• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@rozarka65 chtěla bych to na spojení jednotlivých stránek do quiet books a pak ještě na nějaký věci ( třeba na ten modelínový sešit, co už mám hotový a tak:slight_smile:). V Koh-i-Noorové prodejně je nemívají a prodavačka se tvářila, že jsem si vymyslela něco, co málem ani neexistuje:grinning:
20. únor 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Co to je ten queit book?
20. únor 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete a proč nekoupíš s pořadačem? Já mám doma oranžové,trochu průhledné,plastové a nevypadá to špatně...ale je to teda formát A4...ale to by stačilo určitě na ten modelínový sešit..
20. únor 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ale kdybys chtěla opravdu jen tu lištu,tak zkus napsat na ten odkaz,co jsem Ti poslala, za zeptání nic nedáš... :wink:
20. únor 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela jsi dobrá...to je lepší než ta lišta...:slight_smile:
20. únor 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 já mám právě doma nachystané tyhle kroužky, přišla jsem na ně náhodou, když jsem v Davoně vybírala jiné věci
20. únor 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonne třeba tady: http://www.imagineourlife.com/category/have-some-fun/sewing/quiet-book/ :wink:

@rozarka65 já právě nechci ani tu lištu, jen ty kroužky:slight_smile:

@helulela super, tohle hledám... A v Davoně jsem nedávno objednávala sakryš... Jsem je už mohla mít doma:grinning:. Díííky
20. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete Hustý a na mě složitý, radši zůstanu u háčkování....
20. únor 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela
@petapete já tam objednávala včera,škoda...
20. únor 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 ten modelínový právě zatím mám v takovým tom "rychlovazači", ty lišty mi i nabízela v tom Koh-i-nooru, ale to nechci... Dnes jsem třeba objevila tohle: http://www.craftinterrupted.com/2012/06/diy-magnetic-travel-activity-tray.html a na to by se ty kroužky právě taky užily:slight_smile:, do auta ideální zábava, hlavně ti dinosauří u nás:grinning:
20. únor 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petapete nemáš za co, jsem ráda, že jsem tu mohla taky něčím přispět :wink:
20. únor 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no na kvality téhle rozhodně nedosáhnou, spíš jde o tu myšlenku a inspiraci:slight_smile:. Já jsem zas střevo na to háčkování:grinning:
20. únor 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete a v cem ti tohle prijde lepsi nez v rychlovazacich?
20. únor 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 mozna by slo jeste do objednavky neco dodat, pokud to uz neexpedovali. ja to zrovna u nich zkousela (delala jsem dokonce zmeny dve) a byli dost pruzni a vubec v tom neudelali zmatek (narozdil ode me :D)
20. únor 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no je to univerzálnějši :wink:. Třeba na ty plechy na magnetický hraní do auta by rychlovazač nešel, ty quiet books by se mi v tom taky nelíbily...
20. únor 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no když ono jim trvalo den než se ozvali a já si nemůžu dovolit něco doobjednávat,už takhle se bojím,jestli to do pátku dojde,abych mohla přes víkend vyrábět...a třeba šablony na modré trojúhelníky jsem objednávala v po a ještě pořád nic...
20. únor 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela máš to moc pěkné:slight_smile:
20. únor 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 aha, no vidis a ja s nima mam uplne jiny zkusenosti. ted jsem se na to koukala.. ve 23:30 jsem objednala zbozi, druhy den jsem tam udelala dve zmeny, pak mi pani volala, ze neco nemaji a nabidla nahradni reseni a jeste ten den (tedy od objednavky ani ne 24h) to v poradku odeslali :slight_smile:
20. únor 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky mám problém - včera mě chlap odvezl do nemocnice s krvácením, abeceda je hotová, zvířátka jen přejet ještě jednou v laminovačce pro sichr a bude taky hotovo. Jen hodiny ještě nemám a mám napíchlou kanylu, že nic neudělám pravačkou. Budete na mně zlé, kdyby mě nechtěli v pondělí pustit když ty hodiny pošlu se zpožděním?
20. únor 2013 ve 20:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper co blázníš,zdraví tvoje a mimíska je nejdůležitější....a co se děje,vždyť máš ještě čas..??
20. únor 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 z ničeho nic jsem začala krvácet. Já krvácela dycky u všech, teď to vypadalo nadějně, no ale nevyšlo to a jsem tu zas. Jestli mě tu nechají na víkend, tak si nechám vše dovézt a zkusím ty hodiny dodělat tady. Filcové kolečka mám na poště, tak snad je dodají - zase pošťák ani z auta nevylezl.
20. únor 2013 ve 20:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper Aha...:frowning2: Ty hodiny nehroť....a hlavně se šetři,ať tam mimísek ještě pobude.... :wink:
20. únor 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 tak pošta nechala balíček u našich :wink: jo já nepočítám s tím, že bych rodila. U syna jsem krvácela, jako by mě řezali a nakonec byl v termínu. Tak teď mě lehké krvácení nerozhodí :dizzy_face:
20. únor 2013 ve 20:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jper rozarka ma pravdu, vubec se tim nestresuj! az budete v pohode, tak to dodelas. ted je dulezite tvoje a mimiskovo zdravicko
20. únor 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete co je to modelinovy sesit? i kdyz nevim, jestli se mam ptat, to zase bude potreb to vyrobit taky :grinning:
20. únor 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. únor 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jper hodiny neřeš, když budeš v pořádku doma a stíhat, tak doděláš, když ne, budou později:grinning:. Hlavně ať jste ok:stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete super,asi odkoukám něco od Tebe... :grinning: :slight_smile:
20. únor 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek