Výměna Stikeez z Lidlu, neměly byste zájem?

valea
16. říj 2014

Ahoj holky, neměla byste některá zájem povyměňovat postavičky stikeez z Lidlu?

mysonek
16. říj 2014

@valea ahoj, já jich několik mám a nesbírám to, takže Ti je můžu darovat 🙂 Odkud jsi? Pokud potkám v Lidlu nějakou maminku s dítětem, tak jim to vždycky dám, pokud ne tak si je nechám. Mám jich asi 5 a malá je na to zatím moc malá.

beruska1989
17. říj 2014

my bysme vyměnili🙂, chybí nám už jen 4. puff puff, moody, guinny, a hip hip, máme jich hodně navíc.
@valea

valea
autor
18. říj 2014

@beruska1989 no nám jich chybí ještě dost viz foto. Na výměnu máme viz. foto 2.

kastrol
18. říj 2014

ahojky, platí ještě ta výměna? máme Gloo-gloo, Cheeezz, Papsy, Loggy. Frýdek, Havířov, Ostrava. Mája

beruska1989
18. říj 2014

@valea tak jestli bysme mohli tak nemáme puf puf, a nabídneme třeba snaky.

valea
autor
19. říj 2014

@beruska1989 bezva, písnu sz.

tanak
19. říj 2014

S radostí taky vyměníme postavičky.
Máme navíc: 3x Cow, Bunny, 2x Kittie, Orby, Chompy, Froggy, Guinny, Hip-hip, Fido
Potřebujeme: Moody, Frankey, Chieezz, Puffy, Piggy, Logy, Giry Joe

valea
autor
19. říj 2014

@tanak vyměním Giry Joe za Kittie

valea
autor
19. říj 2014

@tanak vyměním Giry Joe za Kittie

milanozzy
19. říj 2014

Nabízíme plná alba včetně kartiček z penny, z billy, z albertu, dále i samostatné kartičky a samolepky, penny - naše země,za zvířaty kolem světa, simpsny,máme rádi Česko, billa- fascinující pravěk,rekordy z říše zvířat, albert - hrátky a mluvení se zvířátky, prázdniny v jednom kole, obyčejný figurky zvířátek-Ředitelem zoo, samolepky animal kingdoom,tesco obyčejný disney kartičky, interspar - obyčejný RIO 2 kartičky,figurky šmoulové z albertu+zeleninu mám červený jablko a borůvky, zabalenou figurku z olmíků - kráva.,celé obaly od sedity, obaly od čokoládek kraš.
Sháníme-figurky stikeez z lidlu

tanak
19. říj 2014

@valea Ok, a Kravičku Cow nechcete? koukám na fotku, že vám taky chybí 🙂 Kdyžtak pište IP

beruska1989
19. říj 2014

@tanak vyměníme třeba piggy za hrošíka

zita81
19. říj 2014

ahojky,
taky bych ráda vyměnila, chybí nám žirafa, frankey, kačátko, ovečka a pejsek. Nemáte někdo? Máme jich spoustu na výměnu, kdyžtak písněte, jaké potřebujete 🙂

zita81
19. říj 2014

@zita81 kdyžtak mi prosím písněte na mail: zita.neumannova@email.cz

zita81
19. říj 2014

@valea máte ještě prosím žirafu, kačátko a ovečku? moc děkuji za odpověď 🙂 písněte co potřebujete, máme jich hodně 🙂

valea
autor
20. říj 2014

@zita81 ano, tyto tři mám . Chybí nám módy, frankey, Igor, sharky, gloo-gloo a ely.

cacenka_d
20. říj 2014

Jestli ma nekdo nejake volne jeste rada odkoupim 🙂 U nas ted zavreli na mesic Lidl kvuli rekonstrukci :(

materad
20. říj 2014

Ahojky, tak i moje děti se rozhodly sbírat,ale jelikož akce za chvíli končí, tak to asi nestíháme, proto zkouším výměnu

Navíc máme? COW, KITTIE, PIGGY a ORBY

Potřebujeme? SHARKY, HIP-HIP, BUNNY, SNAKY, MOODY, GUINNY, CHEEZZ, FRANKEY, GLOO-GLOO A FIDO...a možná i IGOR (měli jsme ho,ale neteř ho někam zašantročila, ale snad se najde..🙂

Měl byste někdo zájem na výměnu???

materad
20. říj 2014

Jo a odpo se chystám do Lidlu, tak třeba ještě něco dostaneme, buď na výměnu nebo na doplnění naší sbírku, dám kdyžtak info aktuální 🙂

everytimes
20. říj 2014

@valea Máme Moody a Frankey, kdybyste měla zájem, vyměnili bychom 🙂

valea
autor
20. říj 2014

@everytimes a co potřebujete vy?

everytimes
20. říj 2014

@valea Potřebujeme piggy a puffy..🙂

laterna
20. říj 2014

Ahojky,
chybi nam posledni 3 priserky:
Cheez, orby, cow
muzeme vymenit za: kittie, hip-hip, dolfy, puff-puff, moody, fido a chompy
Prosim pouze vsechny 3 najednou.

pistalkamoni
21. říj 2014

Dobrý den, přidávám se do této skupinky protože nám taky nějaké ty příšerky chybí.

Chybí nám toto: •LOGGY, KITTIE, SNAKY, MOODY, PAPSY, CHEEZZ, GLOO-GLOO

Máme navíc: • PUFFY, 2X GUINNY, 2X ORBY, PUFF-PUFF, COW

pistalkamoni
21. říj 2014

@laterna mám orby i cow můžu výměnu za kittie a moody. Lenka

pistalkamoni
21. říj 2014

@materad je ještě volná KITTIE za GUINNY

milanozzy
21. říj 2014

Sháním pro dcerku figurky z lídlu Stikeez, třeba někdo chodíte do lídlu a nesbíráte a nebo vám nějaký figurky zbydou nebo je budete mít víckrát a mohli by jste je věnovat mojí dcerce,děkujeme.
Případně mohu nabídnout alba, samolepky, kartičky, figurky šmoulů a zeleniny, vše co se dávalo v penny, albertu, bille, tescu.
Děkuji za dcerku za každou figurk

pistalkamoni
21. říj 2014

@tanak je ještě volná KITTIE za Puffy

tanak
21. říj 2014

@pistalkamoni beru 🙂 napište mi prosím IP

pistalkamoni
21. říj 2014

@tanak posláno