• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@majatob
@sova33 ta souhvězdí se mi líbí moc, dnes mi dojdou cvakací klíště:grinning:, tak se na ně taky chystám :dizzy_face:
28. led 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob souhvězdí se mi moc líbí...:slight_smile: I ta stínohra...:slight_smile:
A na to souhvězdí se dávala odkaz @sova,že si můžeš napsat o předlohy,jestli jsem to správně pochopila...
http://fullofgreatideas.blogspot.cz/2012/03/diy-daytime-constellations.html
28. led 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka super...:slight_smile:
28. led 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pebecka Vypadá to moc dobře :slight_smile: :wink:
28. led 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo,holky,to mi nedělejte..takových krásných odkazů....pak jen hledám a koukám a obdivuji...:grinning: :slight_smile:
http://www.serving-pink-lemonade.com/2011/01/quiet-book.html
28. led 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 jé děkuju já na to zas koukala přes telefon a blbě jsem na to viděla. zaujala mě tam ta zelená hmota :grinning: to musím děckám vyrobit, Týna bude nadšena :slight_smile:
28. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
v jednoduchosti je krása.... :wink:
28. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ahoj holky, diskuzi už nijak souvisle nečtu. Pomalu se pouštím do vyrábění aktivity pro první kolo. Až budou nějaké organizační pokyny k přeposílání a tak, pište prosím s upozorněním. Díky a výrobě zdar! :slight_smile: @sova33

A vlastně ještě jeden dotaz - pořád mám nedořešený obalový materiál. Kde bych koupila igelitové pytlíky se zipem? Ikea daleko a ve dvou papírnictvích zatím nic :unamused:
28. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela já kupuju zipové sáčky v dm nebo v kik
28. led 2013 ve 21:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper dm - dobrý tip, to mě ještě nenapadlo. Mezi čím bych je tam měla hledat, prosím?
28. led 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokochejte se dalsim vzorkem :slight_smile: - tangram.
28. led 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pebecka jéé,to je hezky barevné...líbí se mi,že jeden tvar, jedna barvička...:slight_smile:
28. led 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela NEjlepsi fakt Dm - je to mezi pytlema na odpadky, alobalama a tak...:wink:
28. led 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jper @xmarg04 díky, já věděla, že se tady ptám dobře :slight_smile:
28. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmarg04 @helulela tak tak - díky jsi rychlejší. Jsem sepisovala přiznání k dani z nemovitosti - chlap naštvaný proč platíme státu za něco, co jsme si sami vybudovali, nikdy ničím stát nepomohl :angry: no jak mu to mám vysvětlit, že :fearful:

Samolepící sucháč koupený - tak jen sednout, stříhat, psát a bude hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2013 ve 22:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jestli to tu už nebylo - ale dnes jsem objevila stránky jak udělat quiet book a už se těším, až na tom začnu pracovat :wink: http://quietbook.blogspot.cz/
28. led 2013 ve 22:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 krome vzoru co skladat bude i karticka s resenim a na to jsou ty barvicky dobre :slight_smile:
28. led 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jper ja koupila uz nastrihany :slight_smile:,

jinak tip pro holky schranclive. pani, co mi prodavala ty samolepici pasky a suchace, mi nabizela cele kolo oboustranne lepici pasky toho co zbylo po vyrazeni samolepicich kolecek. ja to domu nebrala, ale pokud byste mela nektera zajem.... je to v Praze 9
28. led 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka cože nastříhaný? To u nás nemají - navíc měli jen jeden typ - tak musím ty písmena udělat větší.
28. led 2013 ve 23:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka přesně ty kolečka potřebuju - děkuju moc :slight_smile:
28. led 2013 ve 23:34  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, mam dotaz... Hledam ty emocni obrazky a chci se zeptat - mam tam lasku - chtela bych nejaky obrazek lasky partnerske, rodinne (rodicovske), atd. A co laska stejneho pohlavi? Je to uz pres caru v tomhle veku (3-6 let) nebo je to soucast zivota a bylo by na to dobry deti pripravit?

A jeste pro zasmani - prikladam obrazek emoci chucka norrise... :grinning: :grinning:
29. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@sova33
@rozarka65
@petapete
@denisasvatba
@pebecka
@jajulin
@daisyr
@jagado
@jper
@zaffka
@imzadi
konečně jsem vymyslela slova k těm kolíčkům,jen se chci zeptat,jestli to mám vložit,než to nechám vytisknout,ať to není blbě a vy mi schválíte,že to tak může být.Co vy na to?
29. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sova33 tak jsem hledala a našla tohle http://rustspolecne.cz/2012/04/akce-pytliky-obrazky-na-prokreslovani-frotaz/
šlo by to pro děti 1-3 roky?
29. led 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vegal za mně určitě může :slight_smile:
29. led 2013 v 15:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka ty nalepovací sucháče vypadjí zajímaavě...už je máš doma?más vyzkoušeno kolik to vydrží? a drží to na filcu? nechce se mi věřit, že to drží stejně jako přišité, ale pokud jo, tak to 100% chci :grinning: :grinning:
29. led 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk drzi to na filcu tak, ze kdyz jsem ho porrebovala sundat musela jsem tomu trochu pomoct nuzkama :slight_smile:
29. led 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka @janakkk Právě jsem se chtěla zeptat na totéž, taky budu potřebovat sucháč na filc, tak jestli to bude držet :grinning:
29. led 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek