• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@rozarka65 bezevšeho:slight_smile:, pak se pochlub:wink:. Já to spáchala za jedno odpoledne za dobu, co mi kluci byli ochotní sedět u stolu a pak si hrát spolu:grinning:
20. únor 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete tak to ses teda moc sikovna. uz jen to vymyslet, nakreslit, vybarvit,..... :D to bych nestihla ani behem doby co Vojta spi :D
20. únor 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka díky:slight_smile:. Ono to kreslení podle toho vypadá:grinning:. Některý nápady jsou podle toho, co dávala odkaz Rozárka, něco mě pak napadalo při akci:grinning:. Pak mi došly papíry a bylo domalováno:grinning:
20. únor 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper ty jo kašli na pytlíčky, hlavně ať je vše v pohodě, mimčo dobrý.... no vidím zkušená mamka moc si hlavu neděláš tak ať jste brzy doma :slight_smile: Jak máš staré děti co už jsou doma?

@petapete perfektní nápad ten modelínový sešit, nechám se inspirovat... sice naše na to nebude mít trpělivost, ale třeba časem! nebo si s tím vyhraju já :grinning:
20. únor 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a proč sem lezu, chtěla jsem se zas pochválit s dokončeným dílem, jsem to stihla dřív než jsem si myslela, o víkendu už nebude čas, tak už budu posílat :slight_smile:
hezký večer všem :sunglasses:
20. únor 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
21. únor 2013 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa parádní :dizzy_face:
21. únor 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa hezky :dizzy_face: , uz se tesim, ze se vyblbnu :sweat_smile:
21. únor 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak prvni kolo hotovy a jedu dal...:wink:
21. únor 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@xmarg04 tý jo,krásné...:slight_smile: A super pytlíky...:slight_smile: :dizzy_face:
21. únor 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 Diky, ale jen abych nematla - v tech jsou ta tvary na trenink hmatu (+nebo jako pexeso pro mensi...:wink:)
21. únor 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a holky, chci se jeste zeptat - mam dat ty labyrinty taky do pytliku? Zda se mi to trochu zbytecny, ale klidne muzu, kdyby byl zajem...:wink:
21. únor 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice zatim neni hotovo, ale libi se mi to :slight_smile: jeste musim dovnitr vlepit magnety (az je sezenu), napsat zezadu cisla v jakem poradi planety jsou a jejich nazvy :slight_smile: co vy na to?
22. únor 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@majatob Máš to moc krásné...:slight_smile: :dizzy_face:
22. únor 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 akorat to na lednicce asi zabere dost mista, tak snad me pak nebudete proklinat :grinning:
22. únor 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no kdybys viděla naši ledničku... :grinning: :grinning: :wink:
22. únor 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 snad nemate nejakou mikroskopickou velikost? :grinning:
22. únor 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob máme právě velikou a všude jsou magnetky nebo fotky... :grinning: :grinning:
22. únor 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob prosim vzpomen si na me az ty magnetky sezenes, ja zatim uspesna nebyla :( a par jich taky potrebuji ;)
22. únor 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka co použít magnetickou folii? Jinak klasický kulatý magnet by měli mít v papírnictví,ne?
22. únor 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka vykoupila jsem zelezarstvi a meli jich jen 120, takze pujdu v pondeli jeste pro zbytek, kolik jich kdyztak chces?
22. únor 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvni sada hotova, tak jsme to hned ozkouseli a drzi :slight_smile: dneska se jeste ulepim k smrti :grinning:
22. únor 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Takto bude vypadat legenda k I spy pytlíčkům (abyste viděly, že opravdu něco tvořím :grinning: :grinning: :grinning: )
22. únor 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@xmarg04 Já moje pytlíky do pytlíku dávat nehodlám :sweat_smile: Tak u Tvých bych s tím taky nepočítala... Asi spíš u takových těch věcí, co mají spoustu malých částí je to potřeba...
22. únor 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Ty jo, to je super...:wink:
22. únor 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 Děkuju. Já se děsně na ty všechny věci těším :slight_smile: Ale když vidím třeba ty hmatové pytlíčky (pěkné, teto, pěkné! :wink: ), už si představuju, jak se u toho Ben bude vztekat :sweat_smile: :grinning:
22. únor 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny, jak to vypada s tim ctvrtym kolem?? Mam doma spoustu plechovych nadob od nutrilonu, jsem si rikala ze by z toho mozna slo neco vyrobit...ale co:grinning:
22. únor 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ameliejulliette Vidim to stejne, strasne se tesim, ale mam obavy, jak to pojme nas vzteklounek... :grinning: U nas jediny co frci je prirazovani zviratek - obrazky a k tomu Schleich zviratka. To ho fakt bavi, ale jinak jen blbne... Proste zadna kreativni prace, chapes... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
@imzadi Bubny?!? :grinning:
@xmarg04 :grinning: :grinning: :grinning: z toho by ty prckove stejne meli nejvetsi radost:grinning:
22. únor 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek