" na razitka, tak jsem zacala vystrihovat. A asi po 30 kusech titerneho vystrihovano se me manzel zeptal, jestli jsem zkousela, ze to funguje 🙂. No nezkousela a jeblo by me jestli nebude

zaffka
30. led 2013

@vegal Ahojky, vzhldm k tomu, že mi úpně není jasné, o co v této aktivitě jde, budu ráda, když dáš nějakou ukázku🙂Díky

zaffka
30. led 2013

@vegal Promiň, zalistovala jsem níž a obrázky jsem našla🙂

denisa_svatba
30. led 2013

@xmarg04 Já bych tam lásku stejného pohlaví teda určitě nedávala...

pebecka
30. led 2013

@vegal ja myslim ze by to slo 🙂

jper
30. led 2013

@xmarg04 souhlass denisou - lásku stejného pohlaví určitě neeee

jagado
30. led 2013

@xmarg04 myslím,že láska se nedá na kartičce vyjádřit a že to děti nepoznají.měly by to spíš být grimasy obličeje-radost,smutek,údiv,vztek a takové výrazné věci🙂

xmarg04
30. led 2013

@jagado Myslim, ze laska nebo prizen se da vyjadrit stejne jako treba nenavist, ktera se tam taky bezne dava. Chtela jsem tam tech variant mit vic a myslim, ze treba polibek by lasku vyjadrovat mohl i kdyz to neni pouze grimasa, nicmene si to klidne muzu udelat rozsirene pro nas a pro zbytek jen ten zaklad - smutek, radost, údiv, vztek a mozna stud - byl to jen napad... 😉 (mmch pro nas tam bude urcite i laska stejneho pohlavi, pac mam radsi pripravenost nez prekvapeni a nasledne nedorozumeni... 😀)

petapete
30. led 2013

@xmarg04 já teda tím, že Lukáš už je větší a u té horní hranice kategorie😀, bych možná brala i tu lásku stejného pohlaví, koneckonců můžu ji zatím nechat "uklizenou" a použít až podle potřeby🙂

rozarka65
31. led 2013

@sova33 @rozarka65 @petapete @denisa_svatba @pebecka @leia1 @ilonne @estrellita @zaffka @daisyr @jagado @imzadi
Kolíčkový ptáček...holky,stačí 4 kolíčky? A chcete velké nebo nakombinovat s malými?
A stačí takovéto kostky?
http://www.galanterie-latky.cz/katalog/koralky-...

rozarka65
31. led 2013

@sova33 @rozarka65 @xmarg04 @ofelieee @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @cabalkova @xuxie @klara.t @misa_1 @ameliejulliette
holky,ještě nevím,z čeho udělám ty pavoučky..napadl mne modurit, víčka,ořechové skořápky...
A dneska jsem objevila toto a moc se mi to líbí...co vám?
Umíte někdo plstit...je to těžké?
A kolik jich chcete?

rozarka65
31. led 2013
imzadi
31. led 2013

@rozarka65 za me muzes nakombinovat kolicky a kostky super! A 4 staci bohate😉 a sice nejsem ve skupine s pavouckemale prodavaj se hotove bambulky a vypada to stejne😉

rozarka65
31. led 2013

@imzadi díky a budou na bambulce držet očička...ta plstěná kulička je možná pevnější ne?

imzadi
31. led 2013

@rozarka65 z ceho mas ty ocka? Plstena je pevnejsi urcite no...

rozarka65
31. led 2013

@imzadi promiň,byla jsem ve školce...očička koupím...

vbrnka
31. led 2013

@rozarka65 jeej ten je vyborny..este som videla aj pavuciky z obalov od vajicok..ak najdem foto niekde prilozim 🙂

imzadi
31. led 2013

@rozarka65 takovy ty lepici?? Tak to tam bude urco drzet...

vbrnka
31. led 2013

@rozarka65 here u go 🙂

pebecka
31. led 2013

@vbrnka ty jsou vyborny 🙂

vbrnka
31. led 2013

a fakt sa to da celkom lahko urobit..inak ocka dostat uz aj s nalepenou paskou cize to netreba nejako specialne lepit..;)

xuxie
31. led 2013

@rozarka65 krásný 🙂
Plstit neumím 😒
Na bambulce nelepící očka (i cokoliv jiého) drží dobře s kapkou z tavící pistole

ameliejulliette
31. led 2013

@xuxie Cokoli drží na čemkoli docela dobře s kapkou z tavící pistole 😀

ameliejulliette
31. led 2013

@vbrnka Oba pavouci se mi líbí. Plstit neumím. Pro mě je podstatné jen to, aby měli 8 nohou 😅

ofelieee
31. led 2013

@ @sova33 @rozarka65 @xmarg04 @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @cabalkova @xuxie @klara.t @misa_1 @ameliejulliette holky panika, nemůžu sehnat ty dřevěný kostky, nevíte o nějakym tipu, nebo případně můžete mít i papírový, z tvrdýho papíru?

xuxie
31. led 2013

@ameliejulliette to jo 😀

xuxie
31. led 2013

@ofelieee za nás klidně papírové 😉

ameliejulliette
31. led 2013

@ofelieee Mě napadlo dát nový kabátek (papírový), my tu máme např. z toho dm Oskárkovy kostky... prostě nějakým ošoupaným kostkám s obrázky...

ilonne
31. led 2013

@rozarka65 Udělej podle sebe, určitě to bude moc hezké 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru